Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım :) HPV Yaşantım

Durum
    neXusLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Yardım :) HPV Yaşantım

bende 6 ay önce bu bela ile karşılaştım 4 tane ayrı ayrı yerde vardı kartal yavuz selim devlet hast. gittim saolsun cildiye doktoru tanıdıkdı kendisi baktı beni uroloji bir doktora yönlendirdi deniz ersin diye gittim koter dedi ve ilk koter yaptı iyileşmeden sonra fark ettimki yapılan yerlerden 2 sinde tekrarlama oldu tekrar gittim 2 ciyi yaptı iyileşmeden sonra gene aynı yerde yapılan yerde hemen cıktı iyileşmele beraberinde tekrar gittim 3 cüyü yaptı suan sadece tek yapılan yerlerin birinde var gittim oraya bayramdan sonra gel dedi 4 cü yapcak artık yoruldum ilaç vs hiç bişi kullanmıyorum kullanmam gereken bir şey varmıdır ? ben test falan yapıp tipinede bakmadım çünkü bu konuda cok cahil ve bilgisizim daha yeni yeni bir şeyler ögreniyorum doktor hiç bişi demiyor konusmuyor da elma sirkesi diye yazdınız yeri okudum acaba gerçekten işe yarıyormu ?

çok bilgili arkadaslarımdan yardım istiyorum

bu arada ahcc nedir ? bir şey kullanmıyorum kullanmalımıyım doktor bişi de vermiyor

kusura bakmayın arkadaşlar hepinizden özür diliyorum affınıza sıgınarak moralimi iyi tutmaya çalişiyorum ve yakında evlenicem birde ... bu arada ben erkekgim...

Bu arada patoloji sonuclarımda ne yaziyor hiç anlamadım doktorda bakiyor iyi temiz bir şey yok diyor D:

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yardım :) HPV Yaşantım

Öncelikle açtığın baslık kategori ile uyusmuyor. Lütfen baslık actıgınız kategorilere dikkat edin arkadaşlar, hpv tedavi yöntemi ile senin hpv hikayenin bulundugu yer yanlıs, ben konunu şimdi taşıyacağım ama sen de dikkat et

Mesaj attıgın ıcın mesajdan cevap verdim. Elma sirkesi isine yarar Burda birçok arkadas ben de dahil kullandık ve memnun kaldık elma sirkesinden, 1-2 sigilin varsa boşa dotora gitme, elma sirkesi ile tamamdır.

Ahcc konusunda bilgi almak ıstıyorsan buradan veremıyorum bilgiyi özel mesajdan devam etmek lazım.

Erkeksen patoloji sonucuna temiz diyemez ki? kanser icin filan baktıysa belkı ama kadınlar gibi pap smear testi yapılmıyor, erkeklerin de kanser olma olasılıgı %2 gibi mümkün olması çok mümkün olmayan bir rakam

Senin doktor hangi kafayı yaşıyor hahaha. İmutor al onu kullan eczaneden.

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle açtığın baslık kategori ile uyusmuyor. Lütfen baslık actıgınız kategorilere dikkat edin arkadaşlar, hpv tedavi yöntemi ile senin hpv hikayenin bulundugu yer yanlıs, ben konunu şimdi taşıyacağım ama sen de dikkat et

Mesaj attıgın ıcın mesajdan cevap verdim. Elma sirkesi isine yarar Burda birçok arkadas ben de dahil kullandık ve memnun kaldık elma sirkesinden, 1-2 sigilin varsa boşa dotora gitme, elma sirkesi ile tamamdır.

Ahcc konusunda bilgi almak ıstıyorsan buradan veremıyorum bilgiyi özel mesajdan devam etmek lazım.

Erkeksen patoloji sonucuna temiz diyemez ki? kanser icin filan baktıysa belkı ama kadınlar gibi pap smear testi yapılmıyor, erkeklerin de kanser olma olasılıgı %2 gibi mümkün olması çok mümkün olmayan bir rakam

Senin doktor hangi kafayı yaşıyor hahaha. İmutor al onu kullan eczaneden.
    tamam Arya teşekkür ederim yarın alıp kullanıcam imutor .. Evet konu farklı yerde oldu foruma tam adabte olamadım acıkcası ki bu tarz paylasım platformlarında görev yapan donanimhaber servis local adminiyim birde özür dilerim sizden

Durum
    mfb
    mfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Öncelikle sakin ol. Kaynakları iyi oku ve iyi özümse. Çok fazla bilgi kirliliği var bu konuda. Araştırmanı yap ve biran evvel tedavine başla. Evleneceğin için işler biraz daha karışıyor malesef. Soracağın birşey olunca çekinme.

Durum
    Gleen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende aynı hastanede tasocağına gitmiştim. Ordaki çoğu doktorlar bi açıklama yapmıyor. bence doktor seçerken yorumları oku ve ona göre git. umarım bir an önce iyilerlesin geçmiş olsun.

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gleen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynı hastanede tasocağına gitmiştim. Ordaki çoğu doktorlar bi açıklama yapmıyor. bence doktor seçerken yorumları oku ve ona göre git. umarım bir an önce iyilerlesin geçmiş olsun.
    teşekkür ederim ben Deniz Ersin gittim ordaki doktora simdi sadece 1 tane var onun içinde bayramdan sonra gel dedi bana simdi elma sirkesi kullanıyorum hafif kararmaya basladı galiba geçicek ins umutluyum

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar Arya çok teşekkür etmek istiyorum henüz her şey bitti demek daha çok erken yaşadıklarımı yukarda anlattım bu foruma tanısdıktan sonra Arya ile özel bir kaç sohbetimiz sonrası önerğibi bir kaç sey uyguladım bunlardan sirke ve fito oldu aslında çokda bir şey yaptım sayılmaz ama sirke konusunda her 3 saatte bir sürekli uyguladım 3 cü koterden sonra aynı yerde 1 tane büyük sekilde vardı 6 gün sirke uygulaması sonucu siyahlaştı soyuldu kabuk oldu ve gitti simdi fito uygulaması yapıyom ve cok rahatım hiç sigil yok demek isterim nazar deyer korkuyorum Aryacım cok saollasın...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yaaa cok tesekkur ederim guzel yorumun icin ama buyuk bisey yapmadigimi bil sadece elimdeki bilgileri gizlemedim senin icin iyi olmasina cok sevindim

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

iyiyim cok iyiyim mutluyum ins daha iyi olcam Aryacım

Durum
    Gleen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Umarım birdaha çıkmaz :/ bende şu ana kadar çok şükür çıkmadı ama yazılanlardan gördüğüm kadarıyla insani resmen strese sokuyor ☹

Bu Konu için Etiketler