Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tecrübe ettiklerim ve tecrübe etmediklerim - Yardımm edin!! TİP 11 VE 45

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tecrübe ettiklerim ve tecrübe etmediklerim - Yardımm edin!! TİP 11 VE 45

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben tecrübeme dayanarak siğile kendinizin müdahale etmenizi önermiyorum. Birkaç tane sigilimi verrutol ile yaktım ve maalesef yara oldukça çevresinde daha çok çıktı. En iyisi doktorun yaptığı siğil yok etme islemleri
    verrutol çok dikkatli kullanılması gerekiyor, doktor bu konuda bilgilendirme yaptı mı acaba?

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verrutol çok dikkatli kullanılması gerekiyor, doktor bu konuda bilgilendirme yaptı mı acaba?
    Evet am benim tenim sanırım aşırı reaksiyon gosterdi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Milaperry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ama benim tenim sanırım aşırı reaksiyon gosterdi
    olabilir, çok geçmiş olsun canım

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir, çok geçmiş olsun canım
    Teşekkür ederim ♥️

Durum
    Evhamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba immuneksi doğum kontrol hapıyla birlikte kullanabilir miyim ? Doğum kontrol hapının etkinliğini azaltır mı ya da immuneksin etkisini ?

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Evhamli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba immuneksi doğum kontrol hapıyla birlikte kullanabilir miyim ? Doğum kontrol hapının etkinliğini azaltır mı ya da immuneksin etkisini ?
    Dk hapını hucresel degisiklik olanlara önermiyorlar sizin yokmus sanirim ama ben olsam doktora bi sorar bu surecte birakirim

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dk hapını hucresel degisiklik olanlara önermiyorlar sizin yokmus sanirim ama ben olsam doktora bi sorar bu surecte birakirim
    İki doktora da sordum kullan sorun yok dedi. Polistik overim. Kullanmasam regl sürem uzuyor 60 70 gün. Zaten çok stres yaptım bu hpv olayını ögrendigimden beri. Artık aylarca olmam 3.kutuyu bitirmem gerek. Belki bu ayı tamamlayıp bırakabilirim bilemiyorum. ben eğer bu vitaminleri kullansam doğum kontrol hapiyla etkinliği azalır mi diye düşünüyorum o korkuttu beni.

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Vitaminler ile doğum kontrol ilaçlarının arasında bir ilişki yok. Vitaminlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak hpv ve doğum kontrol arasındaki ilişkiyi biraz araştırmanızı öneririm. Bende de pcos var uzun yıllar doğum kontrol ilacı kullandım. Doktorlarıma danıştığımda direkt bırak demeseler bile olası risklerden söz etmişlerdi. Ben de hpv sürecinde bırakma kararı almıştım. Doğum kontrol ilaçlarının hpv taşıyan kadınlarda serviks kanseri riskini artırdığına ilişkin araştırmalar var. Süleyman engin hocanın sitesinde de bu konuyla ilgili uzun bir yazı var, inceleyebilirsiniz.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vitaminler ile doğum kontrol ilaçlarının arasında bir ilişki yok. Vitaminlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak hpv ve doğum kontrol arasındaki ilişkiyi biraz araştırmanızı öneririm. Bende de pcos var uzun yıllar doğum kontrol ilacı kullandım. Doktorlarıma danıştığımda direkt bırak demeseler bile olası risklerden söz etmişlerdi. Ben de hpv sürecinde bırakma kararı almıştım. Doğum kontrol ilaçlarının hpv taşıyan kadınlarda serviks kanseri riskini artırdığına ilişkin araştırmalar var. Süleyman engin hocanın sitesinde de bu konuyla ilgili uzun bir yazı var, inceleyebilirsiniz.
    Evet bende öyle biliyorum. O yüzden uyarmak istemistim.

Durum
    Yeni Üye

Ben de bırakacağım. Bu ayı tamamlayayım diye düşünüyorum yarıda kesersem doğum kontrol hapını iyice bünyem şaşar diye korkuyorum. Uyarılarınız için teşekkür ederim

Bu Konu için Etiketler