Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin sonrası 3. Ay kantitatif testim. Yorumlarsanız sevinirim

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Allokin sonrası 3. Ay kantitatif testim. Yorumlarsanız sevinirim

Arkadaşlar merhaba, allokin ilaci olali 3 ay oldu.

Bende 16 44 51 52 66 vardı. Şimdi kantitatif ölçüm testim geldi. Çok şükür 16 gitmiş ama yerine 6 gelmis 😂 bu sırada hiç cinsel ilişkim olmadı. Bir de yanında 52 gitmiş. Kalan virüs yukum bu şekilde. Yorumlayabilecek var mı?

https://www.hizliresim.com/i2tplu6

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Allokin sonrası 3. Ay kantitatif testim. Yorumlarsanız sevinirim

@detaycı viral yüklerle ilgili yoruma bekleniyorsun 😊😊

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bir şey soracağım bu sonucu gelişim lab da aldınız sanırım. Benim tip67 var şimdi baktım sonucunuza baktığı tiplerde o yok. Eee şimdi ben 2. Ni gelişim lab a olacaktım viral yük vs de gözüksün diye. Ama buradan anladığım kadarıyla gitsem sanırım negatif alırım hep?

Tüm okuyucuların dikkatine bu konuda fikriniz )

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şey soracağım bu sonucu gelişim lab da aldınız sanırım. Benim tip67 var şimdi baktım sonucunuza baktığı tiplerde o yok. Eee şimdi ben 2. Ni gelişim lab a olacaktım viral yük vs de gözüksün diye. Ama buradan anladığım kadarıyla gitsem sanırım negatif alırım hep?

Tüm okuyucuların dikkatine bu konuda fikriniz )

Evet yalnızca testte görünen tiplere bakiliyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, allokin ilaci olali 3 ay oldu.

Bende 16 44 51 52 66 vardı. Şimdi kantitatif ölçüm testim geldi. Çok şükür 16 gitmiş ama yerine 6 gelmis 😂 bu sırada hiç cinsel ilişkim olmadı. Bir de yanında 52 gitmiş. Kalan virüs yukum bu şekilde. Yorumlayabilecek var mı?

https://www.hizliresim.com/i2tplu6
    yani böylece sadece 1 tip gitmiş oldu yani, ee alkolin alfa negatif yapıyordu, berk negatif olmuştu bu durum için aşıyı getirttiğin yer bir şey diyor mu? zamanla gider miymiş yani 3 aydan sonra?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani böylece sadece 1 tip gitmiş oldu yani, ee alkolin alfa negatif yapıyordu, berk negatif olmuştu bu durum için aşıyı getirttiğin yer bir şey diyor mu? zamanla gider miymiş yani 3 aydan sonra?
    İki yüksek tip gitmiş, ki biri 16 yani normal şartlarda atma süresi ortalama 12-16 ay olan bir tip. Bir düşük tip gelmiş. Cin3 olduğum için viral yükün oldukça fazla olması ve sigarayı birakamami da göz önüne aldığımızda ilacı basarili buldum. Üretici firma ilacın etkinlik süresinin altı ay olduğunu, en erken üçüncü ayda test yapabileceğimi ama en sağlıklı altınci ay sonunda olduğunu söylemişti. Ki iki yüksek tip üç seviyelerinde, 3-4 ayda atmam olmasıymış bu sebeplerle ilacın başarılı olduğunu düşünüyorum.

Bir kür daha olmak gerekebiliyormus bazen, Rusya'da doktorlar iki kez reçete ediyor forumlarında okuduğum kadarıyla. Bir kür daha getireceğim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki yüksek tip gitmiş, ki biri 16 yani normal şartlarda atma süresi ortalama 12-16 ay olan bir tip. Bir düşük tip gelmiş. Cin3 olduğum için viral yükün oldukça fazla olması ve sigarayı birakamami da göz önüne aldığımızda ilacı basarili buldum. Üretici firma ilacın etkinlik süresinin altı ay olduğunu, en erken üçüncü ayda test yapabileceğimi ama en sağlıklı altınci ay sonunda olduğunu söylemişti. Ki iki yüksek tip üç seviyelerinde, 3-4 ayda atmam olmasıymış bu sebeplerle ilacın başarılı olduğunu düşünüyorum.

Bir kür daha olmak gerekebiliyormus bazen, Rusya'da doktorlar iki kez reçete ediyor forumlarında okuduğum kadarıyla. Bir kür daha getireceğim
    sen sabırsız davranmışsın o zaman bi 3 ay daha bekleyip 6 aya bakalım bence haydi inşallah hepsini atarsın dinimiz amiin )

Durum
    Kıdemli Üye

İnşallah hepimiz 🙏