Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor tavsiyeleriniz

Durum
    mavi10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor tavsiyeleriniz

Merhaba kolposkopi islemi yaptirmam gerekiyor ama cok pahali ve simdiye kadar aslinda yapilmasada olur islemler yaptirmisim oncr pozitif oldugumu ogrenmek icin bir test sonra genotipleme sonra smear ve suan kolposkopi isteniyor zaten simdiye kadar cok masrafli oldu ozel hastaneler ve klinikler sanki para tuzagiymis ve hastaya ticari amacli bakiyormus ve cokta hpv hakkinda bilgileri yokmus gibi geliyor. istanbulda doktor tavsiyeleriniz var mi? sizin deneyimleriniz nasil merak ediyorum herkes deneyimlerini ve doktor bilgilerini paylasirsa cok sevinirim.
    hpv konusunda uzman bilen ve ilgili doktorlar icin ucretin onemi yok aslinda ben bilmeyen doktora ustune bunu da yapalim diyicek doktorlar (cok oldugu icin)sadece onlara gitmek istemiyorum. pahali ama cok iyi bir doktor dediginiz varsa da bilmek isterim tesekkurler

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Doktor tavsiyeleriniz

Alıntı mavi10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kolposkopi islemi yaptirmam gerekiyor ama cok pahali ve simdiye kadar aslinda yapilmasada olur islemler yaptirmisim oncr pozitif oldugumu ogrenmek icin bir test sonra genotipleme sonra smear ve suan kolposkopi isteniyor zaten simdiye kadar cok masrafli oldu ozel hastaneler ve klinikler sanki para tuzagiymis ve hastaya ticari amacli bakiyormus ve cokta hpv hakkinda bilgileri yokmus gibi geliyor. istanbulda doktor tavsiyeleriniz var mi? sizin deneyimleriniz nasil merak ediyorum herkes deneyimlerini ve doktor bilgilerini paylasirsa cok sevinirim.
    hpv konusunda uzman bilen ve ilgili doktorlar icin ucretin onemi yok aslinda ben bilmeyen doktora ustune bunu da yapalim diyicek doktorlar (cok oldugu icin)sadece onlara gitmek istemiyorum. pahali ama cok iyi bir doktor dediginiz varsa da bilmek isterim tesekkurler
    Nerede yasiyorsunuz?

Durum
    Yeni Üye

yazmayi unutmusum istanbul

Durum
    dikkatli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar,
    Ben kendimde siğil gördükten sonra bir labaratuarda direkt hpv genotipleme testi yaptırmıştım. Devamında ise zeynep kamil hastanesine gittim kadın doğuma. Yüksek riskli bir tip taşıdığımı söyledim. O da hem smear hep kolposkopi istedi. Eger sgk'nız varsa, bu hastaneyi tavsiye ederim. Çok anlayışlı bir doktor yaptı kolposkopi işlememi. Yatıştırıcıydı hep. Bir odada yapılıyor ve hastanenin alt katında. Hem sakin hem de hijyenikti. Sadece kolposkopi için randevu tarihini biraz geç tarihe veriyorlar. 20-30 gün kadar sonraya. Sonuç ise yaklaşık 10-15 günde çıkıyor

Durum
    Tecrübeli Üye

Kolposkopi ozel de pahali oluyor( devlette olun )
    Maddi durumunu varsa muane icin nevra topalisma yada suleyman engin akhana gidebilirsiniz

Durum
    Yeni Üye

Tesekkurler maalesef devlet hastaneleri hem cok gec tarihe islem veriyor hemde sonuclar gec cikiyor ozelde yaptiracagim sanirim

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tesekkurler maalesef devlet hastaneleri hem cok gec tarihe islem veriyor hemde sonuclar gec cikiyor ozelde yaptiracagim sanirim
    İstanbulda oldukça memnun kalınan bi doktor var adı Gökhan poyraz. Özellikşe instagram hesabından bakabilirsiniz araştırmak için müşteri memnuniyetini çok paylaşıyor üstelik bu doktor ahcc ile tedavide ediyor ahcc her doktor bilmiyor mesela bence bu doktorla b görüşün. İnstagram hesabı @hpv_tedavi_merkezi ben istanbula gidebilsem mutlaka görüşmek isteyeceğim doktorlardan biriydi baya sayfasına baktım cünkü

