Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr. Levent Türk

Durum
    İyilesecegim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dr. Levent Türk

Merhaba ☺ Bende aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır bu forumdaki bilgilerle bir şeyler öğrenmeye, hastalığı anlamaya çalıştım. 26 yaşında bir kadınım. Erkek arkadaşımdaki kondilomlar sebebiyle sanırım siğil çıkardım. Konuyu doğru yere mı açtım bilmiyorum ilk olarak eğerki yanlış yere açtıysam arya şimdiden kusura bakma lütfen😔. Sizlere bir kaç sorum olacak bu konuda güncel cevapları sitede bulamadım.
    1-Levent türk’e muayene olan kadın hastalar memnunlarmı? Ücretlendirmeleri nasıl yüksek mi ? Ve hala siteye özel indirimi ve 3ay koter durumu söz konusumu?
    2-benim siğillerim vulva bölümünde toplu iğne gibi çok küçük oluşumlar var daha önce vulvada siğil çıkaran varmı ?
    Bu konuda cevaplarınızı bekliyorum bu konudaha bana yardımcı olabilir misiniz?

Durum
    Ümitsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Dr. Levent Türk

Siğiller yanma yapıyor mu pekı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar, ücretlendirmesini kendisine sorabilirsiniz bence google üzerinde kliniğini arayarak, ya da forumdan özel mesaj atarak vs vs. Levent bey hala forumumuzda bu arada Açılan başlık, ortamda biri varken onun hakkında konuşmak gibi olmuş

Vulva bölümü dediğiniz komple genital bölgenin tamamıdır, sizin vulva bölümü diye kastettiğiniz yer neresi acaba? klitoris ve çevresi ise, iç kısımda da siğil çıkabilir tabi Ama genelde genital bölgenin dış kısmında çıkar.

Durum
    Yeni Üye

Ümitsiz hayır yanma gibi bir sorun yaşamıyorum.

Aslında sadece biraz fazla tedirginim erkek hastaların yorumlarına rastladım kadın hastaların yorumlarınıda merak ettim kötü bir niyetim yoktu 🙈

Siğillerim genital bölgenin üzerinde yani kasık bölgemde sanırım mons pubis bölgesi olarak geçiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İyilesecegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümitsiz hayır yanma gibi bir sorun yaşamıyorum.

Aslında sadece biraz fazla tedirginim erkek hastaların yorumlarına rastladım kadın hastaların yorumlarınıda merak ettim kötü bir niyetim yoktu 🙈

Siğillerim genital bölgenin üzerinde yani kasık bölgemde sanırım mons pubis bölgesi olarak geçiyor
    Yok estafurullah kötü niyet anlamında demedim Kadın hastalardan giden de çok vardı dr. levent hocaya, hala vardır arada başlıklardaki yorumlarda görüyordum, bizim okuyucularımız da çok fazla site olarak. Yani okuyup yapan ama yazmadığı için, üye olmadığı için bilmediğimiz insanlar..

Evet mons pubis bölgesinde çıkabilir, çok sık olur mu bilmiyorum ama çıkabilir, fakat genelde dudaklar veya kasıklar vs. oralarda çıkar ağırlıklı.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim arya. Tam olarak o bölgede çıkıyor mu emin olamamıştım hatta farklı farklı hastalık hastası gibi olmuştum. İçim rahatladı.