Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Alıntı ThisTooShallPass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sureyya🥹 Ne kadar güzel yazmışsın💕 Teşekkürler🙏🏻
    Ben teşekkür ederim 💘🍭

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YILIN İLK GÜNÜNDEN MERHABAA SİZLERE ❤
    Bugün bilerek forma bakmak bile istemedim ama uykum da yok o yüzden yılın ilk gününde birseyler yazmak istiyorum. Sizler için,kendim için, ailem için, sevgilim için.. o kadar güzel dilekler edindim ki, Dilerim Allahtan kabul olur ❤ 2023 BİZİM NEGATİF SENEMİZ OLUCAK. İnancım tam. Artık bu siğillere veda etmek istiyorum artık hpv düşünmek dahi istemiyorum bu sene de. Çünkü ben istersem birseyler yapabilirim. Herşey kafada bitiyor. 2023te daha BİLİNÇLİ daha AKILLI daha KONTROLLÜ, daha SAĞLAM ADIMLAR atabiliceğim bir sene geçirmemi öğretti bu HPV bana . Hpv bizden güçlü değil beyninizi ele geçirmesine müsade etmeyin. Hayatınızda hpvden öncelikleriniz olsun sevdiklerinize sıkıca sarılın kaybetmeyin. Gidene yol orda diyin kalana kucak acın. Kendinizi sevin ancak siz kendinizi severseniz bir başkası sizi sever,önemser. Şu hayatta çok yanlıs tercihlerim olduğu gibi bu yanlışlardan ders çıkarıp Allahın benim hayatıma katmış oldukları için şükürler olsun. Öncelikle hayatımda olan Sevgilime,gerçek dostuma,en iyi arkadaşıma. Bu hastalık bana onun bana ne kadar değer verdiğini gösterdi. Çünkü ne derler bilirsiniz “bazı şeyler başa gelmeden bilinmez” sen benim başıma gelen en iyi şeysin Hpv! Kötü yanların var var evet ama bu kötü yanlar bana hatalarımdan ders çıkarmamı sağladı iyi yanın ise yanımdakilerin ne amacla yanımda oldugunu gösterdi. Hpv olduğumu bilmeden hayatıma devam etseydim belki hayatıma girebilecek her insana bunu bulaştırıcaktım.. belki çok çok ileri zamanlarda risk altında olucaktım. Herşey Allahtan❤ O herşeyi bilen gören . Eminim ki erken farketmemin tek nedeni Allahın bana gösterdiği bir işaret belki dur çok hızlı yasadın çok hatalar yaptın artık farket diyişi. Allah benim karşıma daha önceden bildiğim ama tanımadığım seneler sonra karşıma tekrar çıkaran adamı sevdirdi beni.. üstelik bir de Hpv oldum asla ama asla karşı gelmiyorum haşa şükrediyorumm . Gerçekten beni olgunlaştırdın hpv. Yaşımdan küçük/büyük insanlarla tanıştım sayende . Sayende böyle birseyin aşısının olduğunu ve bunlardan henüz haberdarı olmayan insanlara bunu aşılamamı öğrettin. Hayat çok tuhaf. Olucakla ölceğe çare yok oldu bi kere, oldu diye ölmeye lüzum var mı? Yok? Yaşamak için lüzum var mı?? Çok var. Sayardım ama sanırım karakter yetmez yazmama. Arkadaşlar,canımlar hayatınızın kıymetini bilin. Şükredin şu dünyada neler neler var açlıktan ölenlerden tut…saymak bile istemiyorum Allahım bütün insanların yardımcısı olsun Allahım her eve huzur doldursun. Ben 24yasındayım Bir kadınım. Üstelik saf salak bir tipim. Çok güler yüzlü çok fazla hiperaktif arkadas ortamındaki en deli kız benim.evet evet o benim😂 Hpv olmadığınızı bildiğiniz zamanlar nasıldınız? Hah işte nolursunuz o halinize dönün. Sevdiklerimizin kıymetini bilin. Hpvsiniz diye pis mikrop kirli bir insan değilsiniz size başka kim bakıcak düşüncesini düşündürtten psikolojinizi düzeltin. Yok böyle birsey. Hem bakmasalarr nolur yaaa? Onlar kim köpek bizden sizden senden ondan iyisini öi bulacaklar? Hpvsin diye insan da mı değilsin? Kendine pislik çöp kutusu gibi bakmaktan vazgeç. Yarına eski sen olarak uyan. Şahsen ben yarın Eski Süreyya olarak karşınızda olucam. Usandım çünkü burda okuduklarımdan sonra kendimde birsey aramaktan yoruldum. Olduysa oldu . Çıktıysa çıktı. Bittiyse bitti. Ne yapaalım?? Ne olsun ?? Yeter. Yetsin. Kendinize cicili bicili bakın adeta bebek gibi. Çünkü bizler biz kadınlar Birer bebeğiz💖 ve çok değerliyiz. Erkekler bizim hpvmize kurban olsunlar. 2023 BİZ BU YILIN HERHANGİ BİR AYINDA HERHANGİ BİR SAATİNDE NEGATİF OLUCAZ. Sen BİZDEN GÜÇLÜ DEĞİLSİN !

