hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    24.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: HPV hakknda yaadklarm

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burda ahcc'nin fiyatna bakacan bir ey yok ki? Ahcc lkeye dviz ile geliyor. lkedeki enflasyonun ve pahalln farkndaysan konunun bu ynyle hi alakas yok. nk ben mesela 6 yl nce kullandm ahcc'yi. Yine ucuz bir takviye deildi, ama u anki fiyatlara bakarsan nce dolarn, sterlinin, euronun lkemizdeki durumuna bakman lazm.

Ahcc normalde bir supplement yle dn. Ama hpv'ye nasl etki ediyor? :
    Bakl glendiriyor. Hpv ancak gl bir baklk sistemi ile ekarte oluyor, vcuttan atlabiliyor ve ahcc kullanm bu sreci genelde ok olumlu etkiliyor.
    Her zaman sylerim; Kii normalde tek tip tayorsa, virs 1-2 yl vcutta kalabiliyor, kiinin kendi bnyesine bakmas ve yaplmamas gerekenleri yapmamas ile de alakal. rnein sigara iiyorsa, cinsellie devam ediyorsa o hpv vcutta kalmaya devam eder. Ama mesela bunlar yapmyorsa, iyi besleniyorsa tabii ki olumlu etkiler. Bu olumlu etkiye ahcc sre ksaltmas olarak etki eder. Normalde 1-2 ylda alabilecek sreci, gereken noktalara dikkat ederek ve bakln da glenmesi ile daha kolay bnyeden atlabiliyor, genelde kendine dikkat edildiinde ve ahcc kullanldnda 9 ayda olumlu etki verdiini yelerden dolay fark ediyorum. Tabii ka tip tand da nemli. 1 tip tayanla, 3 tip tayan bir deil.. Bu ve bunun gibi pek ok deiken etken var. Forumda ahcc kullananlar blmmz var, bak oray okuyabilirsin, aramzda ou kii bunu kullanarak negatif olduk, ama bizler hi negatif olamayacamz iin deil, en ksa srede nasl negatif olabiliriz diye kullandk. Hpv vcuttan er ya da ge gidecek nk ama bu bize de bal. Sigara, alkol, jilet kullanm, cinsellik yaamak vcuttan gitmesine engel oluyor. Mesela bunlarn da yaplmamas lazm gibi gibi... Bunlar yaplp, ahcc kullanlsa o da fayda etmez, srekli hpv'yi perinleyen bir ey var nk orda.

nk sistem u: HPV VCUTTAN NASIL ATILIR ? - GL BR BAIIKLIK SSTEM VE YAPILMAMASI GEREKENLER YAPMAYARAK - AHCC'NN GREV NEDR? - BAIIKLII Y DERECEDE YKSELTMEK. Grdn gibi bu bir zincir.

Bu arada beni yanl anlamayn, ister kullanrsnz ister kullanmazsnz. Ben sadece bilinlendirmeye alyorum. Sizin doktorunuzun aratrmam nk. ''hibir etkisi yok, para tuza olarak gryorum'' demesine ben zldm. Doktorunuz yle grmeye devam edebilir, bizler de sayesinde negatif oluyoruz. Benim derdim, bir eyi aratrmadan bizim bir virs zerinde etkin olduunu dndmz bir eyi karalamas. nk hpv'nin u an tbbi bir zm yok ve elimizdeki birka tedavi seeneinden biri bu. Hibir etkisi yok demesi, aratrmadn gsteriyor. Dolayl olarak o kadar ok etkisi var ki. Neyse ben sadece doktorun sylemlerini doru bulmadm, belli ki sen de iin para ksmna (ki burda taklman gereken ey lkedeki dvizin durumu ve ne halde olduumuz) ve tuzak olduuna taklmsn, herkesin kendi karar
    Arya AHCC blmne baktm ve aslnda en nemli soruya cevap vermemisin ve beni gldrdn teekkr ederim. AHCC kullanmaya hpv olduunurendikten 1 sene sonra balamsn anladm kadaryla en azndan baz doktorlar sana nermemi ya da hi biri. Doktorlara aratrmamsn diyorsun cidden zc ve komik bi durum . AHCC hakknda internet de yazan bieyden baka hi birey yazmamsn o kadar vyorsun ki AHCC kullann baka biey yapmayn gibi. Benim burda stne basa basa sylediim ve doktorlarm syledii AHCC filan yalan en nemli olan nokta atyla yaklmas ve virs yaymamak. Virs yaymadn m ve direk yaktrdn m zaten temizleniyorsun . Ackcas mantksz gelmiyor bana yukarda yazdm okursan bize yayldktan sonra gelmeleri dye srekli syledi.Para tuza olarak gryorum demesi de tedavi cretlerine cok fazla para denmesi 1 tanesini bu kadara yakyoruz da dvizle ilgili deilde herhalde elektirie zam geldi diye artabilir ama o da var🙃 . Mantk asndan dndnde de yaktrdn da oradaki virs hemen ldryorsun ondan korkmayn diye yazdm tabikide herkes istediini yapabilir sirke sren soan sarmsak basan varm o da ifa olabilir. Gene sylyorum AHCC kullanmayn demiyorum ama AHCC gvenceniz kadar yaktrma ilemine gvenin 🙃

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aban Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burda ahcc'nin fiyatna bakacan bir ey yok ki? Ahcc lkeye dviz ile geliyor. lkedeki enflasyonun ve pahalln farkndaysan konunun bu ynyle hi alakas yok. nk ben mesela 6 yl nce kullandm ahcc'yi. Yine ucuz bir takviye deildi, ama u anki fiyatlara bakarsan nce dolarn, sterlinin, euronun lkemizdeki durumuna bakman lazm.

