Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'den dolayı psikolocisi bozulanlar :)

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

Cevap: Hpv'den dolayı psikolocisi bozulanlar :)

bir nevi komplikasyon ve bu bizim misyon ama dusunmek istemedigim tek sey enjeksiyon, inovatif dusuncelerle ilerlemektense şecaat arz ederken merd-i kipti sirkatin söyler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı sfnyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir nevi komplikasyon ve bu bizim misyon ama dusunmek istemedigim tek sey enjeksiyon, inovatif dusuncelerle ilerlemektense şecaat arz ederken merd-i kipti sirkatin söyler.
    Ahahaha

Durum
    Imtheworst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Şimdi saydım, vajen girişi dışında tam 7 tane var . Vajendekiler ise yanyana 3 tane.. ne yapacağımı bilmiyorum, umudumu kaybediyorum artık.

Durum
    Admin

Alıntı Imtheworst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi saydım, vajen girişi dışında tam 7 tane var . Vajendekiler ise yanyana 3 tane.. ne yapacağımı bilmiyorum, umudumu kaybediyorum artık.
    @Imtheworst, Canım sen niye bu sekılde savasıyorsun ki bununla? Ahcc getirtelim sana yaz bana özelden, bak 2 bucuk aydır sigilim cıkmıyor, neden tahmin et? 2bucuk aydır ahcc kullanıyorum cunku, gunden gune umudum artıyor negatif olacagıma dair

Durum
    elmatadori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv olduğumu ve google araştırma vs yapmaya başladığımdan beri ağır bir şekilde sol kulağım çınlıyor. Resmen eziyet. Haftaya doktora gideceğim ama bana psikolojik gibi geliyor. İnşallah pislik vs vardırda geçer hiç hoş birşey değil çünkü.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sevişemediği psikolocisi bozulanlar

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

hpv ye bağlı siğiller tekrarlıyorsa mutlaka bir yerde yanlış var demektir. lokal olarak o bölgeyi tahriş etmemek gerekir. mümkünse hiç dokunmayın kaşımayın.. siğillerin tamamen temizlenmesi gerek. bir büyütmeyle bakılmalı mümkünse.asetik asıt le de bakılmalı. nemli bölgelerde tekrarlama daha çok görülür.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    dila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Forumda yeni üyeyim, merhaba arkadaşlar...yeni üye olsam da takipteydim. Tam durumu kabullendim derken şu an yine psikolojik olarak göçmüş durumdayım! Çünkü koterimin ardından yeniden ufacık siğiller geldi. Gerçi cahillikten, koterden bir gün önce jilet kullanmıştım sanırım onunla yayıldılar...şimdi tekrar kara kara düşünme haline girdim. Henüz 1 aydır bu işle mücadele içindeyim ve bazen kendimi yürüyen kocaman bi mikrop gibi hissedebiliyorum...ama neticede bir süreç başladı,mücadele edeceğiz. Elimden geldiğince buradan süreci ve deneyimlerimi aktarmak istiyorum. Çünkü benim de benim gibi olanlarla duygularımı paylaşmaya ihtiyacım var...

Durum
    Admin

Alıntı dila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda yeni üyeyim, merhaba arkadaşlar...yeni üye olsam da takipteydim. Tam durumu kabullendim derken şu an yine psikolojik olarak göçmüş durumdayım! Çünkü koterimin ardından yeniden ufacık siğiller geldi. Gerçi cahillikten, koterden bir gün önce jilet kullanmıştım sanırım onunla yayıldılar...şimdi tekrar kara kara düşünme haline girdim. Henüz 1 aydır bu işle mücadele içindeyim ve bazen kendimi yürüyen kocaman bi mikrop gibi hissedebiliyorum...ama neticede bir süreç başladı,mücadele edeceğiz. Elimden geldiğince buradan süreci ve deneyimlerimi aktarmak istiyorum. Çünkü benim de benim gibi olanlarla duygularımı paylaşmaya ihtiyacım var...
    Dila merhaba öncelıkle hosgeldin tabii ki her şeyi bizle paylasabılırsın. Umarım cok daha ıyı olursun, alısacaksın merak etme.

Durum
    connexion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Mart 2016'da öğrendiğimde sağlam bir şok geçirdim. Evlilik planladığımız kız arkadaşımdan virüs bana geçmişti. İki üç seans "ayy genital mi, ben bakmam ona" diyen hasta bakıcı kıvamında amatör sağlık görevlilerinin saçma sapan kriyoterapi uygulamasıyla iki olan lezyon sayım 50-100 arasına çıktı. Takip eden 3 ay antidepresanla toparlanabildim. Yaklaşık bir buçuk senedir reddediyordum ki bir hafta önce bir şeyler yapmam gerektiğini fark ettim. Bir elimde imuneks, bir elimde çörekotu, bir elimde kefirle, sıfır alkol ve sıfır sigarayla toparlanma evresine geçmeye çalışıyorum. Sırada spor var. Bu olumlu adımların yanında ise hayatımın karardığı, evlenemeyeceğim, bu virüsü başkasına bulaştırmamam gerektiği, cinsel hayatımın bittiği, çocuk sahibi olamayacağım... gibi düşünceler ve iş stresim halen azalmış değil.

Bu Konu için Etiketler