Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV hakkında yaşadıklarım

Durum
    Şaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV hakkında yaşadıklarım

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda ahcc'nin fiyatına bakacağın bir şey yok ki? Ahcc ülkeye döviz ile geliyor. Ülkedeki enflasyonun ve pahalılığın farkındaysan konunun bu yönüyle hiç alakası yok. Çünkü ben mesela 6 yıl önce kullandım ahcc'yi. Yine ucuz bir takviye değildi, ama şu anki fiyatlara bakarsan önce doların, sterlinin, euronun ülkemizdeki durumuna bakman lazım.

Ahcc normalde bir supplement öyle düşün. Ama hpv'ye nasıl etki ediyor? :
    Bağışıklığı güçlendiriyor. Hpv ancak güçlü bir bağışıklık sistemi ile ekarte oluyor, vücuttan atılabiliyor ve ahcc kullanımı bu süreci genelde çok olumlu etkiliyor.
    Her zaman söylerim; Kişi normalde tek tip taşıyorsa, virüs 1-2 yıl vücutta kalabiliyor, kişinin kendi bünyesine bakması ve yapılmaması gerekenleri yapmaması ile de alakalı. Örneğin sigara içiyorsa, cinselliğe devam ediyorsa o hpv vücutta kalmaya devam eder. Ama mesela bunları yapmıyorsa, iyi besleniyorsa tabii ki olumlu etkiler. Bu olumlu etkiye ahcc süre kısaltması olarak etki eder. Normalde 1-2 yılda aşılabilecek süreci, gereken noktalara dikkat ederek ve bağışıklığın da güçlenmesi ile daha kolay bünyeden atılabiliyor, genelde kendine dikkat edildiğinde ve ahcc kullanıldığında 9 ayda olumlu etki verdiğini üyelerden dolayı fark ediyorum. Tabii kaç tip taşındığı da önemli. 1 tip taşıyanla, 3 tip taşıyan bir değil.. Bu ve bunun gibi pek çok değişken etken var. Forumda ahcc kullananlar bölümümüz var, bak orayı okuyabilirsin, aramızda çoğu kişi bunu kullanarak negatif olduk, ama bizler hiç negatif olamayacağımız için değil, en kısa sürede nasıl negatif olabiliriz diye kullandık. Hpv vücuttan er ya da geç gidecek çünkü ama bu bize de bağlı. Sigara, alkol, jilet kullanımı, cinsellik yaşamak vücuttan gitmesine engel oluyor. Mesela bunların da yapılmaması lazım gibi gibi... Bunlar yapılıp, ahcc kullanılsa o da fayda etmez, sürekli hpv'yi perçinleyen bir şey var çünkü orda.

Çünkü sistem şu: HPV VÜCUTTAN NASIL ATILIR ? - GÜÇLÜ BİR BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ VE YAPILMAMASI GEREKENLERİ YAPMAYARAK - AHCC'NİN GÖREVİ NEDİR? - BAĞIŞIKLIĞI İYİ DERECEDE YÜKSELTMEK. Gördüğün gibi bu bir zincir.

