Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV 16-52 Negatif oldum:)

Durum
    Delideli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV 16-52 Negatif oldum:)

Öncelikle herkese merhaba. Negatif olunca buraya yazıp sizlere moral vermek için kendime söz vermiştim şimdi bunu yapmak beni daha da mutlu ediyor. 2021 Mart ayında tamamen tesadüfen hadi şu testi de yapalım derken 16 ve 52 pozitif olduğumu öğrendim. 6 yıllık ilişkim bitmiş henüz bir ilişkiye başlamıştım, aşık olmuştum ve şoktaydım. Başta günlerce ağladım, cinsellikten uzaklaştım sonra bunu aşık olduğum adamla paylaştım , o da bana daha sıkı sarıldı. Sonra burayı keşfettim geceler boyu yazılanları okudum. Ahcc sipariş ettim . Bir doz HPV aşısı oldum. Sigarayı azalttım ama benim işim çok stresliydi. Çile bitmedi babamı çok ani bir şekilde kaybettim. Ahcc nin 6. Ayı gardasilin 2. Dozu yalan oldu. Sigarayı günde 2 paketlere çıkardım. Bütün hayatım değişti. Sonra yavaş yavaş toparlandık. Beslenmeye özen gösterdim. Ara ara vitamin takviyesi aldım ama en önemlisi de hayatı artık çok ciddiye almamayı öğrendim. İşin açığı yaşadığım acı öyle büyüktü ki HPV ye üzülemedim. Bir kaç ay önce nişanlandım, düğün hazırlığı yaparken kontrole gittim ve sonuç NEGATİF ☺ size teşekkürü borç bilirim. Söyleyeceğim son şey , HPV yi dert edecek kadar vaktimiz yok hayatın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin en önemlisi de kendinizin. Gülümsemek en iyi ilaç 💃🏻💃🏻💃🏻

Durum
    Yeni Üye

Cevap: HPV 16-52 Negatif oldum:)

Bu arada bu platform u kurarak bir çok insana destek olmamıza fırsat verdiğin için sana ayrıca teşekkür etmek isterim @Arya

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Basiniz sagolsun , duygulandim . Ne guzel anlatmissiniz. Bu arada hpv sanirim bir hucre degisikligi yapmadan gitti vucudunuzdan. Birseyi merak ettim achh kullanirken cinsel iliskiniz oldu mu? Evliyim ben esimde bende achh ye basladik. Asimi bende 1 doz oldum. 2 dozumu 1 ay sonra olcam . Esimde asi olcak o henuz olmadi bende yeni ogrendim 18-59 tip benimde . Yani bu surecte es ve bende ikimizde ayni anda negatif olmak istiyorum. Ama surec nasil olucak bilmiyorum allahim hayirlisini versin ins. Cok kafaya takiyor insan…

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Achh hangi marka kullanmistiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Delideli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba. Negatif olunca buraya yazıp sizlere moral vermek için kendime söz vermiştim şimdi bunu yapmak beni daha da mutlu ediyor. 2021 Mart ayında tamamen tesadüfen hadi şu testi de yapalım derken 16 ve 52 pozitif olduğumu öğrendim. 6 yıllık ilişkim bitmiş henüz bir ilişkiye başlamıştım, aşık olmuştum ve şoktaydım. Başta günlerce ağladım, cinsellikten uzaklaştım sonra bunu aşık olduğum adamla paylaştım , o da bana daha sıkı sarıldı. Sonra burayı keşfettim geceler boyu yazılanları okudum. Ahcc sipariş ettim . Bir doz HPV aşısı oldum. Sigarayı azalttım ama benim işim çok stresliydi. Çile bitmedi babamı çok ani bir şekilde kaybettim. Ahcc nin 6. Ayı gardasilin 2. Dozu yalan oldu. Sigarayı günde 2 paketlere çıkardım. Bütün hayatım değişti. Sonra yavaş yavaş toparlandık. Beslenmeye özen gösterdim. Ara ara vitamin takviyesi aldım ama en önemlisi de hayatı artık çok ciddiye almamayı öğrendim. İşin açığı yaşadığım acı öyle büyüktü ki HPV ye üzülemedim. Bir kaç ay önce nişanlandım, düğün hazırlığı yaparken kontrole gittim ve sonuç NEGATİF ☺ size teşekkürü borç bilirim. Söyleyeceğim son şey , HPV yi dert edecek kadar vaktimiz yok hayatın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin en önemlisi de kendinizin. Gülümsemek en iyi ilaç 💃🏻💃🏻💃🏻
    Merhabalar @deli, rica ederim ne demek ben sadece bizi birleştirdim Negatif olmanıza çok sevindim tebrik ediyorum, bu süreç kolay olmamış aile bireylerinden birinin kaybı ve sigara artışı vs... Sonradan çeki düzen vermişsiniz iyi ki, çok sevindim senin adına Her 2 tip de mi negatif oldu öğrenebilidiniz mi o kısmı ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Achh hangi marka kullanmistiniz?
    Senem hanım, ACHH değil AHCC. Başka başlık altında dün söylemiştim ama görmemiş olabilirsiniz. Sizlerin yazım yanlışlarını ben düzeltiyorum, lütfen hassasiyet gösterir misiniz?

Durum
    Yeni Üye

Senem hanım merhaba,
    Ben ilk öğrendiğimde kolposkopi yaptırdım. Ve sonucum temiz çıktı hiç bir hücre değişikliği olmamıştı neyseki. Bu arada nişanlımla cinsel hayatımız devam etti, tabi bu süreçte sadakat önemli aksi halde başka tip HPV ye maruz kalınabilir. Diğer taraftan nişanlımda sık sık vitamin takviyesi aldı. Ahcc olarak burada iletişim bilgilerini bulabileceğiniz Time Health markasını kullandım, kullandığım 5,5 ay boyunca tam doz, yani gunde 6 tane aldim.
    Hic caninizi sikmayin . Siz virusten daha guclusunuz. Bir sure sonra burda sizin negatif olusunuzu da kutlayacagiz inanin 😌

Durum
    Yeni Üye

Selam Arya,
    Evet her iki tipte negatif oldu. Ben bu 1,5 yilda arada test yaptirmadigim icin tam negatif olma tarihini bilemiyorum ancak 16 inatci olmasina ragmen gitti. Ben AHCC nin etkisinin buyuk oldugunu dusunuyorum. Genel olarak bagisiklik sistemimi de cok guclendirdi.