Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek İçin Güvenilir Lab Önerisi

Durum
    cem.kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkek İçin Güvenilir Lab Önerisi

Arkadaşlar iyi akşamlar. Forumu uzun zamandır okuyordum ama yazmak bu güne kısmetmiş.

İstanbul yada Ankarada test sonucuna güvenebileceğim labaratuvar önerisi istiyorum.

Daha önce pozitif olmuştum. Şuan siğile benzer bişeyler var. Acaba yakılan siğilin izimi yoksa gerçekten siğilmi öğrenmek istiyorum.

Sizden en iyi sonucu verecek lab önerisi istiyorum.

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Erkek İçin Güvenilir Lab Önerisi

Açıkçası en güvenilir diye kimse kıyaslayamaz ama özellik olarak kıyaslar Cem. Bende siğil yokken mavi lab a gittim ve 67 pozitif olarak aldım. Bu tip gelişim lab da bakılmıyor mesela bakılmasa belki negatif gelebilirdim.

Gelişim lab da pozitif olan tipin viral yükünü yani yoğunluğunu da söylüyor. Mavi lab da o yok. Bir de ahenk var orayı bilmiyorum.

Buralar İstanbul için..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Erkek İçin Güvenilir Lab Önerisi

Alıntı cem.kenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Forumu uzun zamandır okuyordum ama yazmak bu güne kısmetmiş.

İstanbul yada Ankarada test sonucuna güvenebileceğim labaratuvar önerisi istiyorum.

Daha önce pozitif olmuştum. Şuan siğile benzer bişeyler var. Acaba yakılan siğilin izimi yoksa gerçekten siğilmi öğrenmek istiyorum.

Sizden en iyi sonucu verecek lab önerisi istiyorum.
    En iyi sonucu verebilecek' lab önerisi veremeyebilirim, lab lab gezmedim zamanında ama ben gelişim laboratuvarlarından yaptırmıştım memnundum. Forum üyelerimizle genelde, gelişim tıp lab, ahenk lab, mavi lab gibi lablara gidiyorlar.