Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jinekolog‘um kafami karistirdi

Durum
    Ysmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Jinekolog‘um kafami karistirdi

Merhaba arkadaslar, en son 5 Aralik 2022 sigillerimi (asetik asitle beyazlayan yerler) proktolog tarafindan yakildi.
    02.01.2023 tekrar proktologa Kontrolle gittim
    Asetik asit test yapti beyazlayan yerler olmadi, cok sükür 🤎🤲🏻
    23.01.2023 baska bi Doktora gittim onada asetik asit testi yaptirdm- heryer temiz dedi.
    Bugun jinekologumda 3. Asimi oldum birde Ben kontrol ediyim dedi, büyütec gibi seyler bakti süphelendigim kücük bir Nokta gibi birsey var dedi. Asetik Asit testi yapti beyazlamadi
    Beyazlayan birsey yok dedi. Bir Ay bekliyelim dedi.
    Ama kafami cok karistirdi-Sigil olsaydi hemen beyazlamazmiydi?😕 Iki aydir cok mutluydum- jinekologum biraz kafami karistirdi 🥹

Bu arada AHCC ile 7. ayimi doldurdum, bu Ay Sonu 8.Ay’im dolunca Aslinda test yaptirmak istiyordum. Suan cok tedirgin oldum, yoksa Bosa mi Stress yapiyorum ☹🤎

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Jinekolog‘um kafami karistirdi

Yoksa her sigil beyazlamaz mi ? Kafam baya karisti

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ysmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, en son 5 Aralik 2022 sigillerimi (asetik asitle beyazlayan yerler) proktolog tarafindan yakildi.
    02.01.2023 tekrar proktologa Kontrolle gittim
    Asetik asit test yapti beyazlayan yerler olmadi, cok sükür 🤎🤲🏻
    23.01.2023 baska bi Doktora gittim onada asetik asit testi yaptirdm- heryer temiz dedi.
    Bugun jinekologumda 3. Asimi oldum birde Ben kontrol ediyim dedi, büyütec gibi seyler bakti süphelendigim kücük bir Nokta gibi birsey var dedi. Asetik Asit testi yapti beyazlamadi
    Beyazlayan birsey yok dedi. Bir Ay bekliyelim dedi.
    Ama kafami cok karistirdi-Sigil olsaydi hemen beyazlamazmiydi?😕 Iki aydir cok mutluydum- jinekologum biraz kafami karistirdi 🥹

Bu arada AHCC ile 7. ayimi doldurdum, bu Ay Sonu 8.Ay’im dolunca Aslinda test yaptirmak istiyordum. Suan cok tedirgin oldum, yoksa Bosa mi Stress yapiyorum ☹🤎
    Geçmiş olsun progtolog makatla ilgileniyor asetik test yapıyor mu , hangi sehirdesiniz acaba istanbulsa isim verseniz

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun progtolog makatla ilgileniyor asetik test yapıyor mu , hangi sehirdesiniz acaba istanbulsa isim verseniz
    Tskr ederim pisman, Ben yurtdisindayim, Ben Rica ettigim Icin asetik asetik yapiyor ilk kontrole gittigimde yapmiyordu.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ysmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tskr ederim pisman, Ben yurtdisindayim, Ben Rica ettigim Icin asetik asetik yapiyor ilk kontrole gittigimde yapmiyordu.
    Anladım. Siğil konusu gözle görülen, çoğalan, kaşıntı yapan birsey yoksa ve ayrıca testte negatif çıkıyorsan takılma dediklerine sonuçta genital bölge öyle pürüzsüz bir yer deil. Elbetteki kabartilar , sivilce , kıl koku tarzı şeyler vardır .

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım. Siğil konusu gözle görülen, çoğalan, kaşıntı yapan birsey yoksa ve ayrıca testte negatif çıkıyorsan takılma dediklerine sonuçta genital bölge öyle pürüzsüz bir yer deil. Elbetteki kabartilar , sivilce , kıl koku tarzı şeyler vardır .
    InsAllah bende öyle düsünüyorum pisman, birkac hafta sonra zaten tekrar proktologa gidicem, Doktorum birsey yok derse tekrar Ay sonu gibi test vericem 🤲🏻🤎