Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süreyyaaa enerjine bayıldımmm. Ben de sen gibi enerjimi yüksek tutmaya calısıyorum. Bir yandan bu sürecte savasmak icin yaptıgımız her seyden keyif almaya calısıyorum oh diyorum vücuduma saglıklı bir sey girdi hahahha. ben 2 aydır ahcc kullanıyorum ama aynı donemdeyiz. İnsallah beraber negatif olduk bee yazısını yazarızz. ay pcden yazınca emoji olmuyo kalp attıgımı düsün<3
    Ya yerimm senii Rüyaa💖 inşallah beraber oluruz haberleri veririz birbirimize😂❤

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya yerimm senii Rüyaa💖 inşallah beraber oluruz haberleri veririz birbirimize😂❤
    Kızlar sizin bu çoşku, istek ve motivasyonla negatiflik elinizden kaçmaz zaten Sadece yol biraz uzun, sabredin, pes etmeyin ara ara yolda dinlenseniz de

Durum
    Kıdemli Üye

Günaydın Millettttt ✨ Ahcc ile 14.günüm bugün,şuan elimde bir kupa yeşil çayla size yazıyorum🦦. İyisinizdir inşallah siğil çıkaranlar da azalma vardır umarım 🙏🏽 . Yılbaşına inşallah siğil çıkarmadan girerim bunu yeğliyorum ama imkansız gibi😂😂 sabah bi haşlanmış yumurta ve kaşarlı pogaca, roka,3zeytin ve çeri domates yedim (standart kahvaltım) bi yarım saat sonra da işte yeşil çay içiyorum (poşet çay) . Bunu içtikten sonra da b12 vitamini fısfıslatıcam. Eee yılbaşında neler yapıcaksınız var mı bir planınızzz ??

Durum
    Admin

Günaydın Millettttt ✨ Ahcc ile 14.günüm bugün,şuan elimde bir kupa yeşil çayla size yazıyorum🦦. İyisinizdir inşallah siğil çıkaranlar da azalma vardır umarım 🙏🏽 . Yılbaşına inşallah siğil çıkarmadan girerim bunu yeğliyorum ama imkansız gibi😂😂 sabah bi haşlanmış yumurta ve kaşarlı pogaca, roka,3zeytin ve çeri domates yedim (standart kahvaltım) bi yarım saat sonra da işte yeşil çay içiyorum (poşet çay) . Bunu içtikten sonra da b12 vitamini fısfıslatıcam. Eee yılbaşında neler yapıcaksınız var mı bir planınızzz ??
    Yılbaşı planlarım arasında doğurma ihtimalim var Nasıl hahaha ?

Durum
    Kıdemli Üye

Arya bizim bu yolda en büyük Destekçimiz sensin, bu form sayesinde herşey.Sen çok güzel bir insansın

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılbaşı planlarım arasında doğurma ihtimalim var Nasıl hahaha ?
    Ya arya ahahahah😂😂 sohbet muhabbet kısmına açtım bu konuyu yazsana oraya nolur aynısını 😂😂

Durum
    Admin

Arya bizim bu yolda en büyük Destekçimiz sensin, bu form sayesinde herşey.Sen çok güzel bir insansın
    Güzel sözlerin için teşekkür ederim canım

Durum
    Kıdemli Üye

Günaydın Milllettt 🦦
    Ahcc 15. Günüm bitmesine dımıcık kaldı 😭 2 kutu sipariş ettim 1. Kutu bitmek üzere. İçinde 120 adet var her gün 6 tane kullanıyorum şuan kalan 5. Günüm ve içinde 30tane falan kalmış olması lazım matematik yaparsam😂💊 . Ürün zamlanmışta bir tık üzdü bu durum beni 🥹 . Neyseeee bugünkü kahvaltım yine haşlanmış yumurta,yeşillik 🥬 (roka,maydonoz), 3zeytin, kaşarlı poğaca, çeri domates. Charliston 🫑 biber almayı unuttum ya bugün alıcam normalde onları da eklerim kahvaltıma o olmazsa kapya kırmızı biber 🌶 muhakkak olur. Yanında siyah çay içtim . Ahcc aldıktan 1saat sonra yapıyorum kahavltımı. Kahvaltıdan sonra da b12 fısfıslattım yine. Antalya bugün yağmurlu sayın seyirciler😂 sizin şehirde durumlar ne ?? 🥶 bir kaban almışım kendime o kadar mı mükemmel olur kızz. Ama kaban yerine keşke ahcc alsaymışım pişmanlığı yaşamıyor değilim😂😂 . 2kutu ahcc alırdım valla 🤭
    Birazdan kendime yeşil çay yapayım da içeyim haydddi sağlıcakla kalınnn 💖

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sevgili vlogger hanım sabah postasını da bekliyoruz mükemmel enerjilerle aldödnffmfnkdjf🌸💖🌸💖

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Afiyet