Merhabalar. Bugün devlet hastanesinde muayne oldum. Mart ayında smear testim çıkmıştı normal geldi her şey. Yalnız ilişki sonrası kanama olunca korktum özele gittim orda hpv testi yaptılar yüksek riskli pozitif geldi. Kolposkopi istedi ama pahalı diye yaptıramadım. Gökhan boyraza gitmiştim. Bunu eğitim araştırma hastanesinde doktora anlatıyorum. Ama tipini Belirlememişler. Biz sana tekrar smear ve hpv tiplendirme yapalım dedi yine benden smear aldılar. Bi şey varsa da smear verip 2-3 ay sonuç beklemekten her şey için geç kalıcam. Belki yara var belki kötü bi şeydir smear de çıkmıyor diyorlar diyorum. Yara göremiyorum diyor yani yara öyle görünse yada cin insanlar niye kolposkopi yapsın. Napıcağımı bilmiyorum adetim 12 gün sürüyor. İlişki sonrası kanamam var. Her şey için geç kaldım gibi hissediyorum ve bu parasızlık yüzünden hep geç kalacağım galiba. Bi şekilde gerekirse borç bulup özelde kolposkopi mi olmalıyım. Kolposkopi de bi şey çıksa yine devlete gitmek zorundayım leep olsa ya da başka bi şey kafam çok karıştı