Sağlıcakla kalın
    Formun delisi 😂😂
    Doktor bu ne gfhdjkslaşgdhjsklş insan okuyacak bunları insan!!!

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor bu ne gfhdjkslaşgdhjsklş insan okuyacak bunları insan!!!
    Ahahahhhaha😂😂neyi var ayol😂

Durum
    Admin

Ahahahhhaha😂😂neyi var ayol😂
    Hani boşluk falan bırakır insan, bir şeyler yapar okunaklı olması için hani?

Koptum hahahaha iyi seneler canım bu arada

Durum
    Kıdemli Üye

Hani boşluk falan bırakır insan, bir şeyler yapar okunaklı olması için hani?

Koptum hahahaha iyi seneler canım bu arada
    😂😂😂😂 sabahın 3ünde yazdım görmezden gel😂😂 İyi senelerrr

Durum
    Kıdemli Üye

Günaydın Bebitolar 💘
    Bugün Ahcc’de 2. Kutum bitmiş bulunmakta. Yarın 3.kutu açılımı yapacağım 😂9unda kadın dogumcuya 11inde cildiyeye randevum var cildiyede dondurma işlemimi yapıcam maks 1aydır gitmedim öyle abartı bir artış olmadı siğillerde ama yine de var. Kadın dogumcuya da diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yaptırmaya gidicem dua edin inşallah hepsinden negatif çıkarım 💘 smear hiç yaptırmamıştım 30yas altına her devlet hastanesi yapmıyormuş umarım benim ki yapar. Erkek arkadaşım ürolojiye akıntı ve yanma şikayetiyle gitmişti ama doktor ona enfeksiyon demiş ve antibiyotik vermiş kullan geçmezse test yaparız demiş şuan için geçmiş inşallah ki tekrarlamaz. Ben bel soğukluğundan korkmuştum ilaçla tedavisi var elbette ama sonucta oma me oluyorsa benden bulaşmıştır o nedenle onda olan bende de vardır mantığıyla test olmaya karar verdim. İnşallah hepimiz sağlıklı günlerimize geri döneriz. Hepiniz için dua ediyorum 💓 Kendinize cici bakın doktorlarla görüştükten sonra yine güncelleme yaparım.

Durum
    Kıdemli Üye

Mornik ☀
    Bugün hastaneden cıktım (cildiyeciden) siğiller çıkmıştı onları dondurttum. (Kriyoterapi) bikini bölgemde ufacık 4 oluşum vardı ilk başta biri et beni gibiydi siğildi yani dün hastaneye gidcem diye o bölgeye tüy dökücü kullanayım dedim ben sadece 1tanesinden haberdardım kıllardan malum görünmüyor 😂 dökücüden sonra o kızarmaya basladı anaaam dedim kanattım mı ne yaptımmm, hemen soğuk su tuttum ki kanatmamışım rengi dönmüş ve diğer 3taneside aynı öyleydi bildiğiniz sivilce gibi düşünün. Herneyse arkadaşlar bunların siğil olmadıgını sivilce oldugunu falan söylediler ama ben emindim siğil oldugundan cünkü ilk bastaki halini biliyorum haylazın😂 neyse bugün doktora gittim ve öğrendim ki su siğiliymiiiş bana zaten her zaman dediği su siğiliydi anlam veremiyorum hem çünkü şundan ötürü. Siğillere su siğili diyor. Hpv miyim ben diyorum evet diyor😂 herneyse bugun de böyleydi temizlenmiş hissettim kriyodan sonra. Bu arada 1aydan fazla doktora gidemiyordum ben normalde baya siğil çıkartırım maşallah azalma var. Bu arada ahcc yanımda götürdüm (time Health marka) doktora gösterdim inceledi falan fiyatı sordu güncelini söyledim 120kapsül bu fiyata iyi dedi bende hastalarıma önericem dedi bi kağıda baktı bizim önerdiklermiz 40kapsül falan ve seninkiyle aynı fiyat dedi, neyse ben sey dedim siğiller de azalma var ahcc etki etmiştir dedi güzel falan dedi yolladı beni 😂
    Bu arada kekik kaynatıp içiyorum vajinal enfeksiyonlara birebir birde kaştayız hasta olmayın alın için. Demeti 20₺

