Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Tanı

Durum
    Ancor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeni Tanı

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir genital organımda 2 et beni vardı dikkate almadım hiç şüpheli ilişkimde olmadı düzenli ilişkim var. Ama son 1 ayda aynı hizada sivri bir kondilom belirdi. Şüphe üzerine sürüntü örneği verdim penisten aldılar sadece yüksek risk baktılar. Tip 68 pozitif çıktı. Hemen inosin pronabeks tedavisine başladım. Bağışıklık güçlendirmek için yurtdışında test verdiğim için. Viral yük yazmıyor. Tip 6-11 düşük riskli ve genellikle karnabahar tarzda kondilom yapıyormuş. O yüzden düşük riskten şüphelenmedim. Ama 1 aydır sadece tek sivri uçlu var belkide artar bilmiyorum. Şuan yaktıramıyorum malesef. Kendiliğinden geçme durumu var mı? Geçiyor mu? Ahcc biliyorum ama kullanmadım çünki bulamadım daha. Diğer ilaca devam ediyorum. Kısacası tip 68 genital kondilom yapar mı? Tanı alan var mı tecrübe eden. Teşekkürler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yeni Tanı

Merhaba @Ancor, şu tip sigil yapmaz - şu tip sigil yapar gibi konular çok önemsiz. Çünkü sigil yapmaz denilen tipler sigil yapabiliyor defalarca örnegiyle karşılaştık burda bunun. Ben de tip 56'yım yüksek riskli tipin sigil yapmaması lazım normalde, ama yaptı.. başka tip 56 taşıyanda da yaptı. Bazısı tip 16 tasıyor, onlarında bazısında sigil yapabiliyor - bazısında yapmıyor kısaca bu konu karışık.

Siğillerin de kendi kendine geçme ihtimali düşüktür. 1 kere olsa bile sürekli olmaz. Kısaca senin mudahale ettirmen lazım.

Bunun dışında yazında bir sürü kelime hatası vardı. Bunları ben düzelteceğim ama senden rica ediyorum yazdıgın yazıyı kontrol etmeden gönder butonuna tıklama. Forumun okunaklı olması onemli bir şey, biz nasıl bir şey görmek istiyorsak forumu öyle bırakalım.

Durum
    Ancor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba @Ancor, şu tip sigil yapmaz - şu tip sigil yapar gibi konular çok önemsiz. Çünkü sigil yapmaz denilen tipler sigil yapabiliyor defalarca örnegiyle karşılaştık burda bunun. Ben de tip 56'yım yüksek riskli tipin sigil yapmaması lazım normalde, ama yaptı.. başka tip 56 taşıyanda da yaptı. Bazısı tip 16 tasıyor, onlarında bazısında sigil yapabiliyor - bazısında yapmıyor kısaca bu konu karışık.

Siğillerin de kendi kendine geçme ihtimali düşüktür. 1 kere olsa bile sürekli olmaz. Kısaca senin mudahale ettirmen lazım.

Bunun dışında yazında bir sürü kelime hatası vardı. Bunları ben düzelteceğim ama senden rica ediyorum yazdıgın yazıyı kontrol etmeden gönder butonuna tıklama. Forumun okunaklı olması onemli bir şey, biz nasıl bir şey görmek istiyorsak forumu öyle bırakalım.
    Teşekkürler dikkat edeceğim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ancor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler dikkat edeceğim.
    rica ederim