Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geri sayım başladı..

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geri sayım başladı..

Herkese merhabalar :)

Uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum fakat yeni yeni kendimi toparlayıp yazabiliyorum:) Heeerrkes gibi en dibi gördüm arkadaşlar. Yaklaşık 2 ay önce gelen o telefon.. "Test sonucun 16,18,59 kötü geldi. Acil seni operasyona almamız lazım. Bugün hastaneye gelip kan verme şansın var mı?" Arkadaşlar bu nedir? Bu nasıl bir telaştır? Bu nasıl bir korkunç psikolojik baskıdır? Yeni mezun sayılırım, ilk işimde 2. ayım mı ne. İş yerinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Tek başıma ağlayarak hastaneye gittim vs. Siğilleri yakmak ufak bir işlem sanıyordum ama anestezi verilecekmiş de 7 tüp kan verilecekmiş falan. Ne annemi arayabildim ne kimseyi. Her şeyi ama her şeyi tek başıma yaptım. O kadar ağırdı ki. Hayatımın en kötü günüydü. Yazarken bile gözlerim doluyor. Normalde çok detaya girmek istememiştim ama bu gibi süreçleri okuyunca yalnız olmadığımı hissetmiştim. O yüzden yazmak istedim.

Biyopsi sonucum cin 1 gelmişti. O kadar şükrettim ki. Dedim tamam ben bunu yeneceğim. Tüm tuşlara basar gibi aşağıya ekleyeceğim şeyleri tek tek uyguladım. Bu süreçte erkek arkadaşım çok destek olmuştu. Onun varlığı bana güç veriyordu. Ta ki onun da pozitif olduğunu öğrenene dek:) Doktor baya gözünü korkutmuş ki ilişkiyi bitirmişti. Bir de pin-pon etkisinden dolayı devam etmek istememişti. Anlayışla karşıladım neyse. Bu konu bir yana bu ilk 2 ay yaptıklarım şu şekilde:

-AHCC (günde 3 tane bendeki farklı marka unuttum bakıp yazıcam, şu ana kadar 4 kutu bitti. Doktor günde 2 iç artık dedi.)
    -Spor (Zaten her zaman spor yapan biriydim ara vermiştim. Geri döndüm. Haftada 3 gün fitness)
    -Günde 2-3 kupa yeşil çay ve aklıma geldikçe kefir
    -Düzenli ve sağlıklı beslenme (Bolca brokolii)
    -Her sabah 1 kaşık macun (İçindekiler: zerdeçal, bal, çörek otu, karabiber, zencefil)
    -Her sabah suda eritilen takviye (içindekiler: probolis, c vitamini, çinko)
    -Alkol, sigarayı bıraktım.

Veeelhasıll böyle ilerlerken. "Detaycı"nın yazdığı yazıdan sonra hemen biorezonansı araştırdım ve başladım. İzmirdeki o bahsedilen doktora başladım. 2 seans gittim. İlk gittiğimde candida mantarı yüksek çıktı. Yazıyı okuyan herkes bilmeli ki. Kadınların %90'ında yüksekmiş. Korkmayın öldürmüyor. Sadece vücudunuz daha sık hasta olabiliyor, enfeksiyon kapabiliyor. Bu konuyu bir araştırmanızı öneririm. Çözümü oldukça basit. CANDİDA DİYETİ. Doktor candida diyetine başlattı. İnternet sitelerinde bulabilirsiniz. Diyet epey sıkı maalesef fakat alışıyorsunuz. Zamanla doktor diyeti genişletecekmiş. Umarım yanii.. Yoksa kilo vermeye başladım zaten zayıfım :D

Biorezonans konusuna gelince, sitede çok fazla arada kalınmışlık var. Ben sürecin en başındayım. Her adımını sizlerle paylaşmaya hazırım. Bana da iyi gelecektir. Çünkü ben bu tedavi sürecimde tek ama tek başımayım. Her hafta sonu biorezonans için şehir dışına gidip geliyorum. Maddi manevi beni çok yıprattı ama asla pes ettirmedi. Bunlar bizi güçlü yapacak. Buna inanıyorum. Herkesin inancı kendine ama namaz kılmak beni çok rahatlattı. Dua ediyorum ağlayarak.. Hepsi geçecek diyorum.. Geçecek.. Derdi veren Allah dermanını da verir.. Durumumla alakalı sürekli güncel yazacağım.