Bu arada beni yanlış anlamayın, ister kullanırsınız ister kullanmazsınız. Ben sadece bilinçlendirmeye çalışıyorum. Sizin doktorunuzun araştırmamış çünkü. ''hiçbir etkisi yok, para tuzağı olarak görüyorum'' demesine ben üzüldüm. Doktorunuz öyle görmeye devam edebilir, bizler de sayesinde negatif oluyoruz. Benim derdim, bir şeyi araştırmadan bizim bir virüs üzerinde etkin olduğunu düşündüğümüz bir şeyi karalaması. Çünkü hpv'nin şu an tıbbi bir çözümü yok ve elimizdeki birkaç tedavi seçeneğinden biri bu. Hiçbir etkisi yok demesi, araştırmadığını gösteriyor. Dolaylı olarak o kadar çok etkisi var ki. Neyse ben sadece doktorun söylemlerini doğru bulmadım, belli ki sen de işin para kısmına (ki burda takılman gereken şey ülkedeki dövizin durumu ve ne halde olduğumuz) ve tuzak olduğuna takılmışsın, herkesin kendi kararı
    Arya AHCC bölümüne baktım ve aslında en önemli soruya cevap vermemişsin ve beni güldürdün teşekkür ederim. AHCC kullanmaya hpv olduğunuöğrendikten 1 sene sonra başlamışsın anladığım kadarıyla en azından bazı doktorlar sana önermemiş ya da hiç biri. Doktorlara araştırmamışsın diyorsun cidden üzücü ve komik bi durum . AHCC hakkında internet de yazan bişeyden başka hiç birşey yazmamışsın o kadar övüyorsun ki AHCC kullanın başka bişey yapmayın gibi. Benim burda üstüne basa basa söylediğim ve doktorlarım söylediği AHCC filan yalan en önemli olan nokta atışıyla yakılması ve virüsü yaymamak. Virüsü yaymadın mı ve direk yaktırdın mı zaten temizleniyorsun . Acıkcası mantıksız gelmiyor bana yukarda yazdığımı okursan bize yayıldıktan sonra gelmeleri dye sürekli söyledi.Para tuzağı olarak görüyorum demesi de tedavi ücretlerine cok fazla para ödenmesi 1 tanesini bu kadara yakıyoruz da dövizle ilgili değilde herhalde elektiriğe zam geldi diye artabilir ama o da var🙃 . Mantık açısından düşündüğünde de yaktırdığın da oradaki virüsü hemen öldürüyorsun ondan korkmayın diye yazdım tabikide herkes istediğini yapabilir sirke süren soğan sarımsak basan varmış o da şifa olabilir. Gene söylüyorum AHCC kullanmayın demiyorum ama AHCC güvenceniz kadar yaktırma işlemine güvenin 🙃

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda ahcc'nin fiyatına bakacağın bir şey yok ki? Ahcc ülkeye döviz ile geliyor. Ülkedeki enflasyonun ve pahalılığın farkındaysan konunun bu yönüyle hiç alakası yok. Çünkü ben mesela 6 yıl önce kullandım ahcc'yi. Yine ucuz bir takviye değildi, ama şu anki fiyatlara bakarsan önce doların, sterlinin, euronun ülkemizdeki durumuna bakman lazım.

Ahcc normalde bir supplement öyle düşün. Ama hpv'ye nasıl etki ediyor? :
    Bağışıklığı güçlendiriyor. Hpv ancak güçlü bir bağışıklık sistemi ile ekarte oluyor, vücuttan atılabiliyor ve ahcc kullanımı bu süreci genelde çok olumlu etkiliyor.
    Her zaman söylerim; Kişi normalde tek tip taşıyorsa, virüs 1-2 yıl vücutta kalabiliyor, kişinin kendi bünyesine bakması ve yapılmaması gerekenleri yapmaması ile de alakalı. Örneğin sigara içiyorsa, cinselliğe devam ediyorsa o hpv vücutta kalmaya devam eder. Ama mesela bunları yapmıyorsa, iyi besleniyorsa tabii ki olumlu etkiler. Bu olumlu etkiye ahcc süre kısaltması olarak etki eder. Normalde 1-2 yılda aşılabilecek süreci, gereken noktalara dikkat ederek ve bağışıklığın da güçlenmesi ile daha kolay bünyeden atılabiliyor, genelde kendine dikkat edildiğinde ve ahcc kullanıldığında 9 ayda olumlu etki verdiğini üyelerden dolayı fark ediyorum. Tabii kaç tip taşındığı da önemli. 1 tip taşıyanla, 3 tip taşıyan bir değil.. Bu ve bunun gibi pek çok değişken etken var. Forumda ahcc kullananlar bölümümüz var, bak orayı okuyabilirsin, aramızda çoğu kişi bunu kullanarak negatif olduk, ama bizler hiç negatif olamayacağımız için değil, en kısa sürede nasıl negatif olabiliriz diye kullandık. Hpv vücuttan er ya da geç gidecek çünkü ama bu bize de bağlı. Sigara, alkol, jilet kullanımı, cinsellik yaşamak vücuttan gitmesine engel oluyor. Mesela bunların da yapılmaması lazım gibi gibi... Bunlar yapılıp, ahcc kullanılsa o da fayda etmez, sürekli hpv'yi perçinleyen bir şey var çünkü orda.

