Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Endometrioma (çikolata kisti)

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Endometrioma (çikolata kisti)

Hpv den farklı bir konu ama bilgilemdşrme amaçlı başlık açtım. Üreme çağı kadınlarda çok sık görülen yumurtalığa yapışan kist çeşidi. Erken tanı olurda ilaçla küçülüyor. Olmazsa benim gibi ameliyat olmak zorunda kalıyorsunuz. 10 cm e kadar büyüyen kist çok kısıtlı belirti ile bu duruma geldi. Hpv halt yemiş bunun yanında. Kadınlar amcak rutin kontrollerde farkına varıyorlar. Hpv ile gittiğim yolda üç gündür hastanede kist yüzünden yatmaktayım. Kadınlar için önemi çok yüksek yumurtalık kaybına kadar gidiyormuş. Ben bilmiyodum yeni öğrenenler hiç ultrason yaptırmamışlarda kontorllerini ihmal etmesin. Sağlıcakla kalım🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Endometrioma (çikolata kisti)

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv den farklı bir konu ama bilgilemdşrme amaçlı başlık açtım. Üreme çağı kadınlarda çok sık görülen yumurtalığa yapışan kist çeşidi. Erken tanı olurda ilaçla küçülüyor. Olmazsa benim gibi ameliyat olmak zorunda kalıyorsunuz. 10 cm e kadar büyüyen kist çok kısıtlı belirti ile bu duruma geldi. Hpv halt yemiş bunun yanında. Kadınlar amcak rutin kontrollerde farkına varıyorlar. Hpv ile gittiğim yolda üç gündür hastanede kist yüzünden yatmaktayım. Kadınlar için önemi çok yüksek yumurtalık kaybına kadar gidiyormuş. Ben bilmiyodum yeni öğrenenler hiç ultrason yaptırmamışlarda kontorllerini ihmal etmesin. Sağlıcakla kalım����
    Gözünaydıııın, geçmiş olsun canım, iyi misin simdi? Söyleyeydin ya operasyona girmeden önce Forumca alineor'a hosgeldin partisi yapardık

Evet cok sık var benım cevremde de, hayatımızın bir döneminde de olabilir. Teşekkürler bilgilendirme için, sen daha kac gun yatacaksın orada?

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Dün ameliyattan çıktım. Yarın taburcu olucam inş🙏🏻 Sezaryan gibi yarıp temizleme yaptı:/ ağrı sızı çok bol anlicaan

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün ameliyattan çıktım. Yarın taburcu olucam inş���� Sezaryan gibi yarıp temizleme yaptı:/ ağrı sızı çok bol anlicaan
    Of hadı ya o kadar oldugunu bılmıyordum cok gecmıs olsun kuzum

Bu Konu için Etiketler