Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 Aydır Ahcc kullanıyorum sorularım var

Durum
    joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

4 Aydır Ahcc kullanıyorum sorularım var

Merhabalar serüvenim çok uzun ve çok trajedi içeriyor o yüzden özetleyeceğim;
    bundan 4-5 ay önce ameliyat oldum ve bütün siğillerimi yaktılar, 4 aydır ahcc kullanıyorum,
    siğillerimin hepsi yakıldı ve hepsi yok oldu fakat ara ara tek tük siğil çıkıyor bunları antihpv krem ile kendim yakıyorum.
    Hala tek tük çıkması normal mi?
    Bir de aşıya başladım 1 ay ara ile 2 doz aşımı oldum 3. Dozumu bekliyorum gardasil yazıldı ve tarihler şöyle Ağustos-Eylül-Şubat 3. doz aralığı uzun o neden anlamadım?
    Bir sorum daha var Erkeklerde negatif olup olmadığımızı nasıl anlayacağız?

Durum
    joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: 4 Aydır Ahcc kullanıyorum sorularım var

Bu arada tek tük siğil çıkıyor dediğim gerçekten çok nadir 1 adet çok ufak gözle görülür görülmez çıkıyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı joseph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar serüvenim çok uzun ve çok trajedi içeriyor o yüzden özetleyeceğim;
    bundan 4-5 ay önce ameliyat oldum ve bütün siğillerimi yaktılar, 4 aydır ahcc kullanıyorum,
    siğillerimin hepsi yakıldı ve hepsi yok oldu fakat ara ara tek tük siğil çıkıyor bunları antihpv krem ile kendim yakıyorum.
    Hala tek tük çıkması normal mi?
    Bir de aşıya başladım 1 ay ara ile 2 doz aşımı oldum 3. Dozumu bekliyorum gardasil yazıldı ve tarihler şöyle Ağustos-Eylül-Şubat 3. doz aralığı uzun o neden anlamadım?
    Bir sorum daha var Erkeklerde negatif olup olmadığımızı nasıl anlayacağız?
    Öncelikle geçmiş olsun. Evet ilk aylarda tek tük çıkması normalmiş. Bende ilk koterizasyon işleminden sonra kurtuldum diye düşünmüştüm fakat 2.yi oldum ve hatta şimdi üçüncüyü olacağım. Aşı takvimine gelecek olursak aslında 0-2-6 aralıklarıyla aşı olunmalı. Yani ikinci dozunu ilk aşıdan 2 ay sonra üçüncü dozunu ilk aşıdan 6 ay sonra. Siz sanırım ikinci dozu 1 ay erken yaptırmışsınız anladığım kadarıyla. Doktorunuzun veya eczacınızın bunu belirtmesi gerekirdi aslında. Prospektüste bile yazıyor gerçi. Negatif olup olmadığınızı da bazı özel laboratuvarlarda sürüntü testi ile öğrenebiliyorsunuz . Bildiğim kadarıyla penis ucundan, makattan ya da boğazdan sürüntü örneği alınıyormuş. Yaptıran arkadaşlar daha iyi aktarırlar.
    Benim;
    1. Doz 28 Eylül ✅
    2. Doz 28 Kasım✅
    3. Doz 28 Mart❓

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı joseph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada tek tük siğil çıkıyor dediğim gerçekten çok nadir 1 adet çok ufak gözle görülür görülmez çıkıyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar
    Bence olumlu 1 adet ise, zamanla hiç çıkmamaya başlar inş negatif yapan bir ahcc kullanıyorsanız.

Durum
    Mahkum123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kısaca Time healt yani alva ahcc den alırsanız negatif olursunuz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mahkum123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısaca Time healt yani alva ahcc den alırsanız negatif olursunuz
    Negatif yapan başka ahcc'ler de kullanabilir. Burada önemli olan şey, bir zaman verdiği, kendisinin de saglıklı beslenip fedakarlık yapıp emek harcadığı ve üstüne hiçbir ahcc ucuz olmadığı için para verdiği bir şeyin olumlu etki etme gücünün yüksek olması. Yurtdışından kinoko da kullanabilir gidip geliyorsa veya çevresinde getirecek biri varsa.