Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 6-18-51-66 pozitif

Durum
    burcu19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 6-18-51-66 pozitif

Alıntı Leyla81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, benim de smear negatifken hpv 18 ve 56 gelince kolposkopi yapıldı, cin1 geldi, 6 ay sonra kontrole gidicem, ahcc, propolis, immune, c ve d vitamini kullanıyorum, gardasil aşı ilk doz oldum, 2.yi vurdurucam, deflagyn sipariş verdim onu kullanıcam, sigarayı da bıraktım. hergün yeşilçay içiyorum, umarım en kısa zamanda iyileşiriz, geçmiş olsun, bence bu farkındalığa varıpta çabalayıpta iyileşmemek mümkün değil
    merhabaa, yazmayı unutmusum bende ilk doz gardasil aşıyı oldum. aktif olarak spor yapan biriyim, umarım bi faydasını görürüm. sigarayı bırakmana çok sevindim ben o kadar iradeli değilim Umarım güzel haberlerle doldururuz buraları geçmiş olsunn

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Burcu selam yaşlarımız aynı oldugu için yazmak istedim bende şubat 1de 25 olucam hemcinsimsin ben de bu hastalıkta çok yeniyim ama sana moral olucaksa ben de kendimi tutmak istemedim cünkü bu formda bu saye de moral motivasyon topluyoruz. Korkma çok iyi olucaksın hemde eksisinden daha güclü, iyi ve en önemlisi farkındalık sahibi olucaksın. Bundan sonra ilişkinde atacagın adımları kararlı bir sekilde atıcaksın mesela bende 5yıllım ciddi ilişkim olan birinden kaptım ve 1yıl önce ilişkimi bitirmiştim bu sürede de hayatıma biri girdi ve hâlâ hayatımda benden ona da bulaşmış durumda ama ben onu bu siğilleri farkeder etmez söylemiştim ama eski erkek arkadaşım bana bunu yapmamıştı burda önemli olan sevgilin ya da eşin varsa ona da bunu dürüstçe anlatmak ha bu süreçte senin yanında olmayı dilemiyorsa zaten bırak gitsin cünkü en büyük destekçinden birisi erkek arkadaşın oluyor bu süreçte. İnşallah herşey gönlünce olur sen de ben de burdaki bütün arkadaşlarımda bundan kurtulucaz umudunu yitirme hiç bir zaman bizler yanındayız

Durum
    Golyadkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bunun kirlenmekle veya vebalılıkla ilgisi yok inan bana aids gibi bir hastalık değil. Elini atsan aslında herkes hpv, fakat çoğu farkında bile değil. Özellikle erkeklerde belirti vermediği için erkekler taşıyıcı konumda oluyor siğil de çıkmıyorsa..

Hpv'nin net tıbbi bir çözümü yok ama bildiğimiz şey şu; yüksek bir bağışıklık sistemi ile hpv vücuttan gidiyor. Hemen değil, zamanla. Sende 4 tip olduğu için biraz daha zaman alacaktır ama bağışıklığı düşüren en önemli şeylerden biri sigaradır, mutlaka bırakmanı öneririm. Ahcc alman iyi olmuş. Bu arada ismi AHCC ACHH yazmışsın onu da düzeltirim senin yazında haha.

Anksiyeten bu dönem artabilir bende artmıştı ama kendine kötü senaryolar kurma oldu mu yani çünkü anksiyeten olduğu için her şeyin daha kötüye gideceği kötü senaryolara insan kapılabiliyor ama hiç öyle olmuyor bana inan. Ahcc kullanırken sağlıklı beslen, cinsellik yok, epilasyon olarak jilet yapma makasla kısalt veya makina, sigiller cıktıgında ayda 1 gidip kurtul ve lütfen sigarayı bırak.
    Cinsellik yaşamak niye yok doktor bana öyle bir şey demedi.. herkes hpv zaten dedi..

Durum
    Leni24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Golyadkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cinsellik yaşamak niye yok doktor bana öyle bir şey demedi.. herkes hpv zaten dedi..
    Partner ile pin pon etkisi yaratacağı ve vital yükü arttıracağı için cinselliğe ara verilmesi gerekiyor. Ve birliktelik yaşayacağınız kişi de yeni bir partnerse, mevcut olan tiplerin yanında başka tipler kapma olasılığını arttırıyor.

Durum
    Leni24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Leni24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Partner ile pin pon etkisi yaratacağı ve vital yükü arttıracağı için cinselliğe ara verilmesi gerekiyor. Ve birliktelik yaşayacağınız kişi de yeni bir partnerse, mevcut olan tiplerin yanında başka tipler kapma olasılığını arttırıyor.
    Viral yük*