Durum
    Admin

Mornik ☀
    Bugün hastaneden cıktım (cildiyeciden) siğiller çıkmıştı onları dondurttum. (Kriyoterapi) bikini bölgemde ufacık 4 oluşum vardı ilk başta biri et beni gibiydi siğildi yani dün hastaneye gidcem diye o bölgeye tüy dökücü kullanayım dedim ben sadece 1tanesinden haberdardım kıllardan malum görünmüyor 😂 dökücüden sonra o kızarmaya basladı anaaam dedim kanattım mı ne yaptımmm, hemen soğuk su tuttum ki kanatmamışım rengi dönmüş ve diğer 3taneside aynı öyleydi bildiğiniz sivilce gibi düşünün. Herneyse arkadaşlar bunların siğil olmadıgını sivilce oldugunu falan söylediler ama ben emindim siğil oldugundan cünkü ilk bastaki halini biliyorum haylazın😂 neyse bugün doktora gittim ve öğrendim ki su siğiliymiiiş bana zaten her zaman dediği su siğiliydi anlam veremiyorum hem çünkü şundan ötürü. Siğillere su siğili diyor. Hpv miyim ben diyorum evet diyor😂 herneyse bugun de böyleydi temizlenmiş hissettim kriyodan sonra. Bu arada 1aydan fazla doktora gidemiyordum ben normalde baya siğil çıkartırım maşallah azalma var. Bu arada ahcc yanımda götürdüm (time Health marka) doktora gösterdim inceledi falan fiyatı sordu güncelini söyledim 120kapsül bu fiyata iyi dedi bende hastalarıma önericem dedi bi kağıda baktı bizim önerdiklermiz 40kapsül falan ve seninkiyle aynı fiyat dedi, neyse ben sey dedim siğiller de azalma var ahcc etki etmiştir dedi güzel falan dedi yolladı beni 😂
    Bu arada kekik kaynatıp içiyorum vajinal enfeksiyonlara birebir birde kaştayız hasta olmayın alın için. Demeti 20₺
    Doktorun ahcc markasını inceleyip ben de hastalara önereceğim demesine koptum nedense çok tatlı geldi hahahahshsh

Durum
    Kıdemli Üye

Doktorun ahcc markasını inceleyip ben de hastalara önereceğim demesine koptum nedense çok tatlı geldi hahahahshsh
    Ahahahaha fiyat olarak önerdikleryle aynı olduğu için ve kapsül farkı olduğu için böyle dedi hatta ben baya hakkında arastırma yaptığımı falan söyledim içeriğine baktı 😂

Durum
    Kıdemli Üye

Selamlar herkese💘
    Bayadır yoktum forma girmek istemiyorum artık unutuyorum da ama hastaneye gittiğim zamanlarda bilgi vermek için buraya giriyorum o da bugünlerden biri..
    dün kadın dogumcuya randevum vardı hayatım da ilk defa simir verdim benim . Doktoruma bürün sürecimi anlattım ve kendisi hem simir hemde ultrasonla muayene edelim dedi. Akıntım var benim bazen yeşilimsiye dönen mideniz bulanmasın akışkanlığı sümür yapısında . Doktor muayene esnasında zaten görür görmez enfeksiyonun var dedi vajinal akıntın çok falan diyip fitil yazıcam dedi ve simir çubuğunu sokarkende buraları tam bilemiyorum strestten, rahim ağzın kanamaya çok müsait oyuzden 1ay ilişkiye girme dedi ben de o anın stresiyle zaten girmiyorum dedim salak kafam şu soruyu soramadı😂 hiç bir ilişkimde kanamam olmadı neden bunu dediniz gibi? Herneyse sonra herşey normal gözüküyor falan dedi birde ultrasonla baktı ona da normal dedi 3hafta sonra tekrar gel sonucun cıkmıs olucak dedi. Hastaneden ayrılmıs oldum bende benden bugünlük bu kadar . Sizleri seviyorum kendinize cici bakın olur mu