Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 148 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ile HPV Negatif Olanlar

Durum
    çalıkuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC ile HPV Negatif Olanlar

Hepinize selamlar.

Bu başlığın altı umarım hızla dolar ve herkes negatif sonuçlarını çerçeveletip duvarına asar. Ben uzun zamandır forumu takip ediyorum, aslında test sonucunu alır almaz yazacaktım ama fırsatım olmadı. Anlaşıldığı gibi artık hpv negatif bir bireyim ve muhtemelen bu Ahcc sayesinde oldu. Forumda da, okuduğum kadarıyla ahcc kullanan bayağı kişi var, dolayısıyla hepinize umut olsun diye biraz hikayemi anlatayım.

27 yaşında bir dişi bireyim. 2016 kasım ayının başlarında duş esnasında genital bölgemde elime inanılmaz minnak bir pütür takıldı. Ama et beni ya da siğil demeye bin şahit ister. Epilasyon kaynaklı kıl kökü olaylarıdır dedim sallamadım (aslında biraz taktım ama erteledim). 1 ay içerisinde aynı bölgede elime gelen ufak kabartılar çoğalmaya başladı ve ilk elime gelen kabartı çok daha belirgin hale geldi. Durumdan iyice rahatsız olduğum için zor olsa da bir ayna yardımıyla aşağıları kapsamlı bi şekilde inceledim. Umduğum gibi basit bi durum olmadığını o an anladım aslında. Bayağı şekilsiz bir oluşum ben başının yeni belasıyım dercesine göz kırpıyordu bana. Acilen bi doktor randevusu alıp muayene oldum ertesi gün. Şüpheye yer bırakmayacak şekilde hpv kaynaklı siğilim olduğu kesinleşti. Ve inceleme esnasında çok daha şok edici/yıkıcı gerçeklerle karşı karşıya kaldım. Kameralı bir sistem ile rahim ağzı girişimin muayenesinde görüldü ki içeride yaklaşık 50-55 adet siğil var. Bakın şu an yazarken bile tüylerim diken diken oluyor. Dışarı sıkılan asidik sıvı sayesinde de öğreniyorum ki dış deride ise elime gelen 7-8 tane minik ve 1 adet büyük siğilin haricinde çıplak gözle fark edilmesi çok mümkün olmayan 20 adet daha siğil varmış. Sıvıyı sıkınca hepsi beyazlaşıp belirgin hale gelmiş. Tabi ben kafayı yedim. Doktor dedi lazerle anında yakalım bunları. Neyse hafif acılı da olsa o an için temizlendim. Doktordan çıktıktan sonra hemen tedavi yöntemlerini araştırmaya başladım. Yabancı kaynaklarda en etkili tedavi yöntemleri olarak Coriolus Mrl ve Ahcc’den bahsediliyordu, Ahcc daha ikna edici geldiği için Ahcc’yi denemeye karar verdim. Aralığın son haftası da Ahcc’yi temin edip günde 3 gr olarak kullanmaya başladım, Smear’ım temiz çıktığı için ve siğil yapan tiplerin düşük riskli olmasından dolayı doktorum tiplendirme yapmaya gerek duymamıştı ama ben Ahcc kullanmaya başladıktan 1 ay sonra merakıma yenik düşüp tiplendirme testi yaptırdım ve Tip 6 pozitif çıktı.

Ahcc kullandığım süre boyunca herhangi bir yan etkiyle karşılaşmadım. Kullanımım kış dönemine denk geldiği için gözlediğim ilk etkiler (tabi 1 ay kadar sonra) hasta olmamaktı diyebilirim. Soğukta kalıyorum, bariz üşütüyorum, yarına pertim kesin diye düşünürken sabah sapasağlam uyanıyorum falan filan.. Neyse habire de siğilleri yokluyorum.. Derken 1. ayda elime tekrar kabartılar geldi. Artsın diye bekledim ve kullanmaya başladıktan 1.5 ay sonra tekrar aynı doktora gittim. Yine asidik sıvı sıkma işlemi ve rahim ağzı kontrolü sonrası doktor iç tarafta hiç siğil yok dedi. Başıklığın kuvvetli, sen çabuk kurtulacaksın muhtemelen dedi. Ahcc’ye tam olarak o zaman güvenmeye başladım. O gün hepsi dışardan olmak üzere 10 civarı siğil yaktık. Bu kontrolden inanılmaz rahatlamış çıktım. Bundan Yaklaşık 1 ay sonra ilk siğilin çıktığı bölgede yanyana 2 adet siğil çıktı. Tekrar yaktırmaya gittim. Bu sefer yanlış hatırlamıyorsam gözle görülmeyenler dahil 5 adet siğil yakıldı. O dönemde okuduğum bir yerde gardasil aşısının, düşük virüs yüküne ulaşıldığında hpvyi vücuttan atma konusunda hızlandırıcı etkisinden bahsediyordu. Bunun üzerine Gardasil aşısı oldum. Devamında 3. ve 4. aylarda aynı noktadan birer adet daha siğil çıktı, bu siğilleri ise internetten edindiğim bilgiler doğrultusunda verrutol isimli ojemsi yakıcı sıvı ile müdahale ettim. Yaktırmaya gitmedim. Ama siğil içerde ise verrutol pek önerilmiyor. Benim dışa yakındı o nedenle kullandım. Devam eden süreçte son 1,5 ay hiç siğil çıkmadı ve 5,5 ay olduğunda yani elimdeki Ahcc’ler bittiğinde hpv genotiplendirme testi yaptırdım. Açıkcası test sonucunu öğrenince mutluluktan ağladım. Elime ilk siğil gelişinden 7 ay sonra, ahcc kullanmaya başladıktan 5.5 ay sonra siğillerden ve tip 6'dan kurtulmuştum

