Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc kullanımı

Durum
    maxima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc kullanımı

Merhaba, ahcc kullanımı ile ilgili kafama takılan bir soru var. Sizler deneyimlisiniz size sormak istiyorum. Bazı doktorlar ahcc faydasına inanıyor bazılarıı da inanmıyor (ama içiniz rahatlayacaksa kullanabilirsiniz diyorlar). Benim asıl sorum ; tamam ahcc kullanıyoruz bağışıklık tavan yaptı, negatife döndüğümüzde de bırakıyoruz kullanmayı. Bu durumda bağışıklıkdaki ani düşüş başka potansiyel hastalıkları tetkler mi. Sonucunda dışarıdan bir müdahele ile sistemi hiç olmadığı kadar çalıştırıp suni bir hızlandırmaya tabi tutmuyormuyuz? Tabir-i caizse bir daha ayar tutmazsa diye endişelerim var kullanım için. Tanıdık doktorlar kendi branşları olmadığı için bu soruyu tam cevaplayamıyorlar. Kullanıcılar olarak sizin fikirleriniz daha yol gösterici. Bu arada sizlerden aldığım geri bildirimler ile faydasına da inanıyorum ancak var olan ayarları da hele ki bir de adı bağışıklık ise bozmaya korkuyorum. Kendi adıma spor hariç ev-iş-ev şeklide sıkıcı ama düzenli bir yaşantım var, sigara hiç içmedim, alkol sosyal içici idim şimdilerde onu bile yapmıyorum. Bu arada 3 yıldan beri her 6 ayda bir endokronolojik muayenemi olup B12, folik asit ve D vitamin seviyemi hep sınırlar içinde tutuyorum. Yaşım 54, oldum olası 2-3 yılda bir kere soğuk algınlığı geçiririm onun dışında çok şükür viral bir rahatsızlık geçirmem. Yani kendimce bağışıklığımın iyi olduğunu düşünürüm hep o yüzden de var olanı da bozmak istemem doğrusu. Teşekkürler, herkese negatif müjdelerini en kısa sürede almaları dileği ile.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ahcc kullanımı

Merhabalar Maxima, ahcc alındığı andan itibaren bağışıklığı tavan yaptırmıyor aslında, bu bir süreç.. Ahcc 1buçuk-2ay sonra etki etmeye başlıyor. Bunun dışında kişisel kullanıcı görüşü olarak bıraktıktan sonra senin düşündüğün gibi bir şey yaşamadım, ama zaten normalde kış aylarında hasta olan biriydim yani 1-2 kez kesin olurdum her kış. Forumda da bu anlamda bir şikayet gelmedi, hani böyle böyle oldu tarzında. Arkadaşlar da görüşlerini paylaşsınlar.

Şahsi fikrim eğer bu yönde güçlü bir düşünceniz ve endişeniz var ise bunu kimse size garanti edemeyeceği için, doktor bile bilemez, o sebepten ötürü endişeniz fazla ise kullanmamanızdır. Çünkü insan psikolojisi öyle bir şey ki; şu an ahcc kullanımı ve sonrasındaki bir durumda; A deseniz ahcc'den bilebilirsiniz. En ufak şeyde acaba ahcc'den dolayı mı diye düşünebilirsiniz. Bu sizin kişisel kararınız.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben ahcc icmeyi biraktiktan sonra ani bir bagisiklik dususu yasamadim. 1 seneyi geçti birakali. Hicbir yan etkisi yok bence. Bende burun kaşıntısı yaptı o da sadece içtiğim anlarda 5 dakika falan. Alt tarafi beta glukan formu. Biz yuksek miktar iciyoruz sadece...

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hashimato hastasi, otoimmun hastasi vs. degilseniz. Bence dert etmeden kullanın