Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 6

Durum
    Ysmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tip 6

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok sorun olmaz birkaç saatten bir şey olmaz ama yine de düzenli kullan, arada böyle olması sorun teşkil etmez.
    Tskr ederim Arya Ben ozaman hergün ayni saate almaya calisiym 4 Ay oldu birkac Ay daha düzenli aliyim son iki gündür fena grip oldum, cok korkuyorum Sigil cikar diye her saate bir Kontrol ediyorum ama birsey yok cok sükür 🙏 Bu güzel bir isaret dimi ? 🥹
    Virüsü yenmeye yakinim diye dusunuyorum🥹

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ysmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tskr ederim Arya Ben ozaman hergün ayni saate almaya calisiym 4 Ay oldu birkac Ay daha düzenli aliyim son iki gündür fena grip oldum, cok korkuyorum Sigil cikar diye her saate bir Kontrol ediyorum ama birsey yok cok sükür 🙏 Bu güzel bir isaret dimi ? 🥹
    Virüsü yenmeye yakinim diye dusunuyorum🥹
    Tabii ki işaret, grip olmuşsun bağışıklığın düşmüş ama siğil çıkmamış bu iyi bir şey
    Normalde aslında ahcc kullanırken insan pek hasta olmaz, yani herkes için geçerli değil tabi ama ahcc'nin olumlu yönlerinden biri de budur, sen nasıl şifayı yaptın öyle fena grip oldun? bol c vitaminli beslen. geçmiş olsuun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabii ki işaret, grip olmuşsun bağışıklığın düşmüş ama siğil çıkmamış bu iyi bir şey
    Normalde aslında ahcc kullanırken insan pek hasta olmaz, yani herkes için geçerli değil tabi ama ahcc'nin olumlu yönlerinden biri de budur, sen nasıl şifayı yaptın öyle fena grip oldun? bol c vitaminli beslen. geçmiş olsuun.
    Ya bende Ona cok sasirdim, Normalde Hasta olmamam gerekiyor ama son zamanlarda etrafimdaki Herkez hastaydi sevinyiordum ben hasta olmuyorum diye, ama bir hafta sonra Ben Hasta oldum :/.

Evet aynen ama galiba çevrendeki herkesin hasta olması, karşı koymanı zorlaştırmış, bünyenin biraz daha desteğe ihtiyacı var, ahcc ile inş hızlı toparlanır ama sen de beslenmene dikkat et

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ya bende Ona cok sasirdim, Normalde Hasta olmamam gerekiyor ama son zamanlarda etrafimdaki Herkez hastaydi sevinyiordum ben hasta olmuyorum diye, ama bir hafta sonra Ben Hasta oldum :/.

Evet aynen ama galiba çevrendeki herkesin hasta olması, karşı koymanı zorlaştırmış, bünyenin biraz daha desteğe ihtiyacı var, ahcc ile inş hızlı toparlanır ama sen de beslenmene dikkat et
    Almanya’da test referans aralıkları farklı. Bu durumda 230 çok yüksek değil. Bence sen Hpv yi attın. Şu an pozitif çıkacağını sanmıyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

InsAllah ❤🙏

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya’da test referans aralıkları farklı. Bu durumda 230 çok yüksek değil. Bence sen Hpv yi attın. Şu an pozitif çıkacağını sanmıyorum.
    @Detayci, gercekten mi 👀 yani Hasta olup
    Sigil cikartmamam negativ olduguma/yada negativlige yakin olduguma dair isaret mi ?
    Yani daha 4 Ay bir hafta oldu AHCC kullanali 🙈suan heycan yaptim biraz 🫣🙈

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sigil cikartmamam negativ olduguma/yada negativlige yakin olduguma dair isaret mi ?
    Sen yine de min.6 aya tamamla ahcc kullanımını, sonra test yaparsın 😊

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen yine de min.6 aya tamamla ahcc kullanımını, sonra test yaparsın 😊
    @mukaddes tamam Canim öyle yapiyim en iyisi, bir iki Ay daha bekliyim garanti olsun 🙈

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selaam. Tip 6 çok siğil cıkaran bit tip diye okumuştum formda senin siğiller nasıldı çoo mu çıkıyorduu

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaam. Tip 6 çok siğil cıkaran bit tip diye okumuştum formda senin siğiller nasıldı çoo mu çıkıyorduu
    Selam Sureyya, aslinda bende Ilk 3 tane Sigil cikmistii belliydi Sigil oldugu, haziran sonu aldi. Sonra iki Ay Kontrolle gittim birsey ok dedi.

Bende rahatlamistm Ama makatta böyle hafif beyaz pütürlü ama düz birsey vardi dermataloga gittim Bana yara izi dedi.
    Sonra 5. ayimda jinekologuma gittim asetik asit test yapti malesef o hafif düz beyaz pütürlü sey asetik asit test Sonrasi kabardi ve bembeyaz oldu. Benim Tabi Morelim alt üst oldu, Neden bastan asetik asit testi yaptirmadim diye. olsun gec olsun güc olmasin 😕

Hemen Doktorumda randevü aldim, Bu sefer asetik asit test yapmasini istedim - beyaz olan iki bölgeyi 5 aralikta yaktirdm.
    Bu hafta pazartesi Kontrole gittim hem yaralarimi kontrol etirmeye hem asetik asit testi yaptirmaya.
    Cok sükür 🙏 temiz dedi Doktor.
    InsAllah böyle kalir 🥹❤

Benim AHCC ile 6.ayim doldu. InsAllah artik Sigil cikartmam. 🧿 bir Ay sonra bir daha kontrole gidicem asetik asit testi yaptircam.

Son iki gündür bogazim sis, bugun Doktorum 3 günlük antibiyotik verdi .
    Az önce aldim birtane hap InsAllah yan etki yapmaz 🙏 biraz tedirginim.

Bu arada seni takip ediyorum, paylasimlarin cok hosuma gidiyorm acayip positiv birisin ❤ InsAllah en yakin zamanda kurtulurz

Bu Konu için Etiketler