Çünkü sistem şu: HPV VÜCUTTAN NASIL ATILIR ? - GÜÇLÜ BİR BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ VE YAPILMAMASI GEREKENLERİ YAPMAYARAK - AHCC'NİN GÖREVİ NEDİR? - BAĞIŞIKLIĞI İYİ DERECEDE YÜKSELTMEK. Gördüğün gibi bu bir zincir.

Bu arada beni yanlış anlamayın, ister kullanırsınız ister kullanmazsınız. Ben sadece bilinçlendirmeye çalışıyorum. Sizin doktorunuzun araştırmamış çünkü. ''hiçbir etkisi yok, para tuzağı olarak görüyorum'' demesine ben üzüldüm. Doktorunuz öyle görmeye devam edebilir, bizler de sayesinde negatif oluyoruz. Benim derdim, bir şeyi araştırmadan bizim bir virüs üzerinde etkin olduğunu düşündüğümüz bir şeyi karalaması. Çünkü hpv'nin şu an tıbbi bir çözümü yok ve elimizdeki birkaç tedavi seçeneğinden biri bu. Hiçbir etkisi yok demesi, araştırmadığını gösteriyor. Dolaylı olarak o kadar çok etkisi var ki. Neyse ben sadece doktorun söylemlerini doğru bulmadım, belli ki sen de işin para kısmına (ki burda takılman gereken şey ülkedeki dövizin durumu ve ne halde olduğumuz) ve tuzak olduğuna takılmışsın, herkesin kendi kararı
    Arya AHCC bölümüne baktım ve aslında en önemli soruya cevap vermemişsin ve beni güldürdün teşekkür ederim. AHCC kullanmaya hpv olduğunuöğrendikten 1 sene sonra başlamışsın anladığım kadarıyla en azından bazı doktorlar sana önermemiş ya da hiç biri. Doktorlara araştırmamışsın diyorsun cidden üzücü ve komik bi durum . AHCC hakkında internet de yazan bişeyden başka hiç birşey yazmamışsın o kadar övüyorsun ki AHCC kullanın başka bişey yapmayın gibi. Benim burda üstüne basa basa söylediğim ve doktorlarım söylediği AHCC filan yalan en önemli olan nokta atışıyla yakılması ve virüsü yaymamak. Virüsü yaymadın mı ve direk yaktırdın mı zaten temizleniyorsun . Acıkcası mantıksız gelmiyor bana yukarda yazdığımı okursan bize yayıldıktan sonra gelmeleri dye sürekli söyledi.Para tuzağı olarak görüyorum demesi de tedavi ücretlerine cok fazla para ödenmesi 1 tanesini bu kadara yakıyoruz da dövizle ilgili değilde herhalde elektiriğe zam geldi diye artabilir ama o da var🙃 . Mantık açısından düşündüğünde de yaktırdığın da oradaki virüsü hemen öldürüyorsun ondan korkmayın diye yazdım tabikide herkes istediğini yapabilir sirke süren soğan sarımsak basan varmış o da şifa olabilir. Gene söylüyorum AHCC kullanmayın demiyorum ama AHCC güvenceniz kadar yaktırma işlemine güvenin 🙃
    Seni güldürdüm mü ? Anlamadım yani.
    Canım benim bundan 6-7 yıl önce doktorların ''ahcc'' den haberi dahi yoktu TÜRKİYE'DE.
    Ahcc'yi biraz araştırırsan bu benim öyle kafadan bulduğum bir şey değil. Bizden daha medeni, daha gelişmiş pek çok ülke var. Amerika'da dr. judith smith'in yönettiği bir deney var. Yıllar önce yapıldı. Bu deneyde ahcc'nin hpv'yi negatif yapabildiğini keşfediyorlar, %100 kanıtlanmış bilimsel netleşmesi tam olmuş değil ancak 2 faz çalışma yapıldı.

Bunların üstüne birde yabancı forumlar var bizim gibi, o forumlarda ahcc kullanarak negatif olan insanlar var bir sürü hemde... Öyle olunca ben de yıllar önce ''neden ben de negatif olmayayım'' diye düşündüm ve kendim yurtdışından ahcc getirttim, sen bilmezsin türkiye'de yoktu şu an bu ahcc bolluğuna bakma Benle birlikte forumda arkadaşlar da denemek istediler, çünkü bir süredir hpv'ydik, siğil vs. derken kurtulamıyorduk yani.
    Benimle birlikte deneyen insanlarda oldu, ve bizler zamanla negatif olduk, biz negatif olunca başkaları da denemek istedi, onların da çoğu negatif olunca derken böyle böyle biz ahcc'nin olayını anladık.

