Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bekarken HPV ile enfekte olmak memuriyete engel mi?

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bekarken HPV ile enfekte olmak memuriyete engel mi?

Merhaba arkadaşlar, konunun içeriği başlıkta gördüğünüz gibi. Memurluk için sınavlara hazırlanmak istiyorum fakat devlet hastanesinde birkaç kere kondilom koterizasyonu oldum ve siğil olduğunu gösteren patoloji sonucum var maalesef.

Memuriyette güvenlik soruşturması oluyor biliyorsunuz, bu evrede bir sıkıntı yaşar mıyım, yaşayan oldu mu? (bulaşıcı hastalık olduğu için sormuyorum, yani anlamsız bi şekilde ahlaka aykırı geçmiş olarak görükleri için soruyorum. Yanlış anlamazsınız umarım ben de bu virüse sahibim kimse kararından dolayı yargılanamaz elbette &#128522

Not olarak bir kadın olarak bunu yazdığımı belirtmek istiyorum. Dediğimi yanlış anlamayın ama toplumda bu konular erkeklerde biraz daha gözardı edilebiliyor, kadınlarda sıkıntı çıkıyor. Ne demeye çalıştığımı anladığınızı düşünüyorum 😊 Sonuçta cinsel yolla bulaşan bir virüs. Bu durum ilerde nasıl karşıma çıkar çok merak ediyorum, cevaplarınız için teşekkür ederim.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bekarken HPV ile enfekte olmak memuriyete engel mi?

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, konunun içeriği başlıkta gördüğünüz gibi. Memurluk için sınavlara hazırlanmak istiyorum fakat devlet hastanesinde birkaç kere kondilom koterizasyonu oldum ve siğil olduğunu gösteren patoloji sonucum var maalesef.

Memuriyette güvenlik soruşturması oluyor biliyorsunuz, bu evrede bir sıkıntı yaşar mıyım, yaşayan oldu mu? (bulaşıcı hastalık olduğu için sormuyorum, yani anlamsız bi şekilde ahlaka aykırı geçmiş olarak görükleri için soruyorum. Yanlış anlamazsınız umarım ben de bu virüse sahibim kimse kararından dolayı yargılanamaz elbette &#128522

Not olarak bir kadın olarak bunu yazdığımı belirtmek istiyorum. Dediğimi yanlış anlamayın ama toplumda bu konular erkeklerde biraz daha gözardı edilebiliyor, kadınlarda sıkıntı çıkıyor. Ne demeye çalıştığımı anladığınızı düşünüyorum 😊 Sonuçta cinsel yolla bulaşan bir virüs. Bu durum ilerde nasıl karşıma çıkar çok merak ediyorum, cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Bu ozel hayatla ilgili Bi durum. Güvenlik soruşturmasında böyle bi duruma bakılmaz. Olsa olsa saglik raporu oda hiv pozitifler bile bugün devlet kadrosuna alınıyor hpv ye ilgili sorun olması çok çok saçma olur. Ayrıca o mantıkla yaklasirsak şuan devlet kadrosunda hpv pozitif olan memur yok mudur sizce o zmn onları da işten atalım ahlaka aykırı diye derlerdi hahahah😅 bence düşünmeyin Bike bu ihtimali sıfır çünkü

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yok canınızı sıkmayın e nabız üzerinden doktorlar sms onayıyla muayene geçmişimi görebilsin seçeneğine tıklayın yine de siz. Boşuna endişelenecek bir durum yok bence. Karşınıza çıkmaz bu olay

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence bu durumda sıkıntı olmaz. Sizin dediğiniz kadar sıkı takip işi memuriyetten ziyade ''hakim'' falan olmaya yönelik, onda da baktıkları şeyler güvenlik soruşturması ile ilgili dediğiniz gibi. Hiv tarzı bir şeyiniz yok ise bence bunun sizin önünüze geleceğini hiç sanmam, kanda bile çıkmıyor hpv

Bu Konu için Etiketler