Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kondilomlar Yakılmazsa Ne Olur?

Durum
    ahmet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question Kondilomlar Yakılmazsa Ne Olur?

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 40 gün önce HPV 51 ve 73 olduğumu öğrendim Hemen AHCC almaya başladım doktorum günde 3 kez önermişti ancak bir süredir bu forumu takip ediyorum ve günde 6'ya çıkardım yani 3mg alıyorum. Siğillerimi de verrutol yardımıyla yakıyordum ve yaklaşık 1 haftalık süreçte kurtuluyordum siğillerden. Bugün farkettim ki testislerimde yaklaşık 15-20 tane minik siğil var. Ben bir kaç tane daha önce görmüştüm ve ben zannetmiştim onları. bugün emin oldum ki değiller maalesef Doktora henüz gidemedim sizlerin de görüşlerini almak istedim bu hastalıkla mücadele eden çok kişi görüyorum burda artık herkes kendi doktoru oluyor sanırım bir süre sonra. Her neyse bu siğillere herhangi bir müdahalede bulunmazsak ve AHCC, çinko takviyesi ve D vitamini takviyesiyle bu hastalıktan kurtulabilir miyim? Siğillere cerrahi operasyon şart mıdır? Bildiklerinizi paylaşabilirseniz çok memnun kalırım, herkese geçmiş olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kondilomlar Yakılmazsa Ne Olur?

Siğillere mutlaka mudahale de bulunmalısınız, ama mutlaka. Hatta ahcc kullanıp istediğinizi yapsanız bile siğiller orda durursa ordaki viral yük de aynı kalır.
    Bundan dolayı testislerdeki siğiller için cerrahi mudahale mi gerekir bilmiyorum ama kriyoterapiyi de bir düşünün, bir dermatologa gösterin, belki testislerdeki siğillere kriyo yapılıyordur, böylece cerrahi bir şey olmaz, çabucak yapılır.

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Testisteki siğillere hemen çözüm bulun anal bölgeye ilerlemesin.

Durum
    ahmet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim cevaplarınız için en kısa zamanda halledicem