Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koter ücreti 2023

Durum
    gulumseyecegizyeniden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Koter ücreti 2023

Arkadaşlar merhaba. Henüz sonuçlarım çıkmadı 10 gün sonra çıkacak. Takviyelerimi alıyorum sağlıklı besleniyorum sigarayı bıraktım. fakat tipleme sonucum belli olmadan siğilleri yaktırmak istemiyorum. Ve siğilleri yaktırmadan AHCC tedavisine başlamak istemiyorum. Ama siğillerim gittikçe artıyor (jilet vs kullanmıyorum yayacak bir şey yapmıyorum en azından öğrendiğimden beri)
    Doktoruma yazdım. Sonuçlarınla birlikte gel, genel anestezi ile koterizasyon yapalım dedi. Fiyat bilgisi paylaşamıyorlar.
    En son ne zaman koter oldunuz? Güncel fiyatlar nedir? Piyasadan hiç haberim yok. Önemli olan iyileşmem tabiki ama kendimi ona göre hazırlamak istiyorum. Özel bir hastanede genel anestezi ile koter olmanın ücreti nedir sizce güncel dönemde? Yaptıran arkadaşlar yazabilir mi?
    Teşekkürler..

Durum
    Mordecai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Koter ücreti 2023

Siğillerin sayısı ve boyutlarına göre değişiklik gösterir ve doktora hastane vs. faktörleri de var. Yani çok fazla değişken var ama ortalama 4000-7000 tl para ile gidersen kafan rahat olur diye düşünüyorum. Ben 22 gün önce 5000 tl verdim lazere. Ama siğil çoktu bende. Tip 6 olduğum için siğil manyağı etti beni bir ara

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gulumseyecegizyeniden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Henüz sonuçlarım çıkmadı 10 gün sonra çıkacak. Takviyelerimi alıyorum sağlıklı besleniyorum sigarayı bıraktım. fakat tipleme sonucum belli olmadan siğilleri yaktırmak istemiyorum. Ve siğilleri yaktırmadan AHCC tedavisine başlamak istemiyorum. Ama siğillerim gittikçe artıyor (jilet vs kullanmıyorum yayacak bir şey yapmıyorum en azından öğrendiğimden beri)
    Doktoruma yazdım. Sonuçlarınla birlikte gel, genel anestezi ile koterizasyon yapalım dedi. Fiyat bilgisi paylaşamıyorlar.
    En son ne zaman koter oldunuz? Güncel fiyatlar nedir? Piyasadan hiç haberim yok. Önemli olan iyileşmem tabiki ama kendimi ona göre hazırlamak istiyorum. Özel bir hastanede genel anestezi ile koter olmanın ücreti nedir sizce güncel dönemde? Yaptıran arkadaşlar yazabilir mi?
    Teşekkürler..
    Hangi hastanede olduğu da çok önemli. Koterizasyon yapılırken lokal anestezi veya sedasyon (hafif uyutma deniliyormuş buna) yapıldığı için ona verilen bir ücret de var. Bu sebeple koterizasyon biraz pahalıya kaçıyor. Eğer aklınızda varsa bir dermatologa da gösterip ''kriyoterapiyi'' de düşünebilirsiniz. Hem daha çabuk iyileşiyor, hem anestezi gerekmiyor koterdeki gibi hem de daha acısız (sinek ısırığı kadar falan)

Durum
    gulumseyecegizyeniden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim Arya. Peki İstanbul’da bildiğiniz güvendiğiniz, daha önce deneyimlediğiniz kriyoterapi uygulaması yapan dermatolog var mı, tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler..

Durum
    Admin

Alıntı gulumseyecegizyeniden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Arya. Peki İstanbul’da bildiğiniz güvendiğiniz, daha önce deneyimlediğiniz kriyoterapi uygulaması yapan dermatolog var mı, tavsiye edebilir misiniz? Teşekkürler..
    Ben son 6 yıldır hiç kriyoterapi yaptırmadım, hpv negatif olduğum için. 6 yıl önce gittiğim ''herhangi bir'' doktoru önermek istemiyorum şimdi nedir ne değildir, bilemem. Yani referans olabileceğim süperlikte doktorlar değildi, evime yakın hastanelerden bazılarına gidiyordum.

Her doktor kriyoterapi yapar, siz hpv konusu çalışma alanı olan doktorlara bakın ağırlıklı olarak, siğil tespitinde onlar iyidir.

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bunu kendim icin degil annemin bir arkadasi icin soracagim; guncel olarak fiyatlar nedir bilgisi olan var mi?

Durum
    Admin

Alıntı melina17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu kendim icin degil annemin bir arkadasi icin soracagim; guncel olarak fiyatlar nedir bilgisi olan var mi?
    Koterizasyon ucretleri hastaneye göre değişir birde sigil sayısı önemli. Ek olarak anestezi veya sedasyon yapıldığı için onun ücreti de alınır.

Bu Konu için Etiketler