Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakire olup test yaptıramamak

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bakire olup test yaptıramamak

Alıntı mstfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan siyahlasan sihillerin 3 te 2 si düstü kalanlar da düsecek siyahlasmaya basladilar. Cok mutluyum. AHCC de siparis ettim. 6 ay da onlari kullanacagim. Bu illetten cok cekmis biri olarak vazalin yesilcay extrati karisiminin bende güvenle ise yaradigini söyleyebilirim. Yalniz bu uygulamayi yapmak isteyenler sürekli evde olabilecekleri bir zamani secerlerse daha iyi olur. Cunkü ben, siyahlasma asamasinda ve siyahken kabuk tutmus bir yarayi koparircasina aci cektim. Son asamalarinda siyahlasmis sigil vücuttan düserken bende aci verdi. Ama bu mutluluga deger. ( Yine de bir doktora danisiniz ben sadece kendi deneyimimi aktarabilirim.)
    Umurim hepiniz bu illetten kurtulursunuz.
    Onca sene hiç müdahale ettirmediniz mi doktora giderek bu kadar seme sizde kalması çok garip bunca sene hiç mi bağışıklığınız güçlenmedi atamadınız virüsü korktum acıkcası ben

Durum
    mstfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yukarida anlattigim gibi bende onca sene kalmasi normal. Cok calkantili süreclerden gectim. Normal bir insani kanser eder yani o derece. Beni baz alip korkmayin yani. Doktora da gidemedim evet. Ancak 2 hafta önce cok kücük 1 tane sigilim vardi. Doktorlar ya donduruyor ya yakiyor ben bi faydasini göremedim. Sorun deri altinda uykuda olanlarda. Bu uyguladigim sey onlari yok etti. Bir de ben sigara alkol stres üclüsü ile iyi bile dayandim. Yesil cayin anti kanser özelligini yabana atmayin derim. Inanin bunla ilgili ilk defa sevincimden bir siteye girdim ve yazdim. Insallah tekrar etmez. Son 1 yildir sigara icmiyorum ve vitamin takviyeleri de kullanmaya basladim

Durum
    Kıdemli Üye

Yukarida anlattigim gibi bende onca sene kalmasi normal. Cok calkantili süreclerden gectim. Normal bir insani kanser eder yani o derece. Beni baz alip korkmayin yani. Doktora da gidemedim evet. Ancak 2 hafta önce cok kücük 1 tane sigilim vardi. Doktorlar ya donduruyor ya yakiyor ben bi faydasini göremedim. Sorun deri altinda uykuda olanlarda. Bu uyguladigim sey onlari yok etti. Bir de ben sigara alkol stres üclüsü ile iyi bile dayandim. Yesil cayin anti kanser özelligini yabana atmayin derim. Inanin bunla ilgili ilk defa sevincimden bir siteye girdim ve yazdim. Insallah tekrar etmez. Son 1 yildir sigara icmiyorum ve vitamin takviyeleri de kullanmaya basladim
    İnşallah en kısa zamanda negatif olursunuz inşallahhh

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa zamanda negatif olursunuz inşallahhh
    Tesekkür ederim Süreyya hanim insallh siz ve forumdaki tüm üyeler de negatif olur. Bizi bizden baskasi anlamaz.

Durum
    Kıdemli Üye

Tesekkür ederim Süreyya hanim insallh siz ve forumdaki tüm üyeler de negatif olur. Bizi bizden baskasi anlamaz.
    İnşallah. Ne yazıkki öyle herneyse zaten ne güzel ahcc baslamıssınız en kısa sürede negatif sonucu alıcaksınız stresten uzak durunn

Durum
    Yeni Üye

Suan siyahlasan sihillerin 3 te 2 si düstü kalanlar da düsecek siyahlasmaya basladilar. Cok mutluyum. AHCC de siparis ettim. 6 ay da onlari kullanacagim. Bu illetten cok cekmis biri olarak vazalin yesilcay extrati karisiminin bende güvenle ise yaradigini söyleyebilirim. Yalniz bu uygulamayi yapmak isteyenler sürekli evde olabilecekleri bir zamani secerlerse daha iyi olur. Cunkü ben, siyahlasma asamasinda ve siyahken kabuk tutmus bir yarayi koparircasina aci cektim. Son asamalarinda siyahlasmis sigil vücuttan düserken bende aci verdi. Ama bu mutluluga deger. ( Yine de bir doktora danisiniz ben sadece kendi deneyimimi aktarabilirim.)
    Umurim hepiniz bu illetten kurtulursunuz.
    Güncelleme: Bugün dusta hepsi döküldü. Ancak krem sürmeye devam.

