Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 yil sonra yeniden sigil tarzi bisey

Durum
    Berkay121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

6 yil sonra yeniden sigil tarzi bisey

Merhabalar. 2015 2016 yillarinda siğil tedavisi görmüştüm yaklasik 6 yildan beridir siğil cikmiyordu yalnız 2 gun once tras olurken en sol kasik tarafından siyahimsi bir nokta gormem ile doktora gittim. Cildiye doktorunun biri siğil oladabilir et beni de olabilir dedi ve kriyoterapi ile dondurdu, ertesi gun baska bir cildiye doktoruna gittiğimde tam kesin olmamakla birlikte %70 80 sigil olabilir dedi. Kucuk oldugundan dolayı kestiremiyorum dedi. Ancak pataloji ile belli olur dedi. Evliyim ve herhangi bir şüpheli iliskimde yok. Şimdi soruyorum 6 yil boyunca bu virus vucuttan atılmıyor mu?

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 6 yil sonra yeniden sigil tarzi bisey

Alıntı Berkay121 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. 2015 2016 yillarinda siğil tedavisi görmüştüm yaklasik 6 yildan beridir siğil cikmiyordu yalnız 2 gun once tras olurken en sol kasik tarafından siyahimsi bir nokta gormem ile doktora gittim. Cildiye doktorunun biri siğil oladabilir et beni de olabilir dedi ve kriyoterapi ile dondurdu, ertesi gun baska bir cildiye doktoruna gittiğimde tam kesin olmamakla birlikte %70 80 sigil olabilir dedi. Kucuk oldugundan dolayı kestiremiyorum dedi. Ancak pataloji ile belli olur dedi. Evliyim ve herhangi bir şüpheli iliskimde yok. Şimdi soruyorum 6 yil boyunca bu virus vucuttan atılmıyor mu?
    Merhaba eşiniz hala pozitif se eşler arasında pinpon etkisi olabiliyor. Yada çok önceden vardı siz şimdi fark ettiniz

Durum
    Yeni Üye

Eşimde görünmüyor herhangi bisey oda takip ediyor ara ara. Virüs halen vucudumda tekrar başa mi donmus oluyorum bu sekilde.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Eşimde görünmüyor herhangi bisey oda takip ediyor ara ara. Virüs halen vucudumda tekrar başa mi donmus oluyorum bu sekilde.
    Belki doktorların dediği gibi siğil olamayabilirde. Siz takibini yapın tekrarlarsa zqten sigildir. Emin olmak istiyorsanız Bi labaratuara gidip test yaptirabilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Valla kafam karıştı hic bir doktor kesin bu sigil demedi yalniz olabilir diyor. Tekrarlarsa tahmini düşünceniz olarak ne zaman tekrarlar sizce.

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Valla kafam karıştı hic bir doktor kesin bu sigil demedi yalniz olabilir diyor. Tekrarlarsa tahmini düşünceniz olarak ne zaman tekrarlar sizce.
    Merhaba 2016yıllarında her hangi bir tedavi gördünğz ve hpv oldugunuzu kesin olarak bilip sonra kendinize dikkat edip negatif sonucu vs aldınız mı? Cünkü 6yıldır siğil cıkmıyorsa birde evlisiniz sonucta cinsel ilişkiniz devam ediyor tek eşli oldugunuz içinde siğil çıkarman bu nedenle uzamıs olabilir ama ben cidden sunu merak ediyorum, 2016 yılında hpv olup negaitf sonucu alıp mı 6yıl sonra siğil çıkardınız?

Durum
    Yeni Üye

2015 yili 5.aydan 10.aya kadar kriyoterapi tedavisi gördüm. 2016 yılından sonra uc gun onceye kadar hic çıkmadı. Bu sebepten dolayı testte yaptırmadım. Kasigimin en sol ust bölümünde siyah bisey gormem üzerine ayri ayri iki doktora gittim, ikisi de kesin siğil demedi çok küçük olduğu için. Birisi siğil olabilir et beni olabilir mi dedim et beniyse bile dondurdum dedi, dün de baska cildiye doktoruna gittiğimde yuzdelik oranla söyledi %70 80 siğil olabilir dedi. Bende sigil bekarken vardi sigil bittikten 2 sene sonra evlendim 2018 de

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

2015 yili 5.aydan 10.aya kadar kriyoterapi tedavisi gördüm. 2016 yılından sonra uc gun onceye kadar hic çıkmadı. Bu sebepten dolayı testte yaptırmadım. Kasigimin en sol ust bölümünde siyah bisey gormem üzerine ayri ayri iki doktora gittim, ikisi de kesin siğil demedi çok küçük olduğu için. Birisi siğil olabilir et beni olabilir mi dedim et beniyse bile dondurdum dedi, dün de baska cildiye doktoruna gittiğimde yuzdelik oranla söyledi %70 80 siğil olabilir dedi. Bende sigil bekarken vardi sigil bittikten 2 sene sonra evlendim 2018 de
    Keşke bi test yaptırısaydınız ya ama bence çokta kafanıza takmayın inşallah ki siğil değildir. Bu arada esinizin haberi varmı ondan önce bu hastalığı geçirdiğinizin eğer yoksa bi aşı olsun derim

Durum
    Yeni Üye

Evlenmeden once söylemiştim. Bu hafta içi aşı vurduracagim eşime. Şunu düşünüyorum artik demekki bu virus vucuttan atilan bisey değilmis

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Berkay iyi akşamlar. Şu an atılamaz demen yanlış olur. Net bilgin yok çünkü ne şu an ki siğil olup olmasından. Ne de o zaman negatif olmandan. Test yaptırsaydın o zaman negatif aldaydın 2 defa. Şimdi de şu an ki gördüğün neyse test vererek sonucu eline alsaydın. Kesin konuşabilirdin o zaman.

Böyle yapınca yanlış oluyor. Burada atlatmış atlatmaya çalışan kişiler için yanlış bilgi , motivasyon eksiltici şeyler...