Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip 67

Durum
    Yıkıldım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Hpv tip 67

Sen haddini aşma ne sanıyorsun kendini ben tip 67 düşük riskli grupta anlamında arkadaşa morel için dedim.

Ne terbiyesiz kişisin sen ya yazma bana her şeye muydunuz olmana anlam veremiyorum

Durum
    Yıkıldım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Maydanoz diyecektim buna da birsey bulursun sen 66 da yanlış yazmışım orada gerçekten ukalasın

Durum
    gezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selamlar, ben forumda hikayemi yazdım ben de 54 ve 67yim.

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet okudum hikayenizi…
    Sen ben aktif üye olarak 67 sahip iki kişiyiz sanırım. 2020 de konu açan bir arkadaş daha var ama başka konu açmamış. Sanırım ya iyileşip gitti ya da farklı sebepler.

Bir de eski kullanıcılardan hatta anasayfa da en çok mesaj girenler de mert2036 üye de tip67 ye sahipmiş. Muhtemelen o iyileşip gitmiştir çoktan
    Arya bu yazımı görürsen eğer bilgin var mı mert2036 kullanıcısı hakkında? Rica etsem bu konuda bilgilendirir misin bizleri?

İyi haftalarımız olsun hepimizin, sağlıcakla kalın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Yıkıldım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen haddini aşma ne sanıyorsun kendini ben tip 67 düşük riskli grupta anlamında arkadaşa morel için dedim.

Ne terbiyesiz kişisin sen ya yazma bana her şeye muydunuz olmana anlam veremiyorum
    @Yıkıldım, burada birbirimizi eleştirebiliriz ancak ''ne terbiyesizsin, maydanoz olmak'' tarzı cümleler kurmuyoruz. Ukala da yazmışsın üstelik bir alttaki yazıda. Hakaret ettiğin için seni uyarıyorum, bir daha yapmamanı tavsiye ederim. @Mukaddes, her şeye maydanoz olan birisi değil tam tersi foruma önemli katkıları olan, o da benim gibi üyelere yardımcı olmaya çalışan çok bilinçli bir hpv'li arkadaşımız. Karşılıklı gerilmiş olabilirsiniz ama tadında bırakın, hakaret ettiğin noktada o da sana bazı şeyler söyler ve bu böyle uzar gider.

Kısaca ilk uyarıdır, tartışmayı bitirin.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet okudum hikayenizi…
    Sen ben aktif üye olarak 67 sahip iki kişiyiz sanırım. 2020 de konu açan bir arkadaş daha var ama başka konu açmamış. Sanırım ya iyileşip gitti ya da farklı sebepler.

Bir de eski kullanıcılardan hatta anasayfa da en çok mesaj girenler de mert2036 üye de tip67 ye sahipmiş. Muhtemelen o iyileşip gitmiştir çoktan
    Arya bu yazımı görürsen eğer bilgin var mı mert2036 kullanıcısı hakkında? Rica etsem bu konuda bilgilendirir misin bizleri?

İyi haftalarımız olsun hepimizin, sağlıcakla kalın
    Merhabalar @Mert üyeyi hatırlıyorum ama neler uaşadığını hatırlamıyorum inan ki, yani forumda bir süre kalmış ve mesajlar atmış yazılar yazmış kişilerin çoğunu hatırlarım ben zaten ama içerikleri karıştırıyorum artık. Sağ üstteki arama butonuna mert'in kullanıcı adını yazıp aratabilirsiniz ve neler yazmış diye okuyabilirsiniz