Bu arada bu veregen krem Türkiyede yok ancak krem zaten tamamen bitkisel. Benim olusturdugum krem gibi Türkiyede satilan iyi marka bir yesil cay extrati icindeki Egcg miktarina göre hesap edilerek yapilabilir. Yanlis hesaplama yaptiysam biri beni uyarabilir.
    Örnegin 100 ml bir vazelin 85 gr civari geliyor. Veregen krem zaten %10 yesil cay iceriyor ve bu yüzde 10 un %5o ila %70 i Egcc (yesil cayin icerigindeki bir madde) iceriyor . Yani 8,5 gram civari yesil cay extrati bulmaniz gerekiyor yalniz bu extratin %50 ila yüzde %70 i EGCG icermeli. Veregen krem icergini de asagi birakiyorum.
    Benim yaptigim karisimda dr. woltz 250 mg bir yesil cay kapsülü 111,6 mg EGCC ve 11.6 gram c vitamini iceriyor gerisi yesilcay özü. Yüzde 50 ye yakin EGCG var yani. Ben 85 grama 27 kapsül ekledim. c vitamini haric 6.43 gram yesil cay extrati olmus oldu, Bende ise yaradi ve yetti.

Veregen krem icergini de asagi birakiyorum.

s Veregen %10 içerir
    Aktif bileşen, yeşil çay yapraklarının bir özüdür. 1 gr merhem içerir
    Camellia sinensis'ten 100 mg ekstrakt (saflaştırılmış kuru ekstrakt)
    (L.) O. Kuntze, yapraklar (yeşil çay yaprakları) (24-56:1), buna göre
    55-72 mg (-)-epigallokateşin galat
    İlk özütleme maddesi: su
    Yardımcı maddeler:
    Beyaz Vazelin (all-rac-α-tokoferol içerir),
    ağartılmış balmumu,
    izopropil miristat (Ph.Eur.),
    oleil alkol (Ph.Eur.),
    propilen glikol monopa

Durum
    Sdyll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakılan veya dondurulan sigillerin izi olabilir mi?
    Doktora sorman en iyisi olur, siğil dokusu karnabahar siğil değilse, çok öyle kabartılı pütürlü olmaz, çıkıntı seklinde oluyor.
    Time healt ile 6. Ayımı doldurmadan doktora gitmek istemiyorum moralim bozulur diye Şubat sonunda gideceğim inşallah doktora, son 2 ayımı siğilsiz geçirmek tek dileğim. 4 5 ayda kurtuldum diye açılan konulara o kadar içim gidiyor ki anlatamam. Cinsel hayatım yok, aylardır her gün 2 bardak Yeşilçay içiyorum. Zaman zaman probiyotik ve iyot gibi bağışıklık yükselten takviyeler alıyorum. D3k2 düzenli kullanıyorum. Buna rağmen bunca zaman bir sonuca ulaşamamak insanı çok kötü etkiliyor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sdyll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Time healt ile 6. Ayımı doldurmadan doktora gitmek istemiyorum moralim bozulur diye Şubat sonunda gideceğim inşallah doktora, son 2 ayımı siğilsiz geçirmek tek dileğim. 4 5 ayda kurtuldum diye açılan konulara o kadar içim gidiyor ki anlatamam. Cinsel hayatım yok, aylardır her gün 2 bardak Yeşilçay içiyorum. Zaman zaman probiyotik ve iyot gibi bağışıklık yükselten takviyeler alıyorum. D3k2 düzenli kullanıyorum. Buna rağmen bunca zaman bir sonuca ulaşamamak insanı çok kötü etkiliyor.
    Doktora gitmen ile time health ile süre doldurman arasındaki bağlantıyı çözemedim ama hpv ile uğraşanların belli period ve sıklıkla doktora gitmesi, muayane olması, doktorun kontrol etmesi taraftarıyım karar senin tabii..

Durum
    Sdyll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Time healt ile 6.ayım dolmak üzere. İlk 2 ay da diğer marka ahcc ile birlikte toplamda 8 aydır kullanıyorum. Sürekli yakmama rağmen aynı yerde aynı şekilde siğil oluşumu yaşıyorum. Sadece tek bir noktada tutulabilecek şekilde bir çıkıntı değil ama bir pütürlük beliriyor. Test yaptıramıyorum bir şey yaptıramıyorum ahcc ile de geçmeyecekse bu ben ne yapacağım? 2019 yılı başında aldım ben bu virüsü yıl oldu 2023 ve benim başka cinsel hayatım falanda olmadı bunca yıl. Bakıyorum açılan konulara cinsel hayatı aktif olup 3 4 ay ahcc kullanıp negatife dönen insanlar var. Ahcc bende inanılmaz bir sivilce sorunu ortaya çıkardı ve çok acı veriyor bu sivilceler. Aylardır bunu görmezden gelip her şeye rağmen çok düzenli şekilde kullanıyorum ama bana yaramıyor galiba çok üzgün ve çaresiz hissediyorum artık.

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şuan senin yazını okudum ve daralma geldi üstelik ilk defa koterizasyon yaptırdıktan sonra siğillerimin kararmış halini görmek (hala duruyolar et parçası gibi kafayı yemek üzereyim) bunun üstine bu mesaj…. bilmiyorum senin neden böyle oldu?? Aşı ol son çare siğiller cıkcak mı hala acaba garipmiş. Yani yapmadığın kalmamış bu nası bi paradox??

Neyse ki olumlu olan örnek çok fazla. Düşürmicem kendimi bu yüzden umarım sende bi çözüm bulursun bunu buraya yazdıgında birsürü insan etkilenecek neyse.