Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc'siz iyileşilebilir mi?

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc'siz iyileşilebilir mi?

Merhaba, eşim ahcc hiç kullanmadi bense 9 ay kadar kullandim ikimiz de bir buçuk 2 yıldır sigil çıkarmadık. Ama onun bağışıklığı her zaman çok güçlüydü benimki ise surecin başında çok düşüktü. Ahcc çok daha hızlı yükselmesine yardım etti diye dusunuyorum Ama bunun yanı sıra alkolü birakmis kadar azalttım sigarayi biraktim spora basladim uykuma beslenmeme dikkat ettim forumda bahsedilen bağışıklık güçlendirici herseyi rutinim haline denk getirdim. Bu kış mesela hala hasta olmadım. Çok geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, eşim ahcc hiç kullanmadi bense 9 ay kadar kullandim ikimiz de bir buçuk 2 yıldır sigil çıkarmadık. Ama onun bağışıklığı her zaman çok güçlüydü benimki ise surecin başında çok düşüktü. Ahcc çok daha hızlı yükselmesine yardım etti diye dusunuyorum Ama bunun yanı sıra alkolü birakmis kadar azalttım sigarayi biraktim spora basladim uykuma beslenmeme dikkat ettim forumda bahsedilen bağışıklık güçlendirici herseyi rutinim haline denk getirdim. Bu kış mesela hala hasta olmadım. Çok geçmiş olsun.
    Çok sevindim hasta olmamana ve bağışıklığının yükselmesine @hpvbursa
    Bazılarımızın bünyesi kuvvetli oluyor gerçekten, ben o şanslı kesimden değildim, benim de bünyem seninki gibi zayıftı, kolay hasta olurdum, bizim gibiler için birde ''sigara'' faktörü iyice bağışıklığı dibe çekiyor. Bence sigarayı bırakmış olman da çok iyi olmuş bağışıklığının yükselmesine etkisi olmuştur.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kesinlikle arya sen nasılsın? Bagisikligin daha iyidir artık senin de umarım 💐💐 Pek sık girmesem de denk geldikçe yazmaya çalışıyorum arkadaslara senin bize yaptigin gibi 🙏💐

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tavsiye etmem 2 yıl ahccsiz vücudumdan atamadığım ara ara siğil çıkardığım serüvenim var. Fakat Ahcc kullandıktan sonra 6 ay geçti 1 tane bile çıkmadı. Test vereceğim 2 ay sonra büyük ihtimal negatif alırım diye umuyorum

Örnek olsun istedim. Benim gibi süreci uzatıp psikoloji bozulmasın. Ha atacak elbet sağlıklı beslenirseniz bağışıklık yüksek tutarsanız cevap olarak da bunu derim. Ama önermem

Durum
    Pembeoje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiye etmem 2 yıl ahccsiz vücudumdan atamadığım ara ara siğil çıkardığım serüvenim var. Fakat Ahcc kullandıktan sonra 6 ay geçti 1 tane bile çıkmadı. Test vereceğim 2 ay sonra büyük ihtimal negatif alırım diye umuyorum

Örnek olsun istedim. Benim gibi süreci uzatıp psikoloji bozulmasın. Ha atacak elbet sağlıklı beslenirseniz bağışıklık yüksek tutarsanız cevap olarak da bunu derim. Ama önermem
    Çok haklısınız takviye almadan geçmesini beklemek mantıksız geliyor açıkcası bana da ahcc tedavisi maliyeti size ne kadar oldu formda maddi olarak çok zorlayıcı vs dendiği için soruyorum birde hangi markayı kullanıyorsunuz

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Pembeoje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız takviye almadan geçmesini beklemek mantıksız geliyor açıkcası bana da ahcc tedavisi maliyeti size ne kadar oldu formda maddi olarak çok zorlayıcı vs dendiği için soruyorum birde hangi markayı kullanıyorsunuz
    Bence takviye muhakkak al ama iyi araştır. Ben ilk amino up kullandım baya kısa süre gidiyor sonra time health aldım ama time health bana yaramadı. Günde 3 gr almak beni çok rahatsız etti bende gr azalttım bu ay ahcc almıcam. Önerir miyim tabikide öneririm. Çünkü bu hastalığa etkisi kanıtlanmış artık. Onun yerine kan testi veriyorum mesela d vitaminim çok düşük geldi onu yükseltiyorum. Bu hafta diğer değerlere de baktırıcam. Ona göre vitamin alıcam sana da tavsiyem bi kan testi ver önce değerlerine baktır. Herkese iyi gelen şey sana gelmeyebilir. Yani muhakkak takviye al ama önce bi değerlerine baktır ahcc için de burda çoğu kişi time health kullanıyor benim silver kullanan arkadaşlarımda var onlar da memnun bir tek amino up 1 hafta kadar gidiyor o da cok cok cok pahalıya denk geliyor. Eğer kullanıcaksan araştırarak kafana yatanı kullanabilirsin bence .

Durum
    ThisTooShallPass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok sevindim iyileşmenize. Sizde hangi tipler vardı?

Durum
    Admin

Alıntı Pembeoje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ahcc fiyatı vermiyoruz forumda, çünkü yurtdışından geliyor, döviz kuru oynadığı için sürekli zamanla değişebiliyor, forumda sürekli farklı fiyatlar yazması ve maalesef kura göre şekillendiğini anlamayan insanlar (yaşandı bu) da olduğu için ahcc fiyatı yazmamaktayız, siz de bu kurala uyarsanız çok seviniriz. Özelden üyemize sorabilirsiniz, cevap verecektir

Durum
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle arya sen nasılsın? Bagisikligin daha iyidir artık senin de umarım 💐💐 Pek sık girmesem de denk geldikçe yazmaya çalışıyorum arkadaslara senin bize yaptigin gibi 🙏💐
    Evet seni görmek güzel valla, tanıdık nickleri görünce mutlu oluyorum ayda 1-2 sefer gelsen yeter zaten, senin gibi negatif olsa da gelen 3-4 kişi var ama onlar da sık uğramıyorlar tabi
    Ben çok iyiyim @hpvbursacım, belki duymuşsundur hamileyim, hatta leep operasyonu olmak & hamilelik adı altında şu an kendimi gözlemliyorum ve forumda da yazdım bu durumu, leep'ten ötürü erken doğum riskim oluştu birazcık, ama yolun sonuna geldik sayılır muhtemelen bir aksilik ve anilik olmazsa 3 hafta sonra falan doğum yapacağım

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yurtdisi forumlarinda bu ise kafa patlatmis bircok doktor ahcc’ye inanmiyor. Ahccsiz BAL GIBI de negatif olunur. Ben kullaniyorum, hem psikolojime iyi geliyor hem de gercekten hasta olmadim bu surecte(hasta olmamam tesaduf olabilir, bence degil)

Bu isin cozumu basit aslinda, saglikli yasam, iyi beslenme, kafaya fazla takmama, cinsel perhiz, sigil var ise yaktirma(kadin iseniz konuyu daha detayli ele almaniz gerekebilir, yuksek tiplerse ozellikle)