Sonuç olarak arkadaşlar, ben yeni bir akım başlatıp, negatif olanlar olarak test sonuçlarımızı burada paylaşalım diyorum. Forumda Ahcc ile negatif olduğunu söyleyen başka arkadaşlar da var. Onlar da burada lab sonuçlarını paylaşırsa, burada kendini tedavi etmeye çalışan herkese psikolojik anlamda olarak müthiş bir katkı sağlamış oluruz. İlk raporlar da benden gelsin.

önce: https://i.hizliresim.com/29rZjq.jpg
    sonra: https://i.hizliresim.com/jW8nBr.jpg

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: AHCC ile HPV Negatif Olanlar

gelmiş geçmiş olsun

senin adına gerçekten çok sevindim. umarım bu şekilde daha çok paylaşım olur bu konu altında. hikayeni paylaştığın için kendi adıma çok teşekkür ederim benim için gerçekten umut oldu. umarım bir daha bu illetle karşılaşmaz, sağlıklı bir hayat yaşarsın. sağlıcakla kal.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

OHA İNANMIYORUM

YEMİN EDERİM SON ZAMANLARDA ''YA BEN ARTIK GALİBA NEGATİFİM'' DİYE KENDİ KENDİME DUSUNUYORDUM CUNKU AHCC KULLANALI 6 AY OLDU VE SİGİL CIKMIYOR, İÇİMDE BİR HİS VARDI BU SEKILDE VE YAKIN ARKADASLARIMA BÖYLE SOYLUYORDUM

Şu an senden de böyle bir yazı okumak inanılmaz mutlu etti. Ay kesin negatif olmusumdur yaaa eylül ekimde test yaptırınca bakalım ne cıkacak hihi

Bu arada benım de kullanımım kıs donemınde basladı ve ben de hıc hasta olmadıgım ıcın asıl ahcc'nin etkisini o zaman anladım Cunku yan etkısı fılan olmadıgı ıcın sende de bır degısıklık olmuyor, fakat hasta olmayınca (ki is yerinde arkadaslarım paso hastaydı bulasmadı bile) kesin ahcc'dendir demiştim. Demek ki aynı seyı yasamısız.

Ya sanki ben negatif olmus kadar mutluyum su an, şu forumda insanlara hep umut oldugum soylenır ama su an sen resmen umut oldun 2. kez. Birincisinde de @srkn negatif oldugunu anlatınca olmustu

Durum
    acelyayım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@Arya acaba Eylül-Ekim'i beklemesen de hpv testini yaptırsan mı? Bende merak ettim

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim herkese. Darısı başınıza.)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı acelyayım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Arya acaba Eylül-Ekim'i beklemesen de hpv testini yaptırsan mı? Bende merak ettim
    Yaa evet herkes bunu soyluyor ama soyle bir sey var canim. Test paralari ucuz degil hastanelerde 500 laboratuvarimda 400 civari. Simdi oldu ki bekledigimiz gibi bir sonuc gelmedi diyelim. Hem ben moralmen cokmus olurum hem de 1 test parasi daha cikar. O yuzden garanti olsun diye 2 ay daha bekleyeyim diyorum. Bu surecte de ahcc ye devam ediyorum. 8 ay kullanicam cunku tipim yuksek ne olur ne olmaz diye kendimi garantiye aliyorum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı çalıkuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim herkese. Darısı başınıza.)
    Aminnnnn cok güzel haber calıkusu . Hikaye benle aynı gibi heöen hemen ama ben ahcc kullanmıyorum Peki ahccyle birlikte beslenmen vs nasıldı bunlarıda paylaşabilirmisin bizimle ))

Durum
    Yeni Üye

sigara kullanmıyorum zaten ama açık konuşayım beslenmemde zerre değişiklik yapmadım :/

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Son zamanlarda hic bu kadar sevinmemistim. Ozellikle son gunlerde kolposkopi sonuclarimin cikmamasindan mi bahsediyim yoksa 2 kucuk sigilimin daha olusmasindan mi bilmiyorum yine umudum tukenmisken yazini okuyunca gercekten gozlerim doldu mutluluktan o kadar sevindim ki insallah bizlere de burayi okuyanlara da umut olmustur.. sonuclarini cesaretle paylasmissin cok tesekkur ederiz🙏 insallah bi daha kiyisindan kosesinden gecmezsin boyle bi illetin

Durum
    acelyayım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arya evet haklısın. Sonuçlarını merakla bekliyoruz

Bu Konu için Etiketler