Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor tavsiyeleriniz

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Doktor tavsiyeleriniz

Evet ben cok arastirdim ama acik konusmak gerekirse gokhan bey instagramdan cevap veren yardimci olan bi dr degil paran varsa ilgileniyor. Birde cok pahali . Polat dursun var ankarada oda hic bir sekilde soru cevaplamiyor yerine cagriyor muane ucreti 1000 tl ydi en son sordugumda

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ben cok arastirdim ama acik konusmak gerekirse gokhan bey instagramdan cevap veren yardimci olan bi dr degil paran varsa ilgileniyor. Birde cok pahali . Polat dursun var ankarada oda hic bir sekilde soru cevaplamiyor yerine cagriyor muane ucreti 1000 tl ydi en son sordugumda
    Ben hiç yazmadım ya uzak diye ama belli oluyordu zaten pahalı doktor oldugu. Böyle insanların bilgiside para oluyor cünkü ondan cevap vile vermiyorlar. Sende mi özelde muayene oluyorsun

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç yazmadım ya uzak diye ama belli oluyordu zaten pahalı doktor oldugu. Böyle insanların bilgiside para oluyor cünkü ondan cevap vile vermiyorlar. Sende mi özelde muayene oluyorsun
    Ben kolposkopimi oldum devlette , ozel dr osman fadil karaya oldum. Bu surecte de tum doktorlari tek tek arastirdim hpv ile ilgili

Durum
    dikkatli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bi kolposkopisi 5.500
    Asi normalde 1015 tl iken 2500 tlye asi yapan bir dr .
    Ayrica kullandigi ahcc markasi silvershell marka
    Evet kullanan hastalar ozellikle 6-9 ay icinde negatife donuyorlar, ozellikle gorustum instasina yorum yapan hastalari ile . Sadece bir ablam 15 bin vererek cikti yerinden ve verdigi para ile sadece kolposkopi asisi yapildi hpv tipini bile soylemediller

Onermem .
    Suleyman engin akhan var 1400 tl muane ucreti .
    İzmire gitme imkaniniz varsa neslihan gurbuz var ssk varsa 500 tl muane ucreti ( ki bu dr u oneririrm tum hastalari negatif oluyor gokhandan cok iyi diyebilirim)

Birde ankarada derman basaran var oda cok iyi bu konuda

Ankarada yine osman fadil kara var telefonla arayip sordugunuzda bile sorulara cevap veriyor
    +90 (532) 213 18 53
    Cok iyi bir dr. Zaten konustuktan sonra anlayacaksiniz. Tv lara cikarritigi 8 kiloluk kitlelerle meshur bir doktorumuz.

Gardasil 9 asinizi mutlaka olun , en onemlisi asi ve bagisiklik . Ahcc yi 6 ay kullanalim . İsi sansa birakmayalim. Ben en azindan 6 ay kullanirim elimden geleni yaptim derim mantigi ile bakiyorum

@senem bilgiler için şimdiden teşekkürler. Ben aylardır izmir'de iyi bir doktor arıyorum. Kafamdaki soru işaretlerini sorabileceğim bir doktora rastlamamıştım. Neslihan gürbüz'ün muayane ücreti de uygun geldi, belki özel sağlık sigortasına daha da indirim oluyordur. Siz ona tedavi oldunuz mu ? Yoksa tedavi olan tanıdığınız mı vardı?

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben izmirde olsam giderden internetten takip ediyordum baska sehirdeyim bi ara gitmeyi planliyorum hatta , bugun aradim fiyat istedim 500 tl skk varsa dediler , mantikli da geldi fiyati da iyi dedim . İnstagramdan ilk once bir yazin isterseniz hoca kendi cevap veriyor

Durum
    mavi10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cok tesekkur ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Benim sizlere genel tavsiyem; instagramdan cevap yazan doktor az bulursunuz. Şahsen ben işimin ehli olsam tek tek instagramdan kim ne yazmış yetişemem. İnstagramdan cevap veriğ vermemesine göre kriter yapmayın derim, çoğu doktor bununla uğraşmaz ki, akıl karı değil çünkü.. Mesela sadece biz sorsak neyse ama bizim dışımızda da çok insan soru soruyordur sosyal medyada onlara.

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Gökhan boyraz çok iyi bir hoca. Pahalı mı, kesinlikle evet ama kalite

Durum
    keepcalm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

selam herkese, ben de aynı durumdayım. kolposkkopi yaptıracağım, özel hastanede 20 bin lira gibi bir fiyat aldım. dr. Nevra için de 9 bin lira gibi bir fiyat çıkardılar, tam anestezi yapıldığı söylendi, ki burada da okudum çoğu kişi tam anestezi alarak kolposkopi yaptırmamış, ona gerek olduğunu sanmıyorum. devlette yapılmıyor diye okumuştum, devlette böyle bir imkan varsa bakacağım ben de. onun dışında Gökhan Bey 5 bin lira iyi bir fiyat vermiş açıkçası, diğerlerinden fiyat alınca insan anlıyor

Durum
    Pembeoje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bi kolposkopisi 5.500
    Asi normalde 1015 tl iken 2500 tlye asi yapan bir dr .
    Ayrica kullandigi ahcc markasi silvershell marka
    Evet kullanan hastalar ozellikle 6-9 ay icinde negatife donuyorlar, ozellikle gorustum instasina yorum yapan hastalari ile . Sadece bir ablam 15 bin vererek cikti yerinden ve verdigi para ile sadece kolposkopi asisi yapildi hpv tipini bile soylemediller

Onermem .
    Suleyman engin akhan var 1400 tl muane ucreti .
    İzmire gitme imkaniniz varsa neslihan gurbuz var ssk varsa 500 tl muane ucreti ( ki bu dr u oneririrm tum hastalari negatif oluyor gokhandan cok iyi diyebilirim)

Birde ankarada derman basaran var oda cok iyi bu konuda

Ankarada yine osman fadil kara var telefonla arayip sordugunuzda bile sorulara cevap veriyor
    +90 (532) 213 18 53
    Cok iyi bir dr. Zaten konustuktan sonra anlayacaksiniz. Tv lara cikarritigi 8 kiloluk kitlelerle meshur bir doktorumuz.

Gardasil 9 asinizi mutlaka olun , en onemlisi asi ve bagisiklik . Ahcc yi 6 ay kullanalim . İsi sansa birakmayalim. Ben en azindan 6 ay kullanirim elimden geleni yaptim derim mantigi ile bakiyorum

Merhaba bende Gökhan beye gitmeyi düşünüyorum bu aralar ilk muayenede ne kadar bir ücret harcarım tam olarak siğilim bir kaç tane var 6 ay önce 40 tip test yaptırdım fakat negatif geldi o yüzden Gökhan beye gitmek istiyorum ama ücret konusunda biraz korktum