Ben bunu sana neden anlattım? Uzun uzun ahcc'nin olayını anlattıktan sonra ''gülmen'' için değil, türkiye'de bilinmeyen bir yöntemi aslında bizler yaydık, bu forum dışında ahcc'yi deneyen yoktu, aslında bizler kendimizi bir nevi denek yapmış olduk. Doktorların çoğu bizlerden duydu. O sebeple gülmeye devam edebilirsin, inan bana ahcc kullanıp kullanmaman bu yolla negatif olup olmaman yani kısaca senin kişisel hpv yolculuğun normalde beni ilgilendirmez. Ben 5buçuk yıl önce negatif olmuş biriyim, her koyun kendi bacağından acılır anlatabildim mi, tüm bunları seni güldürdüğüm için 2 satır olarak yazdım. Doktorun para tuzağı, boş işler demesini ''araştırmamış doktorunuz'' diye nitelendirmem de bu yüzden. Ben kendim 23-24 yaşındayken yurtdışı kaynakları / deneyleri araştırmıştım.
    Gülerken şu ayrıntıyı da unutma; doktorlar tarafından hızlıca yani 9 ay - 1 yıl içinde negatif olmanız neden istensin ki ? Sonuçta koter ücretleri de belli, çıktıkça yaktır, çıktıkça yaktır para hep bunlar doktora Valla inan bana bu kadar dil döküp yazdıysam tamamen ''ben anlatayım da, anlayan anlar anlamayan anlamaz'' kafasında olduğum için. Neyse herkesin kendi kararı kapatalım konuyu bence.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şu ahcc ile ilgili son noktayı ben koyayım. Çok bilgi kalabalığı var. Öncelikle paranız varsa kullanırsınız. Herhangi yan etkisi yok. FDA tarafında bir çalışmanın onaylanması için iki şart vardır. Pubmedde bilimsel makalenizi yayınlarsınız ve klinik bir etki görür iseniz faz çalışmalarına geçersiniz. Faz çalışmalarıda https://clinicaltrials.gov sitesinde yayımlanır. 4 aşamadan oluşur ve yılları alır.

Judith A Smith hanımefendi faz iki çalışmasını başlatmış ve clinicale koymuş. Ancak sonuçları söylememekle beraber FDA onayına bir türlü sunamamış.
    https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02405533
    Buradan bakabilirsiniz. Zaten faz çalışmaso uygulanamaz yazıyor.

Ek olarak dünyada milyonlarca hpvli var iken hanımefendi ne hikmetse 50 kişide bu çalışmayı yapıyor. Sadece 21 kişiye ahcc veriyor 14 kişide başarı elde ediyor. Mantığınızla düşünür iseniz ne kadar az bir başarı oranı olduğunu görürsünüz. İşin diğer tarafı tamam hpv negatifleşti diyoe ma hangi tip silindi? Neler yaşandı hala yıllardır sonuç yok.

Bu ahcc ile ilgili en net ama net net mükemmel çalışmayı Çinliler başlattı. Bu sene sonuçlar yayınlanacak. Umarım umut olacaktır ve umarım hpv tedavisinde kullanılacak ilaç formuna dönüşecektir.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/...&draw=2&rank=3

Sonuçlara buradan bakabilirsiniz. Hepiniz mantıklı insanlarsanız. Yaşını başını almış insanlarsanız. Kana karışmayan bir deri hastalığını oral haplar ile nasıl tedavi edebileceğinize dair, kesin ve kanıtlanmış ayrıca faz çalışmaları tamamlanmış tek bir sonuç sunabilir misiniz?

