Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda zaferr! ☘

Durum
    Volimte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sonunda zaferr! ☘

Kolposkopi sonucumun resmini istemişsiniz nasıl ekleyeceğimi bulamadım yönlendirirseniz eklemek isterim
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim benim hatam smear sonucumun yanında hpv testimi yazmayı unutmuşum. Arkadaşlar deflagynden sonra direkt smear hpv verdim. Smear temiz, hpv temiz, kolposkopi temiz
    Benimkisi kısa değil uzun bir süreç dile kolay 3 yıldır uğraştım. 26 yaşındayım. Hpv ve cin2 ile karşılaştığımda 23 yaşındaydım.
    Önerim şu ki çok komplike bir durum, bir kaç doktor önerisi almakta fayda var ve size iyi gelen şeyleri yapmaya özen gösterin vücudunuzun bağışıklığı siz ruhen iyiyse, iyidir 🙏🏻 4lü aşımı oldum bunu da eklemeliyim heyecandan yazım çok eksik oldu. Benimkisi tip51’di. Biliyorsunuz ki 4lü aşı 51’i taşımıyor. Doktorum çapraz etki ile vücuda pozitif faydası olacaktır mutlaka aşıyı ol dedi. Bu arada dünya sağlık örgütünün (DSÖ) açıklaması üzerine hpv tek doz yeterli oluyor arkadaşlar. Ve tek doz aşı oldum. Şimdi 9lu aşı’yı temin etmeye bulmaya çalışıyorum. Tek dozda ondan olmak istiyorum.
    Bilgilerinize

Durum
    erincgemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Doktorunuz kimdi acaba?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Volimte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolposkopi sonucumun resmini istemişsiniz nasıl ekleyeceğimi bulamadım yönlendirirseniz eklemek isterim.
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim benim hatam smear sonucumun yanında hpv testimi yazmayı unutmuşum. Arkadaşlar deflagynden sonra direkt smear hpv verdim. Smear temiz, hpv temiz, kolposkopi temiz
    Benimkisi kısa değil uzun bir süreç dile kolay 3 yıldır uğraştım. 26 yaşındayım. Hpv ve cin2 ile karşılaştığımda 23 yaşındaydım.
    Önerim şu ki çok komplike bir durum, bir kaç doktor önerisi almakta fayda var ve size iyi gelen şeyleri yapmaya özen gösterin vücudunuzun bağışıklığı siz ruhen iyiyse, iyidir 🙏🏻 4lü aşımı oldum bunu da eklemeliyim heyecandan yazım çok eksik oldu. Benimkisi tip51’di. Biliyorsunuz ki 4lü aşı 51’i taşımıyor. Doktorum çapraz etki ile vücuda pozitif faydası olacaktır mutlaka aşıyı ol dedi. Bu arada dünya sağlık örgütünün (DSÖ) açıklaması üzerine hpv tek doz yeterli oluyor arkadaşlar. Ve tek doz aşı oldum. Şimdi 9lu aşı’yı temin etmeye bulmaya çalışıyorum. Tek dozda ondan olmak istiyorum.
    Bilgilerinize
    @volimte, kolposkopi sonucunu atmana gerek yok, arkadaş hpv negatif olduğunu düşündü sonucunu atar mısın demek istedi ondan dolayı.. Genelde negatiflik yazısı yazdığımızda eskiden kanıt atardık, şimdi üyelerimizin bazısı atıyor bazısı atmıyor, eski üyelerse zaten atmalarına gerek kalmıyor aylarını bu forumda geçirdikten sonra negatif oldugunu haber verip gidince anlıyorsun zaten gerçekten negatif diye

Bence siz yine de hpv dna tiplendirme testi yaptırın, hpv'nin temiz olduğu konusunda negatiflik verildi mi size, bunu nerede yaptırdınız? smear testinde mi bakıldı? sadece belli tiplere bakılmış olabilir kapsamlı bir bakış açısı olmaz o.