Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Negatif

Durum
    Fatmagg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv Negatif

Herkese yeniden merhabalar, daha önce açtığım başlıklarda hpv ameliyatı ve vestibular papillomatosis hakkında sizlerden yardım istemiştim. Lezyonları yaktırırken hpv testi yaptırmadığım için aklımda hep acabalar vardı. Acaba hpv değil miyim? vestibular papillomatosis olabilir mi? internetteki siğil fotoğraflarına neden benzemiyor lezyonlarım? ama doktor siğil dedi ve hpv olduğumu söyledi? yanılıyor mu? gibi. Gün itibariyle ameliyatımın 34.günü. Yeni bir siğil oluşumum yok, hpv için verdiğim testim ise negatif çıktı 🥂 acabalarıma asla sonuç bulamayacağımı biliyorum şu aşamada ama hiç umrumda değil sanırım, çok mutluyum şu an. Lezyonlarım yeni oluşmamıştı ameliyattan önce. 6 aydır benimle birliktelerdi sadece ne olduğu hakkında fikrim yoktu. Ameliyat olduğum zaman direkt ahcc sipariş ederek kullanmaya başladım, kefir ve yeşil çay tüketimine dikkat ettim. Sigarayı maalesef azaltsam da bırakamadım. Alkol hiç kullanmadım. Cinselliğim lezyonlar oluştuğundan beri hiç olmadı zaten. Belki de vücudum kendiliğinden atmıştır 7 ayda kim bilir. Bu süreçte sorularımı yanıtlayan herkese çok teşekkür ederim. Hepiniz iyi ki varsınız, herkesin kısa zaman da sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum ❤

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Hpv Negatif

Bu arada site de ahccyi karalayan bir kaç başlığa denk aldım. Hpvye ne şekilde, nasıl iyi gelir veya gelmezi tartışmayacağım. Ama her ayın 2 haftasını mutlaka grip geçiren ben bu ay hiç grip olmadım. Sonucum negatif gelse de kullanmaya devam edeceğim 🤭

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam @fatmagg, öncelikle geçmiş olsun inşallah böyle devam eder sürecin. Ahcc'nin grip konusuna iyi gelmesine de çok sevindim. Ben de de olumlu etki etmişti, kış ayında 1-2 kez mutlaka hasta olan biriyim yani. Böyle başka arkadaşlar da vardı, onlar da farketmişlerdi normal hastalığı bile önlediğini, ama bünye meselesi işte. Çoğumuzda olumlu etki ediyor, bazısında daha az galiba sigara, bağışıklık gibi etkenler de var.

Ahcc'yi karalayan veya etkinliğinden emin olmadığı için doğru düzgün cevap aramak yerine soru işareti yaratmaya çalışanlar - bilerek kaos yaratanlar da var. Azınlık ama var. Valla umrumda değil artık Benim ne önerdiğime bile karışan bile oldu vs vs.

Durum
    Yeni Üye

Umarımm 🙏🏼
    Kimin ne dediğini hiç umursama Arya, ben bu forumu görmesem ahcc varlığından asla haberim olmadan berbat bir bağışıklık sistemi ile hayatıma devam edecektim. Hatta şu şekilde söyleyim, ameliyat öncesi kan verdiğimde bağışıklığı etkileyen bir çok değerim düşük çıkmıştı. Çok takmıştım kafaya bu bağışıklık sistemi ile nasıl olacak diye. 1 aylık ahcc kullanımım sonucu yeniden kan verdiğimde doktorum bu süreçte ne yiyip içtiysen devam et tüm değerlerin çok normal demişti

Ahccyi kullanıp etkisini gören birinin bu tarz polemiklere gireceğini sanmıyorum. Bazıları yalnızca kaostan besleniyor. Bu noktada da aklıma Tolstoy'un şu mükemmel sözü geliyor; " birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma, önce senin ellerin kirlenecek." Ellerinin çamuru ile kalsınlar boşver

Durum
    Admin

Çok sevindim böyle düşünmene, senin gibi kıymet bilen, sağolsun tavsiyeme güvenen, güvenini boşa çıkarmadığım insanlar oldukça ben de neden yazdığım, neden anlatıp insanlara yardımcı olduğum konusunda tatmin oluyorum. Bu hayatta işe yarar bir şeyler yapıyor olmak çok güzel.

Durum
    Margaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba öncelikle çok gecmis olsun cok sevindim atlatmanıza. Ben de ahcc almak istiyorum fakat benim otoimmün bir hastalığım var internette bu tür hastalıkları olanlara iyi gelmeyebildigi yazıyordu kullanmak icin doktorlara danısacagım fakat burada da bilgisi olan arkadaslar varsa yorumlarını bekliyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Margaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba öncelikle çok gecmis olsun cok sevindim atlatmanıza. Ben de ahcc almak istiyorum fakat benim otoimmün bir hastalığım var internette bu tür hastalıkları olanlara iyi gelmeyebildigi yazıyordu kullanmak icin doktorlara danısacagım fakat burada da bilgisi olan arkadaslar varsa yorumlarını bekliyorum.
    otoimmun rahatsızlığı olanların ahcc kullanılması önerilmiyor, dogrudur.
    doktorunuza sorun yine de.