Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: anal bölgedeki kıllar için yöntem?

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

anal bölgedeki kıllar için yöntem?

merhabalar, genital bölge makine veya makasla bir şekilde alınabiliyor da anal bölgede için bu yöntemler pek mantıklı olmuyor ya doğru düzgün olmuyor ya da bir yerleri kesiliyor.

anal bölgede doktor pozisyon aldırtarak kontrol etse de benim içime sinmiyor çünkü çok fazla ve sık kıl var(erkeğim). Muhtemelen o pozisyonda anal bölge girişini görebiliyordur ama ya daha dışarda, kılların altındaki yerlerde de çıkmışsa diye düşünüyorum.

Bunun için anal bölge kıllarını alma yönteminiz nedir?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: anal bölgedeki kıllar için yöntem?

Alıntı yeso01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, genital bölge makine veya makasla bir şekilde alınabiliyor da anal bölgede için bu yöntemler pek mantıklı olmuyor ya doğru düzgün olmuyor ya da bir yerleri kesiliyor.

anal bölgede doktor pozisyon aldırtarak kontrol etse de benim içime sinmiyor çünkü çok fazla ve sık kıl var(erkeğim). Muhtemelen o pozisyonda anal bölge girişini görebiliyordur ama ya daha dışarda, kılların altındaki yerlerde de çıkmışsa diye düşünüyorum.

Bunun için anal bölge kıllarını alma yönteminiz nedir?
    ameliyat eldiveni ile ordaki tüyleri koparabilirsiniz ya da pek önerilmese de ağda.. ama erkek olduğunuz için bu zor olabilir tabi.... aklıma başka bir şey gelmiyor çok.