Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Netleştirelim?

Durum
    joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Netleştirelim?

Alıntı joseph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jilet kullanmıyorum, ahcc kullanıyorum, beta glukan içeren bağışıklık takviyesi ve multivitamin kullanıyorum, sigarayı bırakalı 1 yıl oldu bu hastalıktan önce bırakmıştım, ekstra ne ekleyebilirim sizce yeterli mi bilemedim
    Cinselliği de bıraktım

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı joseph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jilet kullanmıyorum, ahcc kullanıyorum, beta glukan içeren bağışıklık takviyesi ve multivitamin kullanıyorum, sigarayı bırakalı 1 yıl oldu bu hastalıktan önce bırakmıştım, ekstra ne ekleyebilirim sizce yeterli mi bilemedim
    Ek vitamin olarak bence güzel şeyler kullanıyorsun. Bunları kullanırken şunlara dikkat ediyorum. Bildiğin akşam yemeklerin de her akşam olmasa da haftada 2-3 sarımsak yiyorum kütür kütür, yürüyen kokarca gibi geziyorum sonra 😅
    Ya da yine bu zamanlarda brokoli sev sevme ama bence tüketilmeli.. Arya her zaman söylüyor mesela zamanı değil çok ama yine de ben tüketiyorum yeşil biber ya da günde 2 kupa yeşil çay içmeye çalışıyorum. Bence bunlar da önemli şeyler ve bunları tüketirken bana gerçekten iyi geldiğine inanıyorum.

Durum
    Pilavyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Beta glukan iceren bağışıklık takviyesinin ismi nedir? Bunu ahcc kullanirken yaninda ek olarak kullanmak istiyorum ben de Bir de D vitamini önemli diyorlar fakat bunu K vitamini ile almak gerekiyormuş yanılmıyorsam o konuyuda tam anlayamadım bilen arkadaşlar varsa aydinlatabilirse sevinirim. Teşekkürler

Durum
    tinky winky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Pilavyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beta glukan iceren bağışıklık takviyesinin ismi nedir? Bunu ahcc kullanirken yaninda ek olarak kullanmak istiyorum ben de Bir de D vitamini önemli diyorlar fakat bunu K vitamini ile almak gerekiyormuş yanılmıyorsam o konuyuda tam anlayamadım bilen arkadaşlar varsa aydinlatabilirse sevinirim. Teşekkürler
    imutor beta glukan içeriyor 2 türü var sadece beta glukan içeren tipi ve imutor kompleks olarak imutor kompleks ek olarak ekinezya ve propolis gibi şeyler içerdiğinden ben onu kullanıyorum günde 1 tane alıyorum. D vitamini seviyeni ölçtür öncelikle eğer çok düşükse öncelikle colefor ile 50 üstüne çıkart sonrasında da düzenli olarak her gün d3k2 lipozomal damla var ondan kullan, d vitamini çok önemli kesinlikle bi baktır kaçmış diye, geçmiş olsun

Bu Konu için Etiketler