Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konu geldi beslenmeyeee :)

Durum
    Pilavyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Konu geldi beslenmeyeee :)

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar ismim bildiğiniz üzere Pilavyer Hastalığımı öğrendikten sonra uzman bir doktora kriyo yaptırdım bana 2 adet krem yazdı su anda 5 gün bunlari kullanacağım bakalim ne olacak 20 gün sonrada muayeneye gel tekrardan dedi. Her neyse beslenme konusuna dönelim forumdan okuduğum kadarıyla aldiklarimi yazayım. 4 KUTU AHCC- YEŞİL ÇAY- SOĞUK SIKIM ÇÖREK OTU YAĞI- ALKOL BAZLI PROPOLİS- Aldım arkadaşlar bunları sizlerin yazdıklarınızı okuduktan sonra stokladım 😄 Simdi ahcc yi nasil kullanmam gerektiğini biliyorum diğerlerini de takviye amacli nasıl kullanmaliyim hepsini bir arada kullanan tecrübeli arkadaşlar yönlendirme yaparsa sevinirim. Bu arada sigarayı günde 1-2 ye düşürdüm alkol yok tabikide hastalığıda afedersiniz zerre takmıyorum. 😂 He biraz bakınca ne zaman geçecek diyorum o kadar. Önceden meyve vs yemezdim simdi portakal falan yemeye başladım bir de bu D vitamini kafamı karıştırıyor nasıl yapmalıyım bu D vitamini işini bazen görüyorum D3k2 gibi seyler yazıyorsunuz o nedir acaba? Bir de ben de kansızlık vardı bundan 1 ay önce doktora gittim bana folik asit hapı ve vitamin hapı vermişti onlar bitti tekrardan gidip kan vermeli miyim sizce çok üşüyorum bu arada. Soğuğa hiç gelemiyorum. Bağışıklığımi arttırmam gerek evet ama bunlari kullandiktan sonra gecer umarım. Teşekkür ederim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Konu geldi beslenmeyeee :)

Yazmayı unutmuşum arkadaşlar bir de zeytinyağı ekstarı aldım bu da bağışıklık sistemini güçlendirmek için iyiymiş bayağı. Ondan da kullanıyorum suyun içine atıp içiyorum arada.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Pilavyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar ismim bildiğiniz üzere Pilavyer Hastalığımı öğrendikten sonra uzman bir doktora kriyo yaptırdım bana 2 adet krem yazdı su anda 5 gün bunlari kullanacağım bakalim ne olacak 20 gün sonrada muayeneye gel tekrardan dedi. Her neyse beslenme konusuna dönelim forumdan okuduğum kadarıyla aldiklarimi yazayım. 4 KUTU AHCC- YEŞİL ÇAY- SOĞUK SIKIM ÇÖREK OTU YAĞI- ALKOL BAZLI PROPOLİS- Aldım arkadaşlar bunları sizlerin yazdıklarınızı okuduktan sonra stokladım 😄 Simdi ahcc yi nasil kullanmam gerektiğini biliyorum diğerlerini de takviye amacli nasıl kullanmaliyim hepsini bir arada kullanan tecrübeli arkadaşlar yönlendirme yaparsa sevinirim. Bu arada sigarayı günde 1-2 ye düşürdüm alkol yok tabikide hastalığıda afedersiniz zerre takmıyorum. 😂 He biraz bakınca ne zaman geçecek diyorum o kadar. Önceden meyve vs yemezdim simdi portakal falan yemeye başladım bir de bu D vitamini kafamı karıştırıyor nasıl yapmalıyım bu D vitamini işini bazen görüyorum D3k2 gibi seyler yazıyorsunuz o nedir acaba? Bir de ben de kansızlık vardı bundan 1 ay önce doktora gittim bana folik asit hapı ve vitamin hapı vermişti onlar bitti tekrardan gidip kan vermeli miyim sizce çok üşüyorum bu arada. Soğuğa hiç gelemiyorum. Bağışıklığımi arttırmam gerek evet ama bunlari kullandiktan sonra gecer umarım. Teşekkür ederim.
    Hpv tedavisinde d vitamini çok önemli
    D vitamini seviyen düşük ise yükseltmeni öneririm. Bir doktora görünüp tahlil yaptırıp düşük ise takviye al mutlaka. Çünkü iyi bir d vitamini seviyesi hpv ile savaşma konusunda önemli rol oynuyor. @Detaycı bununla ilgili detaylı çalışma yapmıştı. Arama butonundan kelime aratarak da bakabilirsin.

Bence d vitaminine baktır + d3k2 birlikte al, sadece d vitamini alırsan emilimi az olur.
    Bunun dışında günde 1-2 fincan yeşil çay içebilirsin, almışsın zaten.
    Ayrıca sigarayı komple bırakmanı öneririm, vücut bi kendine gelsin.

Üşüyorsan falan da demek ki demirin eksik olabilir, ona da baktırırsın d vitaminine baktırırken.

Durum
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim d3k2 tam olarak ne oluyor arya.

Bu Konu için Etiketler