Ahcc normalde bir supplement yle dn. Ama hpv'ye nasl etki ediyor? :
    Bakl glendiriyor. Hpv ancak gl bir baklk sistemi ile ekarte oluyor, vcuttan atlabiliyor ve ahcc kullanm bu sreci genelde ok olumlu etkiliyor.
    Her zaman sylerim; Kii normalde tek tip tayorsa, virs 1-2 yl vcutta kalabiliyor, kiinin kendi bnyesine bakmas ve yaplmamas gerekenleri yapmamas ile de alakal. rnein sigara iiyorsa, cinsellie devam ediyorsa o hpv vcutta kalmaya devam eder. Ama mesela bunlar yapmyorsa, iyi besleniyorsa tabii ki olumlu etkiler. Bu olumlu etkiye ahcc sre ksaltmas olarak etki eder. Normalde 1-2 ylda alabilecek sreci, gereken noktalara dikkat ederek ve bakln da glenmesi ile daha kolay bnyeden atlabiliyor, genelde kendine dikkat edildiinde ve ahcc kullanldnda 9 ayda olumlu etki verdiini yelerden dolay fark ediyorum. Tabii ka tip tand da nemli. 1 tip tayanla, 3 tip tayan bir deil.. Bu ve bunun gibi pek ok deiken etken var. Forumda ahcc kullananlar blmmz var, bak oray okuyabilirsin, aramzda ou kii bunu kullanarak negatif olduk, ama bizler hi negatif olamayacamz iin deil, en ksa srede nasl negatif olabiliriz diye kullandk. Hpv vcuttan er ya da ge gidecek nk ama bu bize de bal. Sigara, alkol, jilet kullanm, cinsellik yaamak vcuttan gitmesine engel oluyor. Mesela bunlarn da yaplmamas lazm gibi gibi... Bunlar yaplp, ahcc kullanlsa o da fayda etmez, srekli hpv'yi perinleyen bir ey var nk orda.

nk sistem u: HPV VCUTTAN NASIL ATILIR ? - GL BR BAIIKLIK SSTEM VE YAPILMAMASI GEREKENLER YAPMAYARAK - AHCC'NN GREV NEDR? - BAIIKLII Y DERECEDE YKSELTMEK. Grdn gibi bu bir zincir.

Bu arada beni yanl anlamayn, ister kullanrsnz ister kullanmazsnz. Ben sadece bilinlendirmeye alyorum. Sizin doktorunuzun aratrmam nk. ''hibir etkisi yok, para tuza olarak gryorum'' demesine ben zldm. Doktorunuz yle grmeye devam edebilir, bizler de sayesinde negatif oluyoruz. Benim derdim, bir eyi aratrmadan bizim bir virs zerinde etkin olduunu dndmz bir eyi karalamas. nk hpv'nin u an tbbi bir zm yok ve elimizdeki birka tedavi seeneinden biri bu. Hibir etkisi yok demesi, aratrmadn gsteriyor. Dolayl olarak o kadar ok etkisi var ki. Neyse ben sadece doktorun sylemlerini doru bulmadm, belli ki sen de iin para ksmna (ki burda taklman gereken ey lkedeki dvizin durumu ve ne halde olduumuz) ve tuzak olduuna taklmsn, herkesin kendi karar
    Arya AHCC blmne baktm ve aslnda en nemli soruya cevap vermemisin ve beni gldrdn teekkr ederim. AHCC kullanmaya hpv olduunurendikten 1 sene sonra balamsn anladm kadaryla en azndan baz doktorlar sana nermemi ya da hi biri. Doktorlara aratrmamsn diyorsun cidden zc ve komik bi durum . AHCC hakknda internet de yazan bieyden baka hi birey yazmamsn o kadar vyorsun ki AHCC kullann baka biey yapmayn gibi. Benim burda stne basa basa sylediim ve doktorlarm syledii AHCC filan yalan en nemli olan nokta atyla yaklmas ve virs yaymamak. Virs yaymadn m ve direk yaktrdn m zaten temizleniyorsun . Ackcas mantksz gelmiyor bana yukarda yazdm okursan bize yayldktan sonra gelmeleri dye srekli syledi.Para tuza olarak gryorum demesi de tedavi cretlerine cok fazla para denmesi 1 tanesini bu kadara yakyoruz da dvizle ilgili deilde herhalde elektirie zam geldi diye artabilir ama o da var🙃 . Mantk asndan dndnde de yaktrdn da oradaki virs hemen ldryorsun ondan korkmayn diye yazdm tabikide herkes istediini yapabilir sirke sren soan sarmsak basan varm o da ifa olabilir. Gene sylyorum AHCC kullanmayn demiyorum ama AHCC gvenceniz kadar yaktrma ilemine gvenin 🙃
    Seni gldrdm m ? Anlamadm yani.
    Canm benim bundan 6-7 yl nce doktorlarn ''ahcc'' den haberi dahi yoktu TRKYE'DE.
    Ahcc'yi biraz aratrrsan bu benim yle kafadan bulduum bir ey deil. Bizden daha medeni, daha gelimi pek ok lke var. Amerika'da dr. judith smith'in ynettii bir deney var. Yllar nce yapld. Bu deneyde ahcc'nin hpv'yi negatif yapabildiini kefediyorlar, %100 kantlanm bilimsel netlemesi tam olmu deil ancak 2 faz alma yapld.

