Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc'siz iyileşilebilir mi?

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ahcc'siz iyileşilebilir mi?

@Pembeoje fiyat değişken her şey de olduğu gibi kura göre değişiyor ben başladığımdan beri 5 aydır 4 5 kere fiyat güncellendi. Hatta sonunda dayanamadım müşteri hizmetleri ile görüştüm. 😂 her almam da acaba bu sefer ne kadar oldu diye sitem ettim. Oda enflasyon, kur vb şeyler den ve İngiltere de de ek olarak enflasyon olduğundan sadece ülkemiz de değil etkileniyor dedi

@ThisTooShallPass yani ben 2 sene boyunca tiplendirme yaptırmadım ama 3 ay önce mavi lab da ilk yaptırdım. Onda da tip67 çıktı hikayem de var. Daha öncesinde daha fazla ne vardı veya yine bu kadar mıydı muamma o kısım. Ama 3 ay önceki test 67 idi.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canim Arya umarım bebegini saglikla kucağına almışsındır bile. Simdi gordum mesajını, o kadar hayir duası var ki üzerinde insallah sen ve bebişin için en doğru zamanda çok kolay bir şekilde gerçekleşir doğum. 🙌🙏🙏🙏💐💐💐💐💐

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim Arya umarım bebegini saglikla kucağına almışsındır bile. Simdi gordum mesajını, o kadar hayir duası var ki üzerinde insallah sen ve bebişin için en doğru zamanda çok kolay bir şekilde gerçekleşir doğum. 🙌🙏🙏🙏💐💐💐💐💐
    Merhabalar sevgili @hpvbursa Çok teşekkür ederim, epey yaklaştın bizimkisi dirayetli çıktı gelmiyor hahaha. Birkaç gün sonra bebeğimize kavuşacağız, o süreçte foruma giremeyeceğim, forum sizlere emanet, toparlanınca yine her sabah yaptığım gibi (belki bebekten dolayı artık akşamları) sorularınızı cevaplayıp, yardımcı olmaya devam edeceğim Güzel dileklerin için teşekkürler canımsın

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar ben hpv 11 genital tanısı aldım ellerimi sürekli yıkayıp dikat ediyorum oral hpv negatifim ama iki tane saçma olay oldu genital bölgemi sildigim peçeteleri ve elimi sildigim tuvalete atıyordum.Sonra sifonu çekince tuvaletin tıkandığını farkettim internetten araştırıp kendim açmaya çalıştım sabun doktum sifonu çektim bekledim çamaşır suyu doktum sifonu çektim bekledim gitmedi sonra sıcak su dökülecek yazıyordu bende klozette camaşır suyu ve sirkeyi karıştırıp doktum üstüne de sıcak su doktum bir anda buharlasdı gözlerim yandı ve malesef buharı solumak durumunda kaldım gözlerim vegogsumde acı oldu bu şekilde hpv respiratuar yayılır mi ya da başka bir enfenksyon kapmismiyimdir lutfen bilgisi olan doktoruna sorabilecek olan varsa çok cook sevinirim rahatsızlık verdim kusura bakmayin