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda oldukça memnun kalınan bi doktor var adı Gökhan poyraz. Özellikşe instagram hesabından bakabilirsiniz araştırmak için müşteri memnuniyetini çok paylaşıyor üstelik bu doktor ahcc ile tedavide ediyor ahcc her doktor bilmiyor mesela bence bu doktorla b görüşün. İnstagram hesabı @hpv_tedavi_merkezi ben istanbula gidebilsem mutlaka görüşmek isteyeceğim doktorlardan biriydi baya sayfasına baktım cünkü
    Kişisel hesabı @doc.dr.gokhanpoyraz tanınan bi doktor sanırım umarım tedavisi pahalı değildir😂

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişisel hesabı @doc.dr.gokhanpoyraz tanınan bi doktor sanırım umarım tedavisi pahalı değildir😂
    Bi kolposkopisi 5.500
    Asi normalde 1015 tl iken 2500 tlye asi yapan bir dr .
    Ayrica kullandigi ahcc markasi silvershell marka
    Evet kullanan hastalar ozellikle 6-9 ay icinde negatife donuyorlar, ozellikle gorustum instasina yorum yapan hastalari ile . Sadece bir ablam 15 bin vererek cikti yerinden ve verdigi para ile sadece kolposkopi asisi yapildi hpv tipini bile soylemediller

Onermem .
    Suleyman engin akhan var 1400 tl muane ucreti .
    İzmire gitme imkaniniz varsa neslihan gurbuz var ssk varsa 500 tl muane ucreti ( ki bu dr u oneririrm tum hastalari negatif oluyor gokhandan cok iyi diyebilirim)

Birde ankarada derman basaran var oda cok iyi bu konuda

Ankarada yine osman fadil kara var telefonla arayip sordugunuzda bile sorulara cevap veriyor
    +90 (532) 213 18 53
    Cok iyi bir dr. Zaten konustuktan sonra anlayacaksiniz. Tv lara cikarritigi 8 kiloluk kitlelerle meshur bir doktorumuz.

Gardasil 9 asinizi mutlaka olun , en onemlisi asi ve bagisiklik . Ahcc yi 6 ay kullanalim . İsi sansa birakmayalim. Ben en azindan 6 ay kullanirim elimden geleni yaptim derim mantigi ile bakiyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi kolposkopisi 5.500
    Asi normalde 1015 tl iken 2500 tlye asi yapan bir dr .
    Ayrica kullandigi ahcc markasi silvershell marka
    Evet kullanan hastalar ozellikle 6-9 ay icinde negatife donuyorlar, ozellikle gorustum instasina yorum yapan hastalari ile . Sadece bir ablam 15 bin vererek cikti yerinden ve verdigi para ile sadece kolposkopi asisi yapildi hpv tipini bile soylemediller

Onermem .
    Suleyman engin akhan var 1400 tl muane ucreti .
    İzmire gitme imkaniniz varsa neslihan gurbuz var ssk varsa 500 tl muane ucreti ( ki bu dr u oneririrm tum hastalari negatif oluyor gokhandan cok iyi diyebilirim)

Birde ankarada derman basaran var oda cok iyi bu konuda

Ankarada yine osman fadil kara var telefonla arayip sordugunuzda bile sorulara cevap veriyor
    +90 (532) 213 18 53
    Cok iyi bir dr. Zaten konustuktan sonra anlayacaksiniz. Tv lara cikarritigi 8 kiloluk kitlelerle meshur bir doktorumuz.

Gardasil 9 asinizi mutlaka olun , en onemlisi asi ve bagisiklik . Ahcc yi 6 ay kullanalim . İsi sansa birakmayalim. Ben en azindan 6 ay kullanirim elimden geleni yaptim derim mantigi ile bakiyorum
    Dediğim gibi valla😂 tanınan doktorlar çok pahalı fiyat veriyor sasırmadım😂 ama memnun kalanlar gerçekten fazla. Her zaman olduğu gibi durumu iyi olanlar hep 1-0 önde baslıyor😂