Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ketem Randevu ve Test

Durum
    creep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ketem Randevu ve Test

Imutor, b12, d, propolis gibi takviyeleri alıyorum Arya önerilerin için teşekkür ediyorum. Yeşil çayı da ekleyeceğim. Ahcc dolar kuru ile iyice yükseldi ve bütçe ayıramadığım için üzgünüm. 56’yı vücudundan atmış biri olarak bu ay smear ve hpv testi olmam hakkında görüşünü merak ediyorum. Smearde kötü bir şey çıkma olasılığı hala hpvyi taşıyor olacak olmam anksiyete krizleri yaşatıyor. Bu arada şu an sağlıklı olmana çok sevindim Arya ❤

Durum
    Yeni Üye

Tekrardan selamlar herkese. Bugün KETEM’e gittim. Online randevu sistemleri yok. Size en yakın KETEM’i arıyorsunuz uygun saati söyleyip gelmenizi söylüyorlar. Gittiğinizde sıraya girip muayene oluyorsunuz. Devletin herhangi bir biriminde hpv+ çıkanların tekrardan bir test hakkı olmuyormuş KETEM’de. Politikaları 1 kere pozitif olan hayat boyu pozitiftir üzerine. Doktor hanım aşırı şekilde vajinal iltihabım olduğunu söyledi batikonla temizledi. Kadın doğuma gidip antibiyotik ve fitil yazdırmamı önerdi. İlerde çocuk yapmayı düşünürsem normal doğum yapmamamı sezaryen yaptırmamı çünkü bebeğin ağzının yüzünün hpv virüsüyle kaplanacağını ve hayat boyu sıkıntı yaşayacağını söyledi. Elbette bir gün negatif olma ihtimalim üzerine fikirlerimi söylemedim çünkü artık bu süreçten ve karantinaya alınması gereken insan muamelesi görmekten çok bunaldım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı creep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Imutor, b12, d, propolis gibi takviyeleri alıyorum Arya önerilerin için teşekkür ediyorum. Yeşil çayı da ekleyeceğim. Ahcc dolar kuru ile iyice yükseldi ve bütçe ayıramadığım için üzgünüm. 56’yı vücudundan atmış biri olarak bu ay smear ve hpv testi olmam hakkında görüşünü merak ediyorum. Smearde kötü bir şey çıkma olasılığı hala hpvyi taşıyor olacak olmam anksiyete krizleri yaşatıyor. Bu arada şu an sağlıklı olmana çok sevindim Arya ❤
    smear hpv belirleyicisi değil, hpv varlıgını hpv dna tip testi bulur ancak.
    Smear de biliyosun %25 yanılma payı var. smear ile ascus cıkan ben, gerçekte biyopsi yapıldıgında cin3'tüm. bu çok ciddi bir fark.
    Yani smear sonucunda sıkıntılı bir şeyler çıkmazsa kafanda kurma, ama çıkarsa da doktor zaten detaylandırmak isteyecektir.
    Çok teşekkür ederim

Sağlıklıyım hatta hamileyim, bebişimiz geliyor, annesi amatör hpv uzmanı olduğu için çok şanslı Ergenken aşısını yaptırırım 6,5 aylık hamileyim

Durum
    Yeni Üye

Harika ❤ Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı ve bir ömür sağlıklı, mutlu yaşamanızı dilerim Arya.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı creep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika ❤ Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı ve bir ömür sağlıklı, mutlu yaşamanızı dilerim Arya.
    teşekkür ederim amin