Sayfa 2 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 148 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ile HPV Negatif Olanlar

Durum
    srkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC ile HPV Negatif Olanlar

Çalıkuşu tebrikler, harika haberler bunlar. Ben de negatif olma hikayemi daha önceden anlatmıştım ama rapor paylaşmaya gerek duymamıştım. Ama dediğinde haklısın, rapor paylaşmak yazılan her şeyi somutlaştırıyor. Bu da insanların kurtulacaklarına dair inançlarını tazeleyecektir. Dolayısıyla ben de üstüme düşeni yapıp raporlarımı paylaşayım madem. (Bu arada ikimiz de Gelişim’de yaptırmışız testleri )

3 ay boyunca günde 1,5 gr Kinoko ve 15 gün boyunca günde 3 gr Time Health kullanımı sonrası halen pozitif (T hücreleri belli bir sayıya ulaşıp virüsle yeni yeni mücadeleye başlamıştı muhtemelen)

https://i.resimyukle.xyz/Vy0OO.jpg

Devamında 2,5 ay boyunca günde 3 gr Time Health kullanımı sonrası negatif.

https://i.resimyukle.xyz/PCacK.jpg

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı srkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalıkuşu tebrikler, harika haberler bunlar. Ben de negatif olma hikayemi daha önceden anlatmıştım ama rapor paylaşmaya gerek duymamıştım. Ama dediğinde haklısın, rapor paylaşmak yazılan her şeyi somutlaştırıyor. Bu da insanların kurtulacaklarına dair inançlarını tazeleyecektir. Dolayısıyla ben de üstüme düşeni yapıp raporlarımı paylaşayım madem. (Bu arada ikimiz de Gelişim’de yaptırmışız testleri )

3 ay boyunca günde 1,5 gr Kinoko ve 15 gün boyunca günde 3 gr Time Health kullanımı sonrası halen pozitif (T hücreleri belli bir sayıya ulaşıp virüsle yeni yeni mücadeleye başlamıştı muhtemelen)

https://i.resimyukle.xyz/Vy0OO.jpg

Devamında 2,5 ay boyunca günde 3 gr Time Health kullanımı sonrası negatif.

https://i.resimyukle.xyz/PCacK.jpg
    Cok iyi ya gercekten �� Srkn tesekkürler .daha test yapmayı düşünüyomusun ))gelişimde 140tipe bakılmıyormuydu yanlış mı hatırlıyorum?

Durum
    srkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok iyi ya gercekten �� Srkn tesekkürler .daha test yapmayı düşünüyomusun ))gelişimde 140tipe bakılmıyormuydu yanlış mı hatırlıyorum?
    Benim test yaptırdığım dönemlerde 140 tipe bakmıyorlardı henüz, eğer benim testin panelinde bulunmayan başka bir tip de taşıyorduysam, o süreçte o da geçmiştir diye düşünmeyi yeğliyorum

Durum
    çalıkuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İyi ki açmışım bu başlığı. Serkan kader ortağı imişiz bi nevi
    Geçmiş olsun tekrardan.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı srkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim test yaptırdığım dönemlerde 140 tipe bakmıyorlardı henüz, eğer benim testin panelinde bulunmayan başka bir tip de taşıyorduysam, o süreçte o da geçmiştir diye düşünmeyi yeğliyorum
    Eger öyleyse orayı tercih ederim bakılıyorsa yani

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tip 6 var bende de. Valla yaklaşık beş aydır siğil yok. Hiç takviye almadım ama çok merak ettim bende mi test yaptırsam 😬

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tip 6 var bende de. Valla yaklaşık beş aydır siğil yok. Hiç takviye almadım ama çok merak ettim bende mi test yaptırsam ��
    5 ay erken alineor ama maddi sıkıntın yoksa yaptır testı gıtsın goruruz hem bence bi 8-9 aya kadar bekle hahahaa

Durum
    mfb
    mfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar
    Test yaptırdım ve negatif sonucu aldım. Uzun zamandır siğil çıkarmıyorum ve umarım çıkarmam. İnşallah hepimiz güzel güzel sonuçlar alırız. Çok yorucu çok sinir bozucu bir süreç ama sabır etmemiz gerekiyor. Daha geniş bir zamanda neler yaptım ve yapıyorum anlatacağım. Destek olan herkese, başta arya, teşekkürler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Test yaptırdım ve negatif sonucu aldım. Uzun zamandır siğil çıkarmıyorum ve umarım çıkarmam. İnşallah hepimiz güzel güzel sonuçlar alırız. Çok yorucu çok sinir bozucu bir süreç ama sabır etmemiz gerekiyor. Daha geniş bir zamanda neler yaptım ve yapıyorum anlatacağım. Destek olan herkese, başta arya, teşekkürler.
    Hakıkaten mi şok oldum, daha seni ahcc için yönlendirdiğim zaman dun gibi aklımda

Arada gel bizi boşlama artık bu sitede işin kalmamıştır ama bizi de unutma..

Rica ederim.

Durum
    skyslim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Selamlar, öncelikle çok sevindim. Geçmiş olsun. Fakat merak ettiğim bir şey var, bu test sonuçlarının hardcopy çıktıları da mevcut mu acaba? Cep telefonuyla çekip onları da paylaşır mısınız? Yalnızca digital formatta mı yoksa?

Bu Konu için Etiketler