Bunlarn stne birde yabanc forumlar var bizim gibi, o forumlarda ahcc kullanarak negatif olan insanlar var bir sr hemde... yle olunca ben de yllar nce ''neden ben de negatif olmayaym'' diye dndm ve kendim yurtdndan ahcc getirttim, sen bilmezsin trkiye'de yoktu u an bu ahcc bolluuna bakma Benle birlikte forumda arkadalar da denemek istediler, nk bir sredir hpv'ydik, siil vs. derken kurtulamyorduk yani.
    Benimle birlikte deneyen insanlarda oldu, ve bizler zamanla negatif olduk, biz negatif olunca bakalar da denemek istedi, onlarn da ou negatif olunca derken byle byle biz ahcc'nin olayn anladk.

Ben bunu sana neden anlattm? Uzun uzun ahcc'nin olayn anlattktan sonra ''glmen'' iin deil, trkiye'de bilinmeyen bir yntemi aslnda bizler yaydk, bu forum dnda ahcc'yi deneyen yoktu, aslnda bizler kendimizi bir nevi denek yapm olduk. Doktorlarn ou bizlerden duydu. O sebeple glmeye devam edebilirsin, inan bana ahcc kullanp kullanmaman bu yolla negatif olup olmaman yani ksaca senin kiisel hpv yolculuun normalde beni ilgilendirmez. Ben 5buuk yl nce negatif olmu biriyim, her koyun kendi bacandan aclr anlatabildim mi, tm bunlar seni gldrdm iin 2 satr olarak yazdm. Doktorun para tuza, bo iler demesini ''aratrmam doktorunuz'' diye nitelendirmem de bu yzden. Ben kendim 23-24 yandayken yurtd kaynaklar / deneyleri aratrmtm.
    Glerken u ayrnty da unutma; doktorlar tarafndan hzlca yani 9 ay - 1 yl iinde negatif olmanz neden istensin ki ? Sonuta koter cretleri de belli, ktka yaktr, ktka yaktr para hep bunlar doktora Valla inan bana bu kadar dil dkp yazdysam tamamen ''ben anlataym da, anlayan anlar anlamayan anlamaz'' kafasnda olduum iin. Neyse herkesin kendi karar kapatalm konuyu bence.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    15.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    2

u ahcc ile ilgili son noktay ben koyaym. ok bilgi kalabal var. ncelikle paranz varsa kullanrsnz. Herhangi yan etkisi yok. FDA tarafnda bir almann onaylanmas iin iki art vardr. Pubmedde bilimsel makalenizi yaynlarsnz ve klinik bir etki grr iseniz faz almalarna geersiniz. Faz almalarda https://clinicaltrials.gov sitesinde yaymlanr. 4 aamadan oluur ve yllar alr.

Judith A Smith hanmefendi faz iki almasn balatm ve clinicale koymu. Ancak sonular sylememekle beraber FDA onayna bir trl sunamam.
    https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02405533
    Buradan bakabilirsiniz. Zaten faz almaso uygulanamaz yazyor.

Ek olarak dnyada milyonlarca hpvli var iken hanmefendi ne hikmetse 50 kiide bu almay yapyor. Sadece 21 kiiye ahcc veriyor 14 kiide baar elde ediyor. Mantnzla dnr iseniz ne kadar az bir baar oran olduunu grrsnz. in dier taraf tamam hpv negatifleti diyoe ma hangi tip silindi? Neler yaand hala yllardr sonu yok.

Bu ahcc ile ilgili en net ama net net mkemmel almay inliler balatt. Bu sene sonular yaynlanacak. Umarm umut olacaktr ve umarm hpv tedavisinde kullanlacak ila formuna dnecektir.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/...&draw=2&rank=3

Sonulara buradan bakabilirsiniz. Hepiniz mantkl insanlarsanz. Yan ban alm insanlarsanz. Kana karmayan bir deri hastaln oral haplar ile nasl tedavi edebileceinize dair, kesin ve kantlanm ayrca faz almalar tamamlanm tek bir sonu sunabilir misiniz?