Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc hakkinda

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc hakkinda

Alıntı Polisbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tekrardan herkese bugün özel bir hastanede cildiye bölümüne gittim ve biraz önce döndüm. Doktor bakar bakmaz genital siğil cinsel yolla bulaşır dedi. Kan testi istedi hepatit vs. Var mi bakmak için. Velhasıl gaz sıktı yakma ya da dondurma olmadı siğiller hala duruyor benden başkası siğil bölgesini görmediğinden sorun yok o ayrı bi konu da bu tedavi böyle devam edecek sanırım. 2 hafta sonra gel yine gazla devam dedi. Siğiller duruyor arkadaşlar 🤷🏻♂ gazla kurutacak sanırım anlayamadım. İnternet üzerinden Alvadan sipariş verdim diyordum tam AHCC hata verdi bakalım watsaptan deneyeceğim. Bu süreçte bana tecrübelerini paylaşacak arkadaşlar biliyorum zaten kimseyi yalnız bırakmazsınız da başta @Arya olmak üzere yönlendirmelerinizi bekliyorum.
    Belli aralıklarlarla siğillerden kurtulman gerekiyor, örneğin her ay veya çok çıkıyorsa 15-20 günde 1 gidip siğilleri dondurtmak gibi.. ahcc kullanırken siğilleri öyle uzun süre bekletmemek gerekiyor

Kendini bu forumda rahat hissetmene çok sevindim Bizler aynı yolun yolcusuyuz, yani ben şu an otobüsü kullanan şoför mertebesine erişmiş olsam da hahahaha. Sadece ben değil, forumdaki üyelerimiz de yardımcı olmaya çok hevesli, bu da beni mutlu ediyor. Ahcc umarım etkili olacaktır, yani çoğumuzda etkili oldu, sende de olacağına inanıyorum, zaten bilinçli davranıyorsun, sigarayı bırakman da çok güzel, hadi hayırlısı diyelim, kendine şu andan itibaren 1 yıl süre ver, 1 yıl sonra en geç, bu virüs hayatında olmasın diye uğraş Sonra da yeni hayatına merhaba dersin

Durum
    Notproblem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Polisbey çok geçmiş olsun kardeşim. Benim de en çok zorlandığım konu sigara. Maalesef bırakamadım henüz. İkimizde neredeyse aynı dönemlerde kapmışız bu illeti. Sen sigarayı bırakmışsın ancak ben henüz bırakamadım. Burada deneysel bir çalışma gerçekleştirmiş oluruz belki Sürecini takip ediyorum. Geçmiş olsun.

Durum
    Polisbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim geçmiş olacak inşallah ☺ sigarayı bırak bak azaltmadan bi anda kes at. Ben kartonla alıyordum sigarayı günde 1.5 paket içiyordum ve daha 5 paket açılmamış sigaram var bazanın altına attım duruyor. 😅 çok zorladı hala da zorluyor ama kendimi kandırıyorum şimdi içtim daha diye hep yeni içmiş gibi düşünüyorum😅 malum meslek çok stresli bi meslek olunca hep elim sigaraya gider. İşin kısası bir şeyi yapıyorsam hakkını vere vere yapma taraftarıyım AHCC aldım yeşil çay propolis probiyotik şaseler alırken en büyük düşmanın sigaraya devam etmek delikli çamaşır selesine su doldurmak gibi geliyor. 6 ay sonra negatif olduğumda Küba’dan puro getirtip içeceğim 😂 ben de seni takipteyim 🫡

Durum
    Yeni Üye

Ben iş yerinde 8 saat içmiyorum. Eve gelince bir başlıyorum içmeye 10 tane falan. Vallaha bıraktım 2 gün ve o kadar mutsuz hissettim ki. Malum ekonomik şartlar. Ne bir yere gidebiliyorum doğru düzgün ne de bir şey alabiliyorum üstüme başıma Hayattaki tek ödülüm sigara olmuş bunu fark ettim hocam bıraktığımda tek eğlencem elimden alınmış gibi hissettim ve bu beni daha stresli ve mutsuz yaptı şimdilik azalttım. Tütün içiyorum bu arada normal sigara değil. Propolisi nasıl kullanıyorsun hocam.

Durum
    Yeni Üye

Benim başım döndü diş etlerim çekildi nefesim daraldı sigarasızlıktan 😂 abi 19 yıldır içiyorum bak 11 yaşında başladım futbolcu olacaktım çapraz bağlarım yırtıldı sigara mereti yüzünden toparlayamayıp bir daha 🤷🏻♂ yalnız yaşıyorum yaşadığım şehirde bir tane arkadaşım yok ve sigara benim gardaşım oldu burada 1.5 yılda 😂 cidden dediğin gibi ödül gibi bir şey şu mesajı yazarken ağzımda sakız var mümkün olduğunca ağzımı boş bırakmamaya çalışıyorum. Arabada küllük evde küllük her yerde bi iz görüyorum 😞 propolisi ilaç gibi içmiyorum ilaç değil zira propolis en kral antibiyotikten 1000 kat yararlı ve vücuda sıfır zararı var. Bende hem su bazlı hem alkol bazlı var aklım geldikçe suya vs katmadan direk boğzıma damlatıyorum propolis ölçekle alınmaz abi bunu unutma bizzat arıcılık yapıp propolisi kendisi damıtan eski şefimden öğrendim.

Durum
    Yeni Üye

Güncelleme: Kendimden özür diliyorum biraz önce 1 tane sigara içtim 😞 Sebep: penisin baş kısmının hemen altında küçük siğil gördüm baya canımı sıktı.

Durum
    Yeni Üye

Ah be hocam bozma moralini. Bende dünden beri elim şeyimde geziyorum Paranoyak etti gerçekten. Benim de penis başının altında 2-3 kabarcık gibi bir şey var ama siğil de değil. Sürekli inceledikçe her şeyden işkillenir oldum.

Durum
    Yeni Üye

Siğil ya benimki seninki de net siğildir iyi bak 😂 arkadaşla küstük valla siğil kontrolü dışında yüz yüze gelmiyoruz ben anlamıyorum insanlar nasıl ilişkiye giriyor HPV liyken ya da siğil varken inan ben kendisiyle ortak beden de olmamıza rağmen arkadaşa selam dahi vermiyorum 🤷🏻♂

Bu Konu için Etiketler