Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda Ben De Üye Oldum:)

Durum
    ThisTooShallPass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sonunda Ben De Üye Oldum:)

Herkese merhaba, Temmuz ayından beri siteyi takip ediyorum, artık ben de paylaşımda bulunmak istedim. Öncelikle Arya’ya ve diğer aktif üyelere, bizleri bilgilendirdikleri ve bir arada olabilmemizi sağladıkları için teşekkür ediyorum.

Benim hikayeme bakacak olursak, gülümseyerek lafa girdiğime bakmayın ben de sizler gibi çok stresli günler geöirdim/geçiriyorum. Benim virüsle tanışmam 2022 Ocakta gerçekleşti, o erkek arkadaşımla da Mart başında ilişkimi bitirmiştim. Ya bişe kattıysam diye hep içimde bir endişe vardı.
    Nitekim, Mayıs ortasında ya da sonunda sanırım damağımın sol gerisinde geçmeyen bir kabartı oluşt. Gargara, tuz, elma sirkesi bir aya yakın geçmeyince soluğu kbb’de aldım. Ever hpvye benziyor dedi benim sorgulamamla ve koterle orayı temizledik. Aynı günlerde jinekologta hpv testi de vermiştim, ve sonuç maalesef hov 16 gelmişti. Somucu aldığımda her ne kadar içime doğmuştuyduysa da yıkıldım tabii ki… Derhal okumalara başladım. Smear temizdi ama kolposkopi yapılacak dendi. İki hafta içinde kolspokopi yaptırdım. Kolposkopi sonucu da temiz geldi.
    Bu arada 13 Ağustos’ta AHCC’ye başlamıştım bile.
    O günden beri her gün 6 adet AHCC, sabah akşam 15-20 damla alkol bazlı propolis, multivitamin kullanıyorum. Alkol, sigara yok. Kab değerlerim normal. (Son tahlilde EOS (savaşçı beyaz kan hücreleri) çok yüksek çıkmıştı, kendimde AhCc’ye bağlamıştım, doktorum pek yorumlamadı… Beslenmem fena değil, düzenli yürüyüş yapıyorum…
    Birkaç hafta önce jinekoloğa gittim yine, vajina girişine yakın çok küçük siğiller var dedi Aldara verdi, şu an üçüncü hafta ama bir değişiklik yok gibime geliyor.
    Sanırım beni daha çok ağız/boğaz endişelendiriyor. Forumda okurken, oral enfeksiyon pek görülmüyor yazılıyor genelde, olabilir ama ben şu anda bunu yaşıyorum. Bir kez Temmuzda koterle aldırdım bir kabartıyı. Sonra kasım ayında bir kabartı şişti ve geri indi ertesi gün. Bugün yine sanırım aynı yerde bir kabartı şişti ve indi. Doktorum beni sakinleştiyor, kanseri unut, türkiyede öyle bir vaka yok dedi. Siğil çıkarsa bir kotere bakar, evham yapma, hayatına devam et dedi.
    Ama bu süreç psikolojimizi etkiliyor. Ben de telefon feneri elimde ayna karşısında defalarca buluyorum kendimi… Evet geçecek diyorum, ama sonuç odaklı bir insanım hemen geçsin gitsin istiyorum. Bu arada cinsellik de mart ayından beri yok. Geçen hafta ikinci doz aşımı oldum. Geçeceğini biliyorum! Moralimi düşürmeyip sabrediyorum!
    This too shall pass diyorum
    Umarım 2023 hepimiz için şifa getirir, umarım çıkardığımız dersler ve daha bir biz dışında hatırlayacağımız bir şey kalmaz bu dönemden…
    Herkese şifa diliyorum ve umarım hepimiz en yakın zamanda negatifim haberlerimizi paylaşırız buradan!

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sonunda Ben De Üye Oldum:)

Telefondan yazdığım için biraz yazım yanlışı olmuş, afedersiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yaş 35 bu arada.

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ThisTooShallPass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaş 35 bu arada.
    Seninle gurur duyuyorum iyi olucaksın yeni yıl hepimiz için iyi gelicekk 💖

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhabaaa
    Benim bir arkadaşım var @ümitsiz kendisini çok severim ağzından çok korkuyor umarım okuyunca azıcık sakinler. Çok güzel yazmışsın çok güzel anlatmışsın ve her şeyi güzelce yapıyorsun ki eminim ne kadar zor günler geçirdiğiniii.. Bazen buraya yazarken bu sen değilsin kızım diyorum çünkü sakin sakin yazıyorum ama dediğin gibi bende ağzıma bakmaktan orama burama bakmaktan psikolojim bozulmuştu. Mesela dilimin altında küçük bi kabarcık vardı farkettim bugün kız kardeşime baktım daha çok var onda farklı farklı .. Bazen çok fazla büyütüyoruz yapmamak gerekiyor.
    Çok geçmiş olsun inşallah çarçabuk en kısa zamanda iyileşelim 🫶🏻

