Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve flort

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv ve flort

Selamlaaar
    Teshis koyulduktan sonra ilk kez cesaretimi de toplayarak biriyle date’e gidecegim. Hoslandigim birisi ancak ne zaman nasil soylemeliyim, ne yapmali ne yapmamaliyim bunu bi turlu cozemedim. Sizin de deneyimlerinizi ogrenmek isterim ✨✨

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ve flort

Alıntı melina17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlaaar
    Teshis koyulduktan sonra ilk kez cesaretimi de toplayarak biriyle date’e gidecegim. Hoslandigim birisi ancak ne zaman nasil soylemeliyim, ne yapmali ne yapmamaliyim bunu bi turlu cozemedim. Sizin de deneyimlerinizi ogrenmek isterim ✨✨
    Koy ver gitsin aşkom😂 elbette cinsel ilişki nooo😂 ama azıcık sırnaşmalar oynaşmalar olabilir tentene değmeden dikkatli ol kaptırma kendini 💓🫣 ayrıca hpv olduğunu da şimdilik söyleme birsey yasamıcaksan

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selamlaaar
    Sence de fazla erken değil mi ilk kez buluşacağın biri için hpv olduğumu nasıl söylemeliyim demek için...
    Zaten ilk buluşmada ''merhaba ben cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşıyorum'' dersen veya bu konuyu açarsan kimse çok ilgi duymadığı veya yanmadığı biriyle bir birliktelik düşünmez. Bence her şeyden önce şimdiden bu konuyu kafaya takma.

Birde bu tip date tarzı konuların yeri burası değil, ''sohbet-muhabbet'' kısmına açarsınız konularınızı benzer içerikler olursa bir dahakine, oraya ben taşıyorum şimdi.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sence de fazla erken değil mi ilk kez buluşacağın biri için hpv olduğumu nasıl söylemeliyim demek için...
    Zaten ilk buluşmada ''merhaba ben cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşıyorum'' dersen veya bu konuyu açarsan kimse çok ilgi duymadığı veya yanmadığı biriyle bir birliktelik düşünmez. Bence her şeyden önce şimdiden bu konuyu kafaya takma.

Birde bu tip date tarzı konuların yeri burası değil, ''sohbet-muhabbet'' kısmına açarsınız konularınızı benzer içerikler olursa bir dahakine, oraya ben taşıyorum şimdi.
    Ay ben beceremedim acmayi kusura bakma

Aslinda ilk kez bulusacagim degil daha onceden de gorusup surecle birlikte gorusmeyi biraktigim bir kisi diyebiliriz(bkz merkur retrosu) o yuzden su anda ne yapmaliyim bilemedim

Durum
    Admin

Ay ben beceremedim acmayi kusura bakma

Aslinda ilk kez bulusacagim degil daha onceden de gorusup surecle birlikte gorusmeyi biraktigim bir kisi diyebiliriz(bkz merkur retrosu) o yuzden su anda ne yapmaliyim bilemedim
    Valla bu konu sizin samimiyetinize bağlı ama şu an hpv iken biriikte olmayı veya bir şeyler yaşamayı düşünüyorsan bu onu da riske atar. Yok ben sadece söyleyeceğim diyorsan bence konular biraz cinsellik gibi kısımlara gelirse (ki genelde gelmeyebilir ama) o zaman söylersin derim. Ama son dakika söyleme tabi, o da tuhaf olur

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu konulardan o kadar çekmişim ki kendimi başlığı gördüğümde "flort"ün "flört" olduğunu idrak edemedim, herhalde dedim flort isminde yeni bir takviye/ilaç vs var onu soruyorlar.............

"Ilişki durumunuz nedir" sorusunun cevabı gibi bir şey oldu bana bu algılayamayış 😅

Durum
    Admin

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konulardan o kadar çekmişim ki kendimi başlığı gördüğümde "flort"ün "flört" olduğunu idrak edemedim, herhalde dedim flort isminde yeni bir takviye/ilaç vs var onu soruyorlar.............

"Ilişki durumunuz nedir" sorusunun cevabı gibi bir şey oldu bana bu algılayamayış 😅
    Koptum
    Yeni bi takviyeymiş, hpv'ye birebir....

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selamlaaar
    Melinaaa Date çıktın mıııııı 💅🏽💃🏽

Durum
    Dayettine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tamamen karşındaki insana bağlı aslında ne dersek boş biraz. Ben sevgilim varken ve hiç siğilim olmamış hpvyi bilmezken 2.ayımıza yakın siğil çıkartmıştım, doktor teşhisi koyunca o anki bilgisizlikten ayrılmaya çalıştım direkt, o ise ani karar verdiğimi ,oturup düşünülmesi gerektiğini , ona hep zarar verebilme ihtimalim olduğunu (atılmayan bişey olarak biliyordum ve o an da öyle aktarmıştım) söylemem üzerine yine ayrılmayı değil de alınabilecek önlemlere bakarız demişti. Bunun üzerine 6 ay daha geçti ve şuan Gardasil 9 oluyor mesela benim minik çiçeğim 😂 Atmaya yakınsanız bence atınca söyleyin ama değilseniz de biraz daha vakit geçirip bir şeylerin olduğuna emin olmaya (cinsellik dışında, duygusal olarak) başladığınız zaman söyleyin bence. Umarım her şey yolunda gider ve mutlu olursunuz 😊

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melinaaa Date çıktın mıııııı 💅🏽💃🏽
    Selaaam
    Evet ciktim, cok da seker bir gorusmeydi✨✨ Ancak, cok yakin bir erkek arkadasimin da destegi ile, bir sonraki gorusmemizde galiba bilimsel verilerimi de yanima alarak anlatacagim diye dusunuyorum, en azindan gorusmek istemezse de bir kisinin daha bu hastaligin yayginligi konusunda bilgilendirmis olurum.