Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeşil çay ekstresi

Durum
    minding - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yeşil çay ekstresi

dr.levent türk hocada takipteyim. sağolsun ilgili ve güven veriyor. bana ahcc ve yeşil çay ekstresi önerdi. ama yeşilçay ekstresi marka olarak sormayı unuttum. bu konuda önerisi olan var mı.?

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: yeşil çay ekstresi

Dr.Levent Türk hoca nadir değeri bilinmesi gereken bir hocamızdır sağolsun. Yeşil çay ekstresi hakkında bilgim yok ama ben aktardan yeşil çay alıp her gün demlerdim. Ekstre olarak da kanıtlanmış bir marka alınabilir çok da önemli olmaz bence markası

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı minding Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dr.levent türk hocada takipteyim. sağolsun ilgili ve güven veriyor. bana ahcc ve yeşil çay ekstresi önerdi. ama yeşilçay ekstresi marka olarak sormayı unuttum. bu konuda önerisi olan var mı.?
    Valla ben normal poşet yeşil çay içiyordum günde 2 kez. Faydasını da gördüm.
    Bence levent beye mesaj atabilirsin, doktorların telefon numarası oluyor ya da kliniğini arayıp sorabilirsin çekinme yani.

Durum
    belegost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

selamlar, ben de tedavime levent hoca ile devam etmekteyim. bana verdiği bağışıklık güçlendirici takviyelerden bazıları canfezasezgin markasına aitti. O yüzden ben de yeşil çay ekstresini oradan temin etmiştim. solgar gibi markalar öneriliyor genelde fakat internette araştırdığımda birçok satıcının bunu ciddi anlamda farklı fiyatlandırdığını gördüğüm için güvenememiştim. bir de bazı eczanelerde de bulunabiliyor yesil cay ekstresi.

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dr levent türk üroloji doktor rumu araştırdımda öyle çıkıyor fatih İstanbul yazıyor yeri doğrumu

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı minding Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu doktor üroloji doktoru olarak çıkıyor yeri fatih İstanbul dogrumu

Durum
    34mavi3434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu hafta gittim kendisine muayene olmaya
    Levent bey Osmanbey metro durağına yakın yeni açılan AVM gibi yere taşınmış. Solgar in yeşil çay ekstraktıni önerdi. İstersen ahcc kullanabilirsin dedi. Evet üroloji doktoru kendisi. Siğilleri hiç bekletme hemen gel dedi