Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmirde Hpv Tedavisi

Durum
    define35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İzmirde Hpv Tedavisi

Herkese merhaba, o kadar üzgünümki eylül ayından beri hpv olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım fakat bendeki siğiller ben şeklinde olduğu için geçen ay farkettim bildiğiniz vücuttaki böyle ben et beni gibi filan değil yani siyah düz deriyle bütün dermotolojiden randevu alarak yakılma işlemleri başladı ancak arkadaşlar izmirde bu işi başarıyla atlatanlar gerek anal bölge için gerekse genital bölge için bu konuda bana bilgi verebilir misiniz önereceğiniz yerler varmı ve ahcc kesin kullanmalımıyım benim reflüm ar hafif mideye bi yan etksini gören oldumu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İzmirde Hpv Tedavisi

Alıntı define35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, o kadar üzgünümki eylül ayından beri hpv olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım fakat bendeki siğiller ben şeklinde olduğu için geçen ay farkettim bildiğiniz vücuttaki böyle ben et beni gibi filan değil yani siyah düz deriyle bütün dermotolojiden randevu alarak yakılma işlemleri başladı ancak arkadaşlar izmirde bu işi başarıyla atlatanlar gerek anal bölge için gerekse genital bölge için bu konuda bana bilgi verebilir misiniz önereceğiniz yerler varmı ve ahcc kesin kullanmalımıyım benim reflüm ar hafif mideye bi yan etksini gören oldumu
    Merhabalar herkesin bünyesi farklı farklı. Ahcc ilaç değil, multivitamin gibi düşün takviye çünkü. Normalde yan etkisi yok ama bazı kişilerin bağırsaklarını iyi çalıştırıyor, kabız olmuyorlarmış artık :d Tabi bunu olumlu bir şey gibi anlatıyorlardı. Bu ve bunun gibi sizin bünyenize bağlı durumlar olabilir. Ahcc'yi denemek istiyorsanız bence ilk başta 1 kutu sipariş verin, onu kullanırken midenize zararı var mı ona bakarsınız. Zaten 1 kutusu 20-22 gün falan gidiyor fazla değil.

İzmir konusunda benim bir bilgim yok, ama pek çok doktor bu alanda bilgili.. Doktor takvimi sitesinden doktorlar hakkında yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Vey izmirde yaşayan üyelerimiz bu başlığı görüp yardımcı olurlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim arya mesajın İçin umarım İzmir’den arkadaşlar ulaşır baya üzgünüm aktif değillerim var ve bunlar düz ben gibi çıkıntı hiç yok leke gibiydiler anlayamamışım😔

Durum
    Sarıkaktüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim arya mesajın İçin umarım İzmir’den arkadaşlar ulaşır baya üzgünüm aktif değillerim var ve bunlar düz ben gibi çıkıntı hiç yok leke gibiydiler anlayamamışım😔
    Merhaba İzmir'de özel ve devlet olmak üzere 6 doktor değiştirdim hiçbirinden tam memnun kaldığımı söyleyemem. Fakat kriyoterapi için alsancak nevvar salih cildiye bölümü Nurgül kapulu hanımdan randevu alırsanız kendisi çok ilgili bir kadın. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri dondurma işlemlerini yapıyor. Özelde bir tedavi isterseniz yine alsancak özel gazi hastanesi Ayşen Kızılyar hanım kadın doğum uzmanıdır onunla konuşabilirsiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim bakacağım sizin siğilleriniz bitti mi

Durum
    Sarıkaktüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim bakacağım sizin siğilleriniz bitti mi
    ben tip 6 taşıdığım için çok sık siğil çıkarıyorum. Yaptırdığım tüm testler negatif çıksa da siğillerim var maalesef tip 6 da rastlanabiliyormuş böyle. Kriyo deneyeceğim yaramazsa kotere geçeceğim.

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Sarıkaktüs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tip 6 taşıdığım için çok sık siğil çıkarıyorum. Yaptırdığım tüm testler negatif çıksa da siğillerim var maalesef tip 6 da rastlanabiliyormuş böyle. Kriyo deneyeceğim yaramazsa kotere geçeceğim.
    Ay merhaba bende de çok siğil var ya nasıl negatif sonuc aldıgınız halde siğil çıkarmanız devam edebiliyor

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Sarıkaktüs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz bi yazınızda hpv negaitf oldugunuzu söylemiştiniz ama şimdi tip 6 tasıdıgınızı söylüyorsunuz yeni bi teest yapıp mı 6 oldugunuzu öğrendiniz acaba

Durum
    tinky winky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay merhaba bende de çok siğil var ya nasıl negatif sonuc aldıgınız halde siğil çıkarmanız devam edebiliyor
    ben de de siğil olmasına rağmen testler negatif geldi 2-3 tane çıkmıştı yakıldılar yenileri çıkmadı smear de temiz çıkmıştı ben de yeniletmedim tiplendirmeyi, nasılsa her takviyeyi alıp kurallara uyuyorum diye 6 ayım dolunca yeniden test yaptıracağım

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı tinky winky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de de siğil olmasına rağmen testler negatif geldi 2-3 tane çıkmıştı yakıldılar yenileri çıkmadı smear de temiz çıkmıştı ben de yeniletmedim tiplendirmeyi, nasılsa her takviyeyi alıp kurallara uyuyorum diye 6 ayım dolunca yeniden test yaptıracağım
    Ay bu nasıl olabiliyor ya ben de çok siğil cıkarıyorum ama tiplendirme vs yapmadım daha sizden duyunca gerekte yok gibi😂 bende 6 falan tasıdıgımı düşünüyorum sizin genital harici baska nerenizde cıktı ya da cıktı mı