Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv hayatimi karartti kizlar vın?

Durum
    Melek34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv hayatimi karartti kizlar vın?

Arkdaslar 7aydir hpv var bende basta bir sigil cikardim yaktirdim tip 52 cikti kolposkopi yaptim rahim agzinda sonuc negatif ama galiba olan vulva bolgeme oldu anal tarafindan gelen morarma yanma agrim var pisik gibi ama degil vulva ustinde gozle gorulur birsey yok ama anal ve perine bolgem cok kotuyum benim durumumu yasayanlar varmi arastirince vın oldugunu gosteriyor ozellikle ayakta kalinca kendini gosteriyor hastaneye gitmeye okadar korkuyorum ki cikacak olan sonuctan sanirim hpvnin yapabilecegi en kotu sey vulvami kaybetmek😔😔

Durum
    ThisTooShallPass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv hayatimi karartti kizlar vın?

Alıntı Melek34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar 7aydir hpv var bende basta bir sigil cikardim yaktirdim tip 52 cikti kolposkopi yaptim rahim agzinda sonuc negatif ama galiba olan vulva bolgeme oldu anal tarafindan gelen morarma yanma agrim var pisik gibi ama degil vulva ustinde gozle gorulur birsey yok ama anal ve perine bolgem cok kotuyum benim durumumu yasayanlar varmi arastirince vın oldugunu gosteriyor ozellikle ayakta kalinca kendini gosteriyor hastaneye gitmeye okadar korkuyorum ki cikacak olan sonuctan sanirim hpvnin yapabilecegi en kotu sey vulvami kaybetmek😔😔
    Merhaba Melek. Geçmiş olsun… Enfeksiyon olabilir, başka bişey olabilir…
    Bir ay kadar önce de mesajını okumuştum. Eğer bu süreçte doktora gitmediysen en yakın zamanda gitmeni öneririm. Git ki kafan rahat etsin, kendi kendimize çok kuruntu yapıyoruz. Bunu kendine yapma… Belki krem verirler bişe verirler şikayetlerin geçer.
    Internetteki olasılıkları okuyunca en kötü hastalığa sahibiz zannediyoruz, ama en doğru bilgi doktorda biliyorsun ki. Genelde de kuruntularımız boşa çıkıyor. 1-2 aydır kuruntu yapıp iki gün önce doktorun hiç ilgisi yok dediği biri olarak söylüyorum.
    Senden ricam doktora gitmekten korkma, ki kötü bişe varsa da en hızlı müdahale için gitmiş olmamız gerekmiyor mu?
    Tekrar geçmiş olsun.

Durum
    Ümitsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Melek ben de senınle aynı seylerı yaşıyorum kızarıklık yanma acı ne yaptıysam gecmedı hpv ye bağlıyorum ben de

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Melek34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Melek, ben de @ThisTooShallPass üyemize katılıyorum.
    Enfeksiyon olabilir başka bir şey olabilir sanki. Çünkü morarma, yanma, ağrı gibi şeyler hpv belirtileri değil çok, siğiller de böyle yapmaz pek.

Durum
    Melek34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Ümitsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melek ben de senınle aynı seylerı yaşıyorum kızarıklık yanma acı ne yaptıysam gecmedı hpv ye bağlıyorum ben de
    Doktora gittin mi peki nerende
    Oluyor benim daha cok anuste

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba son durumunuz ne oldu

Bu Konu için Etiketler