Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yilbaşi planiniz var mi gençlerrr 💅🏽✨🎄🧑🏽🎄

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yilbaşi planiniz var mi gençlerrr 💅🏽✨🎄🧑🏽🎄

Selam millettt, sürekli hastalık konuşuyoruz yok mu yılbaşı planı olanlar? Anlatında içimiz neşe dolsun hastalık konularından bir nebze uzak kalalım ayol🤍
    Ben muhtemelen evde ailemle olucam ve sabaha kadar film izlicem😂 tabii bu süreçte meyvenin ağzını yüzünü kırarım kendime ateşli meyve tabagı yapmak istiyorum yanına kırmızı şarap düşünüyordum ama bağışıklık düşer falan diye bir tık tırsıyorum malum iyileşme sürecindeyiz de ama yaniiii özel gün diye de ayrıcalık yapasım da gelmiyor değill😂 kararsızlıklar içerisindeyim🤡 ay çam ağacı süsleyeniniz oldu muuu ??🎄 çoksell birsey ya ben alamadım gerçi bizimkiler pek sevmez öyle seyleri ama hazırlık aşaması süslemesi falan bence büyük moral enerji veriyordur öyle düşünüyorummm. Film olarak bu klasikleşmiş “Evde tek başına” izlicem baştaa en vazgeçilmezimm🎄💖 daha sonrasında romantik komedi olabilir, ben cok konuştum hadi sıra sizdee🤭

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yilbaşi planiniz var mi gençlerrr 💅🏽✨🎄🧑🏽🎄

Bence bir kaç kadeh şaraptan zarar gelmez yılbaşı sonuçta ama rutinde içmemek lazım tabii. Ben bu yılbaşını kesin dışarıda geçiricem Geçen yıllar hep evdeydim

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bir kaç kadeh şaraptan zarar gelmez yılbaşı sonuçta ama rutinde içmemek lazım tabii. Ben bu yılbaşını kesin dışarıda geçiricem Geçen yıllar hep evdeydim
    Birkaç kadeh rakı peki ? Alkol de sigarasız hiç gitmiyor deliricem. Alkol/sigara devam edenler gördüm ama içerken de içim rahat etmez. En iyisi ptt. pjama.. terlik.. televizyon..

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahaha süpe ozaman almalıyım😂 bencede çık gez yaa ohh mis

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç kadeh rakı peki ? Alkol de sigarasız hiç gitmiyor deliricem. Alkol/sigara devam edenler gördüm ama içerken de içim rahat etmez. En iyisi ptt. pjama.. terlik.. televizyon..
    Ahahh rakı da çok iyiiii😂 ama bebeğim dikkatli iç içiceksen sigara zaten aslaaa bakk😂💖 pijama terlik televizyon mük fikir 😁

Durum
    Kıdemli Üye

Ay azıcık konussanıza yahuu 😂 hastalık düşüncesinden bi nebze olsun ayrılın uzak kalın ve haydii yazın buraya neler yapıcagınızı aşkolar 💓 böyle zaman mı geçer yapmayın kendinize şunu sıkışmayın düşünceler arasnda herşey çok güzel olucak yaa ✨💖 Yenı yıl demek yeni hayat yeni bir başlangıc demek e biz de zaten birr başlangıcın içinde değilmiyizz?? Eee o zaman neden hâlâ kendinize dert ediyorsunuz şu nankörü zaten dertten sıkıntıdan beslenen bir virüs etmen etlemen guzularım

Durum
    Kıdemli Üye

insanın süslenip püslenip dısarı cıkası bile gelmiyor yalan yok. hadi cıktın diyelim. alkol sigara yok. zaten sigarayı bu illet yuzunden bıraktıktan sonra depresyona girdim. megersem sosyal hayatımı ne cok etkiliyormus falan filan.. yılbası icin heves yok yani bir duble icemeyeceksem

Durum
    Kıdemli Üye

insanın süslenip püslenip dısarı cıkası bile gelmiyor yalan yok. hadi cıktın diyelim. alkol sigara yok. zaten sigarayı bu illet yuzunden bıraktıktan sonra depresyona girdim. megersem sosyal hayatımı ne cok etkiliyormus falan filan.. yılbası icin heves yok yani bir duble icemeyeceksem
    Rüyaa kızarım bak aşşırı saçmalıyorsunnn😂 arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin ne demek çıkası bile gelmiyor insanınn😂 allah korusun sanki neyin var neyimiz var eğlenmemizi engelleyecek zaten böyle düşünürsen sıfır enerji. Genciz güzeliz alayını üzeriz 😂❤ İlla dısarı cıkıp gezip tozup içip eğlenme ayol evde de hpv düşşnmeden birgün geçirebilirsin ayrıca birazcık alkolden birsey olucagını zannetmiyorum 😂 ben içmicem gerçi de çok sevdiğin birseyse bir kadeh alabilirsin bence yanında meyvelerle 💖

Durum
    Kıdemli Üye

ya evet sükür bir seyimiz yok ama iste insan eski hayatını yasantısını özlüyor. ben köpek gibi icer gezerdim. simdi ise her seyden elimi ayagımı cektim. durulduk bir nevi detokstayız diyelim insallah eski günlerimize dönecegiz. senin planın nedir?

Durum
    Kıdemli Üye

ya evet sükür bir seyimiz yok ama iste insan eski hayatını yasantısını özlüyor. ben köpek gibi icer gezerdim. simdi ise her seyden elimi ayagımı cektim. durulduk bir nevi detokstayız diyelim insallah eski günlerimize dönecegiz. senin planın nedir?
    Hiç şüphesiz ki dönücez kuşum ❤ Valla benim planım çok yakın 3arkadasım var onlar bizimle ol diyor plan yapmışlar ama benim bi ailevi problemim var o durumun netliği olmadıgı için dısarı çıkma olayına iyi bakamıyorum ailemle geçirmek daha gözümün önünde geliyor biraz karışım benim durumlar. Ama muhtemelen evde olurum komedi ve romantik komedi izleyeceğim büyük ihtimalle 😂 bir çılgınlık yapıp kestane alır onu yerim😂😂