Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv hakkında sizlerden bilgi..

Durum
    michaelschofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv hakkında sizlerden bilgi..

Herkese merhaba. 26 yaşında erkeğim. 3 yıldır genital siğiller ile mücadele ediyorum.ilk olarak 2 yıl önce ameliyathanede yakıldı. Ardından 2 defa tekrarladı ve dondurma tedavisi yapıldı. Son olarak 3 ay önce tekrarladı ve 1-2 adet derken küçük küçük 10 adet oldu. Artık hastaneye gitmek istemiyorum çünkü sürekli tekrarlıyor. Bu süre içinde 2 doz gardasil aşısı oldum 3. dozu da Mart ayının başında olacağım. Artık canıma tak etti her türlü tedaviyi denemeye hazırım. Son olarak dün Renewal Cream, İntim bakım kremi ve burada okuduğum Time Health AHCC’den 2 kutu sipariş verdim. Benim gibi bu durumdan muzdarip olanlar nasıl bir yol izlediniz nasıl tedavi oldunuz. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Kusura bakmayın biraz uzun yazdım.

Durum
    Polisbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv hakkında sizlerden bilgi..

Kral bu süreçte cinsel ilişki yaşadın mı jilet kullanımı oldu mu ? Bildiğim forumda okuduğum kadarıyla siğillerin yayılmasının nüks etmesinin en büyük sebebi bu ikisi

Durum
    michaelschofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv hakkında sizlerden bilgi..

Alıntı Polisbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kral bu süreçte cinsel ilişki yaşadın mı jilet kullanımı oldu mu ? Bildiğim forumda okuduğum kadarıyla siğillerin yayılmasının nüks etmesinin en büyük sebebi bu ikisi
    Tedavi sonralarında her zaman kondom kullanarak cinsel ilişkiye girdim hocam. Siğil varkende birkaç defa ilişkiye girdim tabi kondom kullanarak. 5 aydır ilişkiye girmiyorum. 2 yıldır jilet kullanmıyorum