Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi Ücreti?

Durum
    Ruzgargulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kolposkopi Ücreti?

Merhabalar, HPV16+ olduğum için kolposkopi yaptırmam gerekiyor. Özel durumlarımdan dolayı şu an SGK yok, özel sigortam da yok. Kendi gittiğim hastaneden kolposkopi için 10bin tl fiyat verdiler. Açıkçası bu ücret çok diye düşünüyorum ama emin de değilim. Ortalama fiyatlar bu şekilde mi? Daha uygun yaptırdım diyen var mı?

Hpv süreci bütçeyi düşündüğümden çok daha fazla sarsacak gibi duruyor

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kolposkopi Ücreti?

merhaba, üniversitelerdeki araştırma hastanelerine gitmeni tavsiye ederim. sgk olmasa bile özellerden daha ucuzdur eminim. güvendğin en yakın şehrine, ya da yakın mesafede olan illerin araştırma hastanelerindeki jineonkoloji alanındaki prof ları araştırabilirsin.

Durum
    Kıdemli Üye

benim sgk karşılamış hali 272 TL idi. Prof. Dr. Evrim Erdemoğlu doktorum baya ünlü akdeniz bölgesinde yaşıyosan tavsiye ederim. Kendisi Isparta Süleyman Demirel Eğitim araştırma hastanesinde, norveçte çalışmış 2 sene, 18in üstünde alanında makaleleri var. Serviks kanseri vs uzmanlık alanı. Ama dediğim gibi kendi şehrinin prof larını da araştır devlet sonuçta daha uygun olur diğerlerine kıyasla.

Durum
    friday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Ruzgargulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, HPV16+ olduğum için kolposkopi yaptırmam gerekiyor. Özel durumlarımdan dolayı şu an SGK yok, özel sigortam da yok. Kendi gittiğim hastaneden kolposkopi için 10bin tl fiyat verdiler. Açıkçası bu ücret çok diye düşünüyorum ama emin de değilim. Ortalama fiyatlar bu şekilde mi? Daha uygun yaptırdım diyen var mı?

Hpv süreci bütçeyi düşündüğümden çok daha fazla sarsacak gibi duruyor

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun bende hpv16 var ve kolposkopi oldum. 2 ay önce kolposkopi olduğum özel hastanede 5 bin civarı ödedim .Açıkçası bana çok geldi sizinki.. ben hpv testi kültür testi kan tahlilleri toplam o parayı verdim ama sadece kolposkopi ve biyopsi 5 bin civarı idi. bursada iseniz hastane önerebilirim.

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim önerileriniz ve cevaplarınız için. Demek ki düşündüğüm kadar abes bir fiyat bu. Bahsettiğiniz üniversite araştırma hastanelerine danışacağım fiyat konusunda.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen aradıgınızda fiyat vermeyebilirler, önce muayene oluyosunuz 1. Ücret sıra alıyosunuz vs sonra gereken işlemleri söylüyo zaten sonucunuza bağlı olarak daha önce smear verdiyseniz ya da kolposkopi yaptırdıysanız, ki yaptırmadıysanız da kendisi görmek istiyo bizzat yapıyo onun içinde ek para ama kolposkopi yaptıgında smear da alıyo(ücretsiz). Bu şekilde. Rica ederim soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz yardımcı olurum.
    Mesela benim cin3 çıktı kolposkopi işlemim (sehir hastanesinde olmuştum) dr ameliyat dedi baya gözümü korkuttu. Sonra prof dr a yöneltti tıpta. (Söylediğim kişiye). Sonrası, bana kolposkopi yaptı yaparken smear da aldı mayısta gel dedi izliyo şuan beni. Risk yok yani ilerlicek olsaydı direkt ameliyat günü verirdi yaşımdan dolayıdır belki 23 yaşındayım.
    Sağolun ama ben istanbuldayım. O yüzden ne yazık ki önerinizden faydalanamayacağım

Durum
    Kıdemli Üye

Hemen aradıgınızda fiyat vermeyebilirler, önce muayene oluyosunuz 1. Ücret sıra alıyosunuz vs sonra gereken işlemleri söylüyo zaten sonucunuza bağlı olarak daha önce smear verdiyseniz ya da kolposkopi yaptırdıysanız, ki yaptırmadıysanız da kendisi görmek istiyo bizzat yapıyo onun içinde ek para ama kolposkopi yaptıgında smear da alıyo(ücretsiz). Bu şekilde. Rica ederim soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz yardımcı olurum.
    Mesela benim cin3 çıktı kolposkopi işlemim (sehir hastanesinde olmuştum) dr ameliyat dedi baya gözümü korkuttu. Sonra prof dr a yöneltti tıpta. (Söylediğim kişiye). Sonrası, bana kolposkopi yaptı yaparken smear da aldı mayısta gel dedi izliyo şuan beni. Risk yok yani ilerlicek olsaydı direkt ameliyat günü verirdi yaşımdan dolayıdır belki 23 yaşındayım.