Durum
    Theodoranin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Şaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum etkili tedavinin, nokta atışıyla yakılması ve virüsün yayılmasıni engellemek olduğunu, ahcc nin falan gereksiz olduğunu söylüyorsun. Söyler misin veya doktorun aydınlatabilir mi acaba siğil çıkartmayan tipler var. Onların tedavisi ne peki? Virüs=siğilin varlığı değil. Siğil yoksa virüsten de kurtuldun değil. Siğili yaktirman da senin artık negatif olduğun anlamına gelmiyor. O yüzden zaten devamlı çıkıyor da çıkıyor bunlar ne kadar temizletirsen temizlet. Ben de pozitif çıktıktan sonra erkek arkadaşıma bunu anlatamamistim bir türlü siğil falan yokmuş bir şikayeti yokmuş. E bende de yok zaten ama nerden aldım o zaman virüsü pozitifsin işte artık bilinclen de bari başkalarına yayma da

Durum
    Theodoranin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bunu hastalığın kaynağı+ hastalığın belirtisi olarak görüyorum. Tedavi için sigillerden kurtulmak şart. Viral yükü azaltmak için. Ama hastalığın kendisi siğil değil onu yok ettiğiniz zaman kaynağı kurutmuş olmuyoruz. Bizi rahatsız eden belirtisini ortadan kaldırıyoruz. Yanlışsam düzeltin lütfen benim araştırmalarım okuduğum makaleler izlediğim doktor yorumları bu şekilde

Durum
    mstfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben doktorunun dediğine katılıyorum. Dışta görünen virüsler hiçbir şey değil. İstersen bir veregen bul 2 hafta sür. Deri altından onlarca siğil deri yüzeyine çıkınca dediğimi anlarsın. Bu virüs deri altında bağışıklık sisteminden gizleniyor. Ben şuanda hala vazelin ve yeşilçay extresi ile yapmiş olduğum kremi kullanıyorum. Ahcc 2 ay oldu. Yeşilçaylı kremi tahrişten dolayı sadece 15 gün kullanabilmiştim. Şimdi yine başladım. Bu sefer deri altından çok daha az siğil gelmeye başladı. Demekki her seferinde virüs yükü azalıyor. Ahcc de umarım işe yarar. Yeşilçaylı krem de artık tahriş etmemeye başladı. Ancak deri altından gelen siğillere 1 haftadan sonra batiqon ( eski adıyla tentürdiyot ) sürmek gerekiyor çünkü siğiller kabuklaşıyor ya da yara halini alıp kanayabiliyor. Yeşilçay kreminin en sevdiğim yanı iz bırakmıyor oluşu. En sevmediğim yanı ise uzun soluklu olması ( en fazla 4 ay kullanılmış araştırmalarda). Bu arada bir defa bir görünür siğil için internetten antihpv krem sipariş edip denemiştim eğer düzgün az az sürerseniz o da iz bırakmıyor ve çok etkili. Görünür siğiller için kesinlikle tavsiye ediyorum.

Durum
    Yeni Üye

Bu arada bir kere denemiş olduğum yakıcı etkisi olan antihpv kremi ben zamanında kendi sitesinden alıp denemiştim. Dolandırıcılık sandım ilk baş 2 sene önce ama son biçare denemiştim. Şimdi trendyolda baya baya yorumları var isterseniz kendiniz okuyun.
    Not: Bu yazdıklarım tamamen kendi tecrübelerim olup sizde de aynı etkiyi vereceği anlamına gelmemektedir. Amacım uzun süredir bu hpv belası ile uğraşan biri olarak biraz da olsa diğer insanlara yardımcı olabilmektir. Anti hpv kreminin linkini bırakıyorum.
    https://www.trendyol.com/antihpv/sig...mi-p-118658428

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mstfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bir kere denemiş olduğum yakıcı etkisi olan antihpv kremi ben zamanında kendi sitesinden alıp denemiştim. Dolandırıcılık sandım ilk baş 2 sene önce ama son biçare denemiştim. Şimdi trendyolda baya baya yorumları var isterseniz kendiniz okuyun.
    Not: Bu yazdıklarım tamamen kendi tecrübelerim olup sizde de aynı etkiyi vereceği anlamına gelmemektedir. Amacım uzun süredir bu hpv belası ile uğraşan biri olarak biraz da olsa diğer insanlara yardımcı olabilmektir. Anti hpv kreminin linkini bırakıyorum.
    https://www.trendyol.com/antihpv/sig...mi-p-118658428
    Çok özür dilerim 2 yıl olmuştu ben kullanalı firma kremin ismini değiştirmiş. Ama firmanın adı İzderma idi. Güncel linki buldum. Tekrar paylaşıyorum.
    https://www.hepsiburada.com/izderma-...-HBC000013XWS1