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Happymappy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabaaa
    Benim bir arkadaşım var @ümitsiz kendisini çok severim ağzından çok korkuyor umarım okuyunca azıcık sakinler. Çok güzel yazmışsın çok güzel anlatmışsın ve her şeyi güzelce yapıyorsun ki eminim ne kadar zor günler geçirdiğiniii.. Bazen buraya yazarken bu sen değilsin kızım diyorum çünkü sakin sakin yazıyorum ama dediğin gibi bende ağzıma bakmaktan orama burama bakmaktan psikolojim bozulmuştu. Mesela dilimin altında küçük bi kabarcık vardı farkettim bugün kız kardeşime baktım daha çok var onda farklı farklı .. Bazen çok fazla büyütüyoruz yapmamak gerekiyor.
    Çok geçmiş olsun inşallah çarçabuk en kısa zamanda iyileşelim 🫶🏻
    Bu siteye sakinleşmek için giriyoruz zaten biraz da
    Negatif haberleri almak, dertdaşlarımızı görüp yalnız olmadığımızı görmek…
    Ağız boğaz kısmı zor gerçekten, rahmi gerekirse aldırırım dedim en başta da ağza çare yok gibi geliyor… Ama doktor seçimi de çok önemli, ben bir doçent bir de profesöre gittim kbb alanında. Prof olanın alanı ağız kanserleriymiş, TR’de vaka yok diyen o… Sigara kullanıyor musun dedi, hayır dedim. O kadar sakince karşıladı ki, beni rahatlatıp gönderdi.
    @ümitsiz arkadaşımız ümitsiz olmasın, sadece zamana ihtiyacımız var🙏🏻
    Şu anda üst damak gerisinde -gerip baktığımda deri altında 10–15 tane yerde farklılık var gibi, hani oralar kabarsa siğil olacak gibi- sürekli bakıyorum, ne çıkıyorlar ne yok oluyorlar…
    Temmuzda hpv olduğumu öğrendiğimde kendime bir sene vermiştim… önümüzdeki yaz test yaptırıp inşallah negatifi görmek istiyorum🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu siteye sakinleşmek için giriyoruz zaten biraz da
    Negatif haberleri almak, dertdaşlarımızı görüp yalnız olmadığımızı görmek…
    Ağız boğaz kısmı zor gerçekten, rahmi gerekirse aldırırım dedim en başta da ağza çare yok gibi geliyor… Ama doktor seçimi de çok önemli, ben bir doçent bir de profesöre gittim kbb alanında. Prof olanın alanı ağız kanserleriymiş, TR’de vaka yok diyen o… Sigara kullanıyor musun dedi, hayır dedim. O kadar sakince karşıladı ki, beni rahatlatıp gönderdi.
    @ümitsiz arkadaşımız ümitsiz olmasın, sadece zamana ihtiyacımız var🙏🏻
    Şu anda üst damak gerisinde -gerip baktığımda deri altında 10–15 tane yerde farklılık var gibi, hani oralar kabarsa siğil olacak gibi- sürekli bakıyorum, ne çıkıyorlar ne yok oluyorlar…
    Temmuzda hpv olduğumu öğrendiğimde kendime bir sene vermiştim… önümüzdeki yaz test yaptırıp inşallah negatifi görmek istiyorum🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Bende sen gibi bir ara ağzımın her yerine bakıyordum ama bu ara biraz bıraktım sanki çünkü yoruluyorum. Bende prof. Gittim o kadar sakindi ki rahatlatmıştı beni o da yakılır onlar bir şey yok falan demişti. Sen belli ki iyi doktora gidiyorsun .
    İnşallah daha erken bile negatif olursun ✨

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninle gurur duyuyorum iyi olucaksın yeni yıl hepimiz için iyi gelicekk 💖
    Umarım hepimiz iyi olucazzz💕🍀
    Foruma positives vibes salan arkadaşlara ayrıca teşekkürler🤭

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Umarım hepimiz iyi olucazzz💕🍀
    Foruma positives vibes salan arkadaşlara ayrıca teşekkürler🤭
    Ah lafı olur bebem 😂💖💖

Durum
    Ümitsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Meraba happymapy nin bahsettıgı umıtsız ben oluyorum ☺ Ya hangı dr a gttın sen ben Murat enoze gttım rahatlarım dıye rahatlayamadım hıc yanı olabılır de olmayadabılır de oral test yaptırmamı ıstedı senın en azından siğil olduğunu anlayıp yakmışlar . Benım de diş etinin iç kısmında bu tükürük kısmının oldugu yerde uc tane küçük sıvılce gbı ıcı beyaz bişeyler var ya orası da oyle bı yer ki ayırt edılemıyoo . Kafayı yıcem resmen cok can sıkıcı ama bu günler de geccek ıns bakalım 😊