Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo sonrası kanama acil

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kriyo sonrası kanama acil

Makat bölgemde anüse yakın yerde siğillerim var 1,5 oldu cildiye doktorum kriyo yapıyor arkadaşlar 2 haftada bir gidip döndürüyordum 5 6 kere gittim . Fakat son gittiğimden sonra büyük tuvaletemi yaparken kanama oldu ve yanıyor 1 hafta oldu neredeyse verdiği kremi sürüyorum ama böyle kırmızı kızarıklık duruyor ve peçeteye dokunduğum zaman nokta nokta kan geliyor çok mu tahriş olmuş size bu kanama siğili yayar mı . Anüs içine daha baktırmadım genel cerrahın dıştan bakarak içte görünmüyor lezyonlar dışarıda dedi kadın doğuma gidiyorum vajinan temiz sadece makat bölgende var diyor ama böyle anüsün olduğu yer kırmızı oldu böyle deri soyulur gibi canım yanıyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kriyo sonrası kanama acil

Alıntı emelgumus21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makat bölgemde anüse yakın yerde siğillerim var 1,5 oldu cildiye doktorum kriyo yapıyor arkadaşlar 2 haftada bir gidip döndürüyordum 5 6 kere gittim . Fakat son gittiğimden sonra büyük tuvaletemi yaparken kanama oldu ve yanıyor 1 hafta oldu neredeyse verdiği kremi sürüyorum ama böyle kırmızı kızarıklık duruyor ve peçeteye dokunduğum zaman nokta nokta kan geliyor çok mu tahriş olmuş size bu kanama siğili yayar mı . Anüs içine daha baktırmadım genel cerrahın dıştan bakarak içte görünmüyor lezyonlar dışarıda dedi kadın doğuma gidiyorum vajinan temiz sadece makat bölgende var diyor ama böyle anüsün olduğu yer kırmızı oldu böyle deri soyulur gibi canım yanıyor
    Belki siğiller düşme esnasında kanama yapmış olabilir, minik minik mi? oraya sürmen gereken bir krem verilmedi mi? eğer verilmediyse doktorunla irtibat kurup öğren derim.

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet nokta nokta minik minik peçeteye geliyor aryacım çok teşekkür ederim ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı emelgumus21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet nokta nokta minik minik peçeteye geliyor aryacım çok teşekkür ederim ederim
    tamam geçecektir, dert etme. Ama bi krem vs. bir şey tavsiye etsin ki süreç hızlansın. çok geçmiş olsun canım.