Son olarak arkadaşlar bu sitedeyseniz ve bunu okuyorsanız hpv ile mücalede ediyorsunuz evet. Hepiniz çok iyi biliyor ki bu süreç psikolojik olarak asıl insanı bitirmekte. Bizler şanssızız belki ama artık bilinçliyiz ve etrafımızdakilerden biraz da olsa sorumluyuz. Ben en yakın kız arkadaşlarımın hepsini uyardım. Aşı olmaları için ve smear vermeleri için. Çünkü bu zamana kadar allah aşkına hangimiz smear veriyordu ki? Sadece bi tavsiye:/

Herkese bol sağlıklı ve huzurlu günler

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Geri sayım başladı..

Ek olarak eklemek istiyorum. Biorezonanscım ile ilk görüştüğümde ilk 1,5 saat sadece sohbet ettik. Doktor 1,5 saati sadece sohbet muhabbet için ayırmış. Çünkü bunun en önemli etkeni psikoloji diye. Bana bunun ne kadar önemsiz olduğunu herkeste olabileceğini anlattı. Dışardaki 10 kadından 8inin cin1 olduğunu ama kimse fark etmediğini gibi.. cin 1 seviye olup geldiğim için benimle dalga bile geçmişti bir de bu çok önemli CİN 3 'ü iyileştirmiş. Leep olmadan.

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba
    Bende herkese tabiri caiz salça olmak istiyorum. Malum bende yepisyeni hpvliyim. Benim sürecim biraz daha zor maalesef. Bu biorezonans araştırdım olduğum yerdeki doktorları bir tane genel cerrah var o çıktı. Ben ilk defa duyuyorum bu arada bunu. Az önce birisinde daha olumlu sonuçlar okumuştum. Kim yapar bunu sen nasıl buldun ?

Durum
    Kıdemli Üye

merhabaa
    dediğim gibi ben de formdaki yazılarda görmüştüm ilk kez. google’da aratınca zaten çok isim çıkmıyor. yani biorezonans olarak cok isim bulabilirsin ama bizim amacımız hpv odaklı. o yüzden hpv konusunda uzman bi biorezonanscı olmalı diye düşünüyorum. benim doktorum sinan akkurt.

bu arada ben hpv bir yana vücudumdaki tüm mikroplar enfeksiyonlar artık ne var ne yoksa diye biorezonansa sans verdim. cunku sadece hpv icin cok maliyetli bir cözüm ki millet takviyeyle 6-12 ayda negatif oluyor. benim hem acelemden bir an önce kurtulmak istedigim icin hem de dedigim gibi başka sey var mı yok mu teshis ve temizlenmek icin gerci cok para vererek de psikolojim bozuldu

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnan ben de daha yolun başındayım şu an tükendim resmen. Üstelik birde işten çıktım 🤦🏻♀
    Allah yardımcımız olsun ne diyim. Bu yöntemi bende bi doktoruma sorcam. Gelişmelerden haberdar et bizi çabucak iyileş inşallah 🤲🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak eklemek istiyorum. Biorezonanscım ile ilk görüştüğümde ilk 1,5 saat sadece sohbet ettik. Doktor 1,5 saati sadece sohbet muhabbet için ayırmış. Çünkü bunun en önemli etkeni psikoloji diye. Bana bunun ne kadar önemsiz olduğunu herkeste olabileceğini anlattı. Dışardaki 10 kadından 8inin cin1 olduğunu ama kimse fark etmediğini gibi.. cin 1 seviye olup geldiğim için benimle dalga bile geçmişti bir de bu çok önemli CİN 3 'ü iyileştirmiş. Leep olmadan.
    Cin1 genelde geriliyor ve başlangıç seviyesi o yüzden sana takılmış Ama senin durumun farklı, 3 tip taşıyorsun ve bu tiplerin içinde tip 16'da var. Yani gerileme olasılığı azalır, cin'in ilerleme olasılığı yükselir. Hikayeni bizimle paylaştığın için teşekkürler, umarım negatif olacaksın ki zaten topla tüfekle savaşmaya başlamışsın Lakin ahcc ile negatif olma konusunda, dr. judith smith'in deneylerindeki gibi ilerlemediğin için biraz şüpheciyim onu belirteyim, yani günde 2 veya 3 tane almak tek başına negatiflik sağlamayacaktır hele ki 3 tip taşıdığın için. Yine de yaptıkların ve biorezonans ile destekleme durumun olumlu etki verebilir, bakalım izleyelim

