Alıntı Ysmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Sureyya, aslinda bende Ilk 3 tane Sigil cikmistii belliydi Sigil oldugu, haziran sonu aldi. Sonra iki Ay Kontrolle gittim birsey ok dedi.

Bende rahatlamistm Ama makatta böyle hafif beyaz pütürlü ama düz birsey vardi dermataloga gittim Bana yara izi dedi.
Sonra 5. ayimda jinekologuma gittim asetik asit test yapti malesef o hafif düz beyaz pütürlü sey asetik asit test Sonrasi kabardi ve bembeyaz oldu. Benim Tabi Morelim alt üst oldu, Neden bastan asetik asit testi yaptirmadim diye. olsun gec olsun güc olmasin 😕

Hemen Doktorumda randevü aldim, Bu sefer asetik asit test yapmasini istedim - beyaz olan iki bölgeyi 5 aralikta yaktirdm.
Bu hafta pazartesi Kontrole gittim hem yaralarimi kontrol etirmeye hem asetik asit testi yaptirmaya.
Cok sükür 🙏 temiz dedi Doktor.
InsAllah böyle kalir 🥹❤

Benim AHCC ile 6.ayim doldu. InsAllah artik Sigil cikartmam. 🧿 bir Ay sonra bir daha kontrole gidicem asetik asit testi yaptircam.

Son iki gündür bogazim sis, bugun Doktorum 3 günlük antibiyotik verdi .
Az önce aldim birtane hap InsAllah yan etki yapmaz 🙏 biraz tedirginim.

Bu arada seni takip ediyorum, paylasimlarin cok hosuma gidiyorm acayip positiv birisin ❤ InsAllah en yakin zamanda kurtulurz
Yaaa adına o kadar çok sevindim ki cünkü tip 6 hakkında cok dirençli ve sğil oluşumu çok diye okudum hep oyuzden kendimde de bu tip var diye süphelendiğimden yazdım ama gelişmelerin harikaa💘 inşallah iyi olucaksın💙🧿