Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: genital siğil + oral hpv 81

Durum
    dilaaaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

genital siğil + oral hpv 81

arkadaşlar merhaba, aranıza en yeni katılan benim sanırım. bundan 3 ay önce genital bölgemde siğiller çıktığını fark etmemle beraber doktora gittim tip 6 olduğu belirlendi ve tedaviye başlandı ancak siğilleri yaktırmama rağmen tekrar çıkmaya devam etti virüs vücuttayken çıkması normalmiş galiba öyle okudum. daha sonra dilimde çıkan ağrılı yaralar nedeniyle test yaptırdım ve oral hpv tip 81 çıktı düşük riskli bi virüsmüş doktorum ahcc kullanmamı önerdi ancak günde 3 kapsül toplam 1.23 gr denk geliyo o şekilde kullanmaya devam et dedi forumdaki yazıları okuyunca time health kullanan ve riskli tiptekileri 9 ayda negatife döndürdüğünü gördüm sizce bundan sonra time health kullansam daha kısa sürede negatife döner miyim?

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: genital siğil + oral hpv 81

İyi akşamlar dila geçmiş olsun. Neredeyse hepimiz küçük bir azınlık hariç time health kullanıyoruz. Yani kalite olarak bu işin Mercedes i diyebiliriz. Fakat süreni illa ki kısar onlardan daha çok ama bizler 6 kapsül 3 gr olacak şekilde kahvaltı dan önce 45 dk kadar alıyoruz. Tabi bu süreler genel ortalamadır. Tamamiyle mental ve fiziksel sağlığına ve yapman gerekenlere bağlı

Durum
    Yeni Üye

fiziksek olarak iyi durumda olduğumu söyleyebilirim uyku düzenime ve yediklerimi dikkat edip spor yapıyorum ancak mental olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim sürekli bi “acaba negatife dönecek mi?” kaygısı yaşıyorum. cevabın için de teşekkür ederim 🙏🏻

Durum
    Roberto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Daha hızlı sonuç almak adına ahccyi 3gr a çıkarabilirsin. Kaynak atıyorum yakala;
    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30949451/

Durum
    Roberto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Attığım kaynağın tamamına bakarsan negatife dönecek miyim ? kaygından da kurtulacağını düşüneyrum

Durum
    Yeni Üye

çok teşekkür ederim 🙂

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı dilaaaaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, aranıza en yeni katılan benim sanırım. bundan 3 ay önce genital bölgemde siğiller çıktığını fark etmemle beraber doktora gittim tip 6 olduğu belirlendi ve tedaviye başlandı ancak siğilleri yaktırmama rağmen tekrar çıkmaya devam etti virüs vücuttayken çıkması normalmiş galiba öyle okudum. daha sonra dilimde çıkan ağrılı yaralar nedeniyle test yaptırdım ve oral hpv tip 81 çıktı düşük riskli bi virüsmüş doktorum ahcc kullanmamı önerdi ancak günde 3 kapsül toplam 1.23 gr denk geliyo o şekilde kullanmaya devam et dedi forumdaki yazıları okuyunca time health kullanan ve riskli tiptekileri 9 ayda negatife döndürdüğünü gördüm sizce bundan sonra time health kullansam daha kısa sürede negatife döner miyim?
    merhaba geçmiş olsun, evet ortalama 8-9 ayı buluyor. Bazıları 6-7 ayda da negatif oluyor ancak hpv tipi önemli. Tip dirençli ise, yüksek riskli ise süreç 6 ayı geçebilir biraz, bazen de geçmez bünyenize bağlı. Ama birden fazla tip taşıyorsan; 8-9 ay ahcc kullanmanı öneririm. Çünkü 2 tip olması demek ahcc'nin 2 tanesini de negatife çevirmesi demek, bu da zaman alıyor tabi.

Yapılan deneylerde günde 6 tane (time health için 3 grama denk geliyor) kullanıldı ve bu şekilde kullanılarak negatif olundu, bunu göz önünde tutmanı tavsiye ederim. Günde 1,23 gram bence çok az. Yani 1,5 gram bile değil, doktoruna tekrar danışıp bu araştırmayı anlatabilirsin bakalım o zaman fikri değişir mi, belki değişir. Karar senin

Kimse senin ne kadar sürede negatife döneceğini bilemez. Belki kullanırken hatalar yapacaksın. Sigara içiyorsan içmeye devam edersen, cinsellik hayatında olursa, jilet yaparsan epilasyon olarak bunlar negatif olmayı bozan şeyler. O yüzden birbirimizi töhmet altında bırakacak şekilde kısa sürede negatife döner miyim/ negatif olur muyum diye sormuyoruz çünkü bilmiyoruz bizler de Çoğunluk olarak etki veriyor diyelim, kullananlarda.

Durum
    Hic
    Hic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı dilaaaaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba. Oral testi hangi lab'da yaptırdınız?