Durum
    Kıdemli Üye

seni çok iyi anlıyorum. bir işim olmasaydı aman allahım ne yapardım diyorum. ama şunu da eklemek istiyorum. kadın dogumcum cin 1 sonucumdan sonra HİCBİR SEY yapmasan bile %85 atacaksın bunu demisti. bizim sorunumuz bilincli olmamız. bu da bizi pinpirikli yapıyor ve tüm tuslara basıyoruz tedavi surecinde. belki de hiiiicbir sey yapmayarak bunu atlatıp geciren cok insan vardır. ama tabi bu demek degil ki her seyi salalım hayır. her zaman ufak da olsa kotu ihtimal olacak. zaten bunu bilmek bizi korkutuyor ve bu yuzden onlem alıyoruz. demem o ki önce bu hastalıgı kafanızda yenmeniz ve kabullenmeniz. tedavi isi en kolayı

bu arada ilk yazıma eklemeyi unutmusum nasıl unuturum demistim.. bu sayfayı kuran arya.. tum guzel dualarımız seninle olsun. bu sayfa icin mucadelen icin desteklerin icin her sey icin gonulden tesekkur ederim. yaptıgın o kadar cok hosuma gitti ki ilham verdi bana. belki de herkesin aklına gelen bir sey ama ileride hpv farkındalık diye bir topluluk kurmak isterim. belli yerlerden sponsor alarak ası imkanını yaratmak ulasabildigimiz kadar kadınlara/kızlara ulasmak isterim. cogu kız yalnız caresiz hissetmekte. bu konuda bizler bunu gecirenler olarak onlara destek/guc olmalıyız. bu da boyle dusuncem. allah inşallah fırsat verir de yaparım bunu.

Durum
    Kıdemli Üye

aryaaa😍
    tam sana yazıyordum aynı anda yazmıs olduk😁 ya evet dedigin gibi ahcc kafamı karıstırdı bendeki amino up imis. yeni almıstım kutuyu bir an once bitirip time healthe gecis yapıcam. yani aslında amino up kullanarak da belki de yavas ilerledim cunku gunde 3gr etmiyormus:/ neyse bunu dusunup düsüremem kendimi bundan sonraki surece bakayım🤷♀ tesekkur ederim geri donusun icin arya😇

Durum
    Canerr7899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aryaaa😍
    tam sana yazıyordum aynı anda yazmıs olduk😁 ya evet dedigin gibi ahcc kafamı karıstırdı bendeki amino up imis. yeni almıstım kutuyu bir an once bitirip time healthe gecis yapıcam. yani aslında amino up kullanarak da belki de yavas ilerledim cunku gunde 3gr etmiyormus:/ neyse bunu dusunup düsüremem kendimi bundan sonraki surece bakayım🤷♀ tesekkur ederim geri donusun icin arya😇
    Evet bende bir makalede okumuştum günde aç karnına 6 adet ahcc içince hpv ye etki ediyor ahccc nin içindeki mantar imparator mantarı die geçiyor ve çok nadir bulunur ayrıca pahalıdır eski japonya da soylular kullanabiliyomuş sadece ve etkisi bilimsel olarak kanıtlandı çoğu kişi 6 aylık kullanımda negatif yaptığını söylesede kişiden kişeye değişir max 9 ay kullanmakta fayda var die düşünüyorum umarım ilerde sıkıntı yaratmaz çünkü vitamin sayımı vb yaptırmadan kullanıyoruz vücutta bir şey yeterli seviyede varsa ve sen bunu extra vücuda alırsan bağışıklığı baskılıyomuş ama ahccc şuan bizim için bir umut ve altın değerinde

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Canerr7899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bende bir makalede okumuştum günde aç karnına 6 adet ahcc içince hpv ye etki ediyor ahccc nin içindeki mantar imparator mantarı die geçiyor ve çok nadir bulunur ayrıca pahalıdır eski japonya da soylular kullanabiliyomuş sadece ve etkisi bilimsel olarak kanıtlandı çoğu kişi 6 aylık kullanımda negatif yaptığını söylesede kişiden kişeye değişir max 9 ay kullanmakta fayda var die düşünüyorum umarım ilerde sıkıntı yaratmaz çünkü vitamin sayımı vb yaptırmadan kullanıyoruz vücutta bir şey yeterli seviyede varsa ve sen bunu extra vücuda alırsan bağışıklığı baskılıyomuş ama ahccc şuan bizim için bir umut ve altın değerinde
    Biorezonans'da kan testi yapılıyor. Vucüttaki tüm değerler bakılıp ona göre takviye veriliyormuş. Geçen hafta doktor yoktu. Sonuçlarımı konuşamadık. Bu hafta netleşecek. Yani sonuçlarıma göre ek takviye alırım. Zaten dediğim gibi doktorum ahcc kullanmasan bile olur diyor. 4 ay'a bitecek bu iş dedi